Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bu başlıkta buluşma organizasyonları için fikir alışverişinde bulunalım

10 ekim 2021 izmir buluşması

Değerli arkadaşlar , İzmir'de yaşayan ve İzmir'e gelmek isteyen herkes için

10 Ekim Pazar günü ,İzmir'de İzmir buluşması yapalım diyorum .

Piknik tarzında bir organizsasyon olacak ,katılmak isteyenler buradan belirtsin lütfen .

Umarım bu defa sorun çıkmadan organizasyonu gerçekleştirebiliriz .

Güzel olur diye düşünüyorum .

Oooo Süper düşünmüşsün peki piknikte mangal olacak mı… :eek:

Serafim ben kendı qarnimi doyurcak qadar yiyecek qetirip kimseye de vermem yanı....ama katilan arkadaslar bana yiyecek hazırlasinlar dönüşü uçakta yerim yanı....bir de bebeklerime süt ve mama qetirsinler...🤭🤭🤭🤭

Son düzenleme:
Ben geliyim diycemde bu hesapla zor bazı mesajlar sıkıntı oraya gelip sadece tribe girerim başka bişey olmaz biliyorum. Yemin ediyorum 35 olumsuzluğu için bende okb de var daha bu ay geldi e-38 yazıyodu arkadaşın ayakkabıda. Çok isterdim ama zor benim yaa.

Ama ist pskiyatri buluşması olursa oraya gelirdim anonim olarak... yada ilerde başka hesap açarsam bidahaki buluşmaya gelrm artık...

İdari iznimiz devam ederse gelmeyi istiyorum / gelebilirim. Şu an için bir şey söylemek zor açıkcası.

Bende gelmek isterim

Daha önceden İzmire 1 kere gittim

FaiR
Yeterli katılım yok maalesef .

İzmir'li arkadaşlardan hiç ses çıkmıyor .

Ben katılırım, zaten İzmir'de oturuyoruz nasıl olsa :)
Ama organizesine karışmam, armut piş ağzıma düş hazırlayın gelelim.

Az katılım olacak diye buluşmanın iptal olması çok saçma en az 2 kişi bile olsa buluşma buluşmadır. Çok olması herhangi bir olumsuz bir etki yapmaz bence. Ki 2 kişiden fazla katılım olacağından eminim.

Merhaba

Selam arkadaşlar bu buluşma organizasyonları nasıl oluyor

Organizasyon

Yokmu bir termal buluşması ayarlayacak, tam zamanı...

2022 Üye Buluşması (Öneri)

Sitede araştırdığım kadarıyla geçmiş yıllarda üye buluşması yapılmış.
Pandemi dönemi, biz engelliler için zor bir dönemdi.
Geçmiş yıllarda olduğu gibi,sizce üye buluşması olabilir mı?

Görüşlerimizi,önerilerimizi paylaşabiliriz…?

Artık hiç kimse organizasyon fikrine bile sahip değil.. herkes kendi halinde :) Bizim ülkeye de şart Birleşik Krallıktaki gibi bir tane "Yalnızlık Bakanlığı" :D

Federasyonun bir kamp organizasyonu var.
Türkiye çapında üye dernek yöneticileri katılım sağlayacak.
Ben de 5 eylül 10 eylül arası İstanbul'da kampta olacağım.
Gelecek arkadaşlar varsa görüşebilir/ tanışabiliriz.

Jem
H.içine denk geliyor sanırım istanbulun neresinde olacaksınız tanışmak için uygun bir günde iş çıkışı gelip tanışmaya gelebilriim. Çok ters yerde değil ise. :)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Kampı - ŞİLE
Davetiyede yazan adres bu şekilde.
Pazar gecesi yola çıkacağız, ayın 5i pazartesi sabahı tesiste olacağız.
Tüm haftaiçi sürecek, cumartesi sabahı dönüş.

H içi çalıştığım için h. içi gelmem mümkün değil malesef h.sonu tatilim var cumartesi sabah çıkacağınız için yine yetişemeyeceğim evimden orası 61 km. Cuma iş çıkışı gelebilirseem gelmeyi deneyeceğim. Akşam saat 8 - 8 buçuk gibi orada olursam içeri alırlar mı beni acaba ?

Üst Alt