Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir silginin herşeyi silme şansı var sen olsaydın hayatından neyi silmeyi isterdin?

Feyyam

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Herkesin hayatında mutlaka silecek silenecek birşeyleri vardır.Ben silebilseydim eğer,hayatta yaptığım bir yanlışım var onu silmeyi ve geçmişe yani o kararı verdiğim ana dönebilmeyi çok isterdim...

silmezdim silğinin bile iz bıraktığı yerler oluyo silgimin olmaması güzel yazzzz sillll e dönerdi hayatım silemiyeceğimi bilerek yaşamak daha güselllll

Ben sadece kendimi silerdim...

eshat;

neden peki arkadaşım...
ben seni tanıyorum sen öyle kolay kolay silinbilecek bir insan değilsin sana bunu hissettiren ne merak ettim?

bitkiler ve hayvanlar haricinde herşeyi silmek isterdim çünkü bir tek onlar bana hayatta kazık atmadılar..

yaşanmış bir şeyi silmek ikinci bir yanlış olur nedeni ise sildikten sonra sildiğin hatayı görmeme şansın olacağına göre alacağın bir dersde olmaz yaşanmış olan her şey insan hayatında acı ve tatlı bir anısı olmalıdır.

"Hayat silgi kullanmadan yaşama sanatıdır." Bizler de birer sanatkar olduğumuza göre hayatı,silgisi kullanmadan,acılarıyla mutluluklarıyla yaşayacağız...

feyyam_5;

Çünkü ben hayatta yüreğime yazdığım kimseyi silemem...

hatırlamayı silerdim geçmişte yaşanan tüm acıları unutmak için

Ben halimden memnun olmaya bütün çabam ve gayretimle hayata tutunmaya çalışırken salak yerine koymaya çalışan engelli beyinleri,bırak!!.. çalışmasın kalsınn tamamen silerdim(iptal)...

Senelerce dostum sandığım ve çok büyük kazık yediğim arkadaşımı silerdim...

Geçmişte yaşadığım bana ağır gelen acıları... Kimileyin taşımakta zorlandığım anları... Şaşkınlığımı... Düş kırıklarımı... Kalleşliği... Yalanları... Öfkelerimi... Kimsesizliğimi...

Zaman siliyor gerçi acıları... Eskisi kadar içimi acıtmıyor geçmişin fulu yüzü... Ama yine de geriye döndüğümde yırtık yırtık sırıtıyor geçmiş... Dalga geçiyor... Herşeyin nedeni sensin diyor... Öyle bir fanusta yaşamışsın ki, gerçekleri görmemişsin diyor... Gölge gibi peşimi bırakmıyor... İşte o an, yine geçmişle hesaplaşmaya başlıyorum yeniden... yeniden... Kabuslar çöküyor yüreğime... Bir gözyaşı içimdeki öfkeyi alıp götürüyor...

Sonra ayağa kalkıyorum... Gerçekleri kabullenmenin yolu, geçmişe değil, geleceğe bakmaktır, diyorum... Geçmişin boğazını sıkıveriyorum... Umut, tüm pisliklerin üstünü örtüyor... Nefes alıyorum... Yaşıyorum...

sil sil bitmez silgiyede yazık arkadan gülen dostları silerdim ilk baş heralde

önce öyle bir silgi bulsunlarda sonra yazarız nasıl olsa....:)

hiçbirşeyi böyle iyi.1 tarihi silsem belki daha mükemmel olurdu ama olsun kaderimse çekerim:D:D:D

çok güzel bir başlık gerçekten. :):):)

eğer öyle bir imkan olsaydı hayatımda ki olumlu - olumsuz keşkeleri silerdim....

hayatımızdaki acımasız ruhsuz hissiz insanları silerdim

yaşadığım her anım birbirine bağlantılı. birini silsem çorap söküğü gibi ardı sıra tüm yaşadıklarımı silmemi gerektirecek.

birde bunun sildikten sonra yeniden yazması var.benimkinden başka yeni bir hayat. bekli senin belki de bir başkasının hayatını.yoook yok düşüncesi bile kötü ben yoluma devam.
hem bu yaşı okadar kolay elde etmedim:)

"hayat hiç sahnelenmeyecek bir oyunun sürekli tekrarlanan provasıdır.."
bu provalardan kendimi silerdim... ele güne sığmaz bir figüran rolü için sürekli prova yapıyoruz... :D

kendimii koktenn silerdimmm ...... iislahh oyle bisey olurdaa.... bir araa.... hemn kendimii silli vereyimm

Üst Alt