Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir ilişkide olması gereken üç şey sizce nedir?

Doğrudur.. hatalı yazmışım, şahısları o kadar tanımıyorum. Zaten Nursi olamaz, yaşı tutmuyor. Ben basından aldım fotoğrafı. Kendi biyografisini anlatmış. Said-i Nursi'ye olan ilgisini kendi anlatıyor. Ama sağdaki kişi tıpatıp Adnan Oktar.

Aşağıdaki gençlik fotoğrafı..

images

Şu da kendi kanalında yayınladığı konuşma kaydı:

Gerçek Adnan oktarin geçmişte bir kere daha cezaevine girdiğini ve cezaevinde öldürüldüğünü suanki sahte olduğu söylenen adnan oktarin hapishaneden çıktığı yönünde bilgiler ve şüpheler var.

1-kimse karişamaz
2-kimse karişamaz
3-kimse karişamaz
diqerleri zaten olmasi qereken şeyler...en önemlisi kimse karisamaz ..🤩🤩🤩🤩🤩

Sevgi, saygı bunlar zaten olması gereken şeyler ama bence en önemli şey insanın içinde Allah korkusu olması lazım, Allah korkusu olan insandan korkma. VİCDAN, MERHAMET VE TABİ Kİ OLMAZSA OLMAZ GERÇEK SEVGİ.
Ama maalesef ki günümüz de GERÇEK sevgiyi bulmak çok zor, şimdi ki sevgiler ÖMÜRLÜK değil GÜNLÜK yaşanıyor maalesef ki...

Biri elma, biri ayva, nar da var lele nar da var...

• Kafa uyumu ve birbirini olduğu gibi kabu etme

• Güven

• Sevgi/Saygı

Insani zorlamamak
Bir insan size güvenmiyorsa sizi yok sayıyorsa kendine hicbir yonden uygun görmüyorsa zorlamamak gerekli ! Anayasal suca giriyor çünkü !

Kadini zorlamamak gerekir bir kadin bir erkeği istemiyorsa sevmiyorsa yok sayıyorsa güvenmiyorsa zorlamasindan rahatsız oluyorsa zorlamamak gerekir kadini medenilik saygı bunu gerektirir !

Dürüstlük
Kendi olmak
Saygı Sevgi

Önce kişiye saygı olmalı.sonra güven olmalı.iki insanın dusuncelerinin aynı olması.arkadaslar.saygi olmazsa sevgi olmaz.sevgi olmazsa aşk olmaz aşk olmazsa ilişki olmaz

Üst Alt