Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir silginin herşeyi silme şansı var sen olsaydın hayatından neyi silmeyi isterdin?

bir masala inanıp hayatımı karartan şimdide herşeyden vazgeçmemi sağlayan ... m ....t .... seniiii hiç tanımamış olmayı zihnimden kalbımden seniii silmeyi isterdm...

Hayatımdaki, iyi niyetimi ve merhametimi saflık zanneden ,bütün samimiyetsiz arkadaşları silmek isterdim.Ben onları gönlümden sildim ,bir de onlar beni silse daha huzur bulacağım :)

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]hiç birşeyi silmek istemezdim, çünkü yaşadığım herşey bana güç verdi..[/SIZE][/FONT]

Hiç bir şeyi çünkü yaşanması gerekiyordu yaşadım ve bitti her acı keder vs insana tecrübedir

Yami-arha Evet gerçekten çaresi olmayan bir durum bence. Doğanın kanununa karşı konuluyormuşça kadar karşı konulmaz gibi yalnızlık duygusu. Adeta temel bir ihtiyaç gibi... Maddi yoksulluk kadar insana yokluk hissettiren bir durum uzun süreli bir yalnızlık. Acaba diyorum bazen; gerçekten de "sürekli" yalnız kalmayı isteyecek kadar kendini değiştiren/geliştiren var mıdır/mümkün müdür?

Yami-arha Evet gerçekten çaresi olmayan bir durum bence. Doğanın kanununa karşı konuluyormuşça kadar karşı konulmaz gibi yalnızlık duygusu. Adeta temel bir ihtiyaç gibi... Maddi yoksulluk kadar insana yokluk hissettiren bir durum uzun süreli bir yalnızlık. Acaba diyorum bazen; gerçekten de "sürekli" yalnız kalmayı isteyecek kadar kendini değiştiren/geliştiren var mıdır/mümkün müdür?

Evet bir bakıma manevi yoksulluk. Ben bir türlü alışamadım ama keşke alışılsa.

Üst Alt