Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Doğuştan anksiyetem var. Geçirdiğim kazadan sonra buna OKB ve psikoz da eklenmiş olabilir mi?

Okb hastaları mükemmelliyetçidir. Siyah beyaz düşünür. Genelde yalnızdır. Hep hiç tarzı yaklaşır olaylara. İnatçıdır.

O konuda bir şey diyemem..umarım çalışabilirsin.

Hayat zaten boş.

Tadım tuzum yok..hayata dair bağlılığım yok..her şey anlamsız geliyor bana diyorsan;O zamam psikiyatri ye gidip destek alacaksınız.

Depresyonda olabilirsiniz.

@paloco,

@paloco,

Kendine uygulanabilir hedefler belirlemen hayatına anlam katabilir. Bu hedefler bu dünya için olabileceği gibi öbür taraf için de olabilir.

Parasız gerçekten hayat çok boş bunaltıyor sıkıyor beni hiçbirşey yapamıyorum

@Roro,

Para sorununu çözmek için de yeni insanların arasına girmen gerekiyor. Tavuk ve yumurta paradoksu olmuş bu.

Nasıl gircem çözcem evden dışarı çıkamıyom utancıma aşırı anksiyete var okb var başka hastalıklarım var sağlam biri değilimki imkansız çözmem

@Sansarius

Anksiyete nasıl doğuştan oluyor. Gerçekten merak ettiğim için soruyorum.

doğarken hastalıklı doğmuşum hastanede uzun süre yatmışım tedavi görmüşüm bu yüzden beyinde hasar oluşmuş anksiyete doğuştan geldi buna okb eşlik etti küçükken okbde vardı ama sadece temizlik yapıyordum geçirdiğim kazadan sonra okb son seviyeye ilerledi ne çocukluğumu yaşayabildim ne okul okuyabildim ne işe girebildim nede insan içine çıkabildim çok kötü bir hayat yaşıyorum yaşayan ölüde diyebilirsiniz bana anlayacanız sebebi bu

@furkander33

Kimse seni anlamaz boşa burada dert yanma kardeşim. İmtihanda olduğunu bil, sabret .. Bu sistem böyle işliyor. Doktor vs ıvır zıvır işler . Ölme, yaşamada. Allah sabırlar versin. Şifalar versin. Selametle.

Sağolun inşallah amin

@furkander33

Çok sağolun doğru diyorsunuz herkes kendi derdinde kimsenin kimseye faydası yok millet benimi düşünecek biz ne yapalım halimiz ne olcak sabrediyom bir an önce öleceğim günü bekliyorum inşallah hemen ölürüm biri erkenden ölünce üzülüyorum keşke ben ölsem diyorum

@Artı_Noksan

Hayat bu bir şekilde gidiyor. İmtihan sabır edeceğiz , dua edeceğiz. İnsanoğlu mükemmel bir varlık, farkına varırsa. Aile, çevre, mizaç , yetiştirilme tarzına göre imtihanlar değişiyor. Sende sabret inşallah. Burada herkes bir birine yardımcı olmaya çalışıyor. Sizz ilaçlarınızı yinede ihmal etmeyin. Mevlanın sünneti bu . Derdine çare arayacaksın. Selametle.

Benimde anksiyetem var çok zor gerçekten bu şekilde yaşamak psikoterapi alıyorum geçer ümidiyle ilaç sadece abizol kullaniyorum

Üst Alt