Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Çeviri] Çizgi Kahraman Sailor Moon Mangasını Türkçeye Çeviriyorum...

Yepyeni bir sezona geçtik:Süper S.

35. chapterın ilk bölümü olan 35-a eklenmiştir.

Sonunda 36.chapter eklenmiştir.
Elimde olmayan bu gecikmeden dolayı özür dilerim.Terslikler üstüste geldi,bilgisayar 2 kez bozulup tamirciye gitti,4 kez format atıldı pcye ...vs.
Neyse iyi okumalar...

Chapter 37 eklenmiştir. İyi okumalar....

Eveeeet...38.chapter da geldi.Buyrun arkadaşlar, okuyun ,okuyun...

outeros3.jpg

Merhaba arkadaşlar. 40. chapterın ilk bölümü olan 40-a eklenmiştir. İyi okumalar...

outerslc4.jpg

Arkadaşlar, 40.chapterın ikinci bölümü olan 40-b eklenmiştir...

Evet işte yeni bir chapterlar daha karşınızdayım. Chapter 41-a sizler tarafından download edilmeyi sabırsızlıkla bekliyor :D

Sonunda Stars sezonuna geçtik... 44.chapter eklenmiştir

Sailor Moon severler! Chapter 47 eklenmiştir...iyi okumalar :)

Evvett! İşte 48. chapter ile karşınızdayım...buyrun buyrun download edin :)

Sevgili arkadaşlar...49.chapter eklenmiştir. Okumak isteyenlere duyrulur.

Finale bir chapter kaldı. İşte 52.chapter. İyi okumalar...

Sailor Moon mangası 53. chapter ile bitmiştir...

M[size=7][/size]erhaba arkadaşlar. Uzun zamandır benden haber alamıyordunuz siz son haberleri vermek istedim. Şu an "Princess Snow Kaguya"'nın çevirisini yapıyorum ancak uzun süren özel bir bölümdür bu. Toplamda 136 sayfa sürüyor ve benim elimde bu 3 e ayrılmış bir halde bulunuyor, ben de size 3 parça halinde sunacağım artık. Fakat şu aralar vakit bulamıyorum birtürlü çünkü çalışmaya başladım, kendime bile zaman ayıramaz oldum. Biraz sabırlı olmanızı istiyorum. Elimden geldiğince en çabuk bir şekilde " Kar Prensesi Kaguya" adlı bölümü bitireceğim. Şimdilik benden bu kadar...

Ben burayı yeni gördüm. Çizgi filmini seyretmiştim ve çok severdim. Özellikle Usagi çok güldürürdü beni :D

Bugünden itibaren başlıyorum okumaya :D
Emeğine sağlık, çok teşekkür ederim.

Üst Alt