Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eklemlerdeki kireçlenmelerden dolayı protez aşamasından önce iğne tedavisi...

Mother Merhaba yaptirdiginiz iğneyle ilgili yazınızı okudum.İzmir deki doktorun adini ve tlf nunuzu.Bugün yazarmisin

Arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun . Bu iğneler sadece agrınızı hafifletir veyahut keser. Ama mevcut olan kireçlenmeyi durdurmaz. Ağrı kesme süreleride en fazla 2 ila 3 yıldır.Bu ağrılar olmamasına rağmen mevcut bulunan kireçlenme ilerler daha kötü boyutlara geçebilir. Babamında doktoru istersen iğnede yapabilirim,fakat kireçlenme bu süre içersinde ilerler ve ameliyat daha meşagatli olur demişti.Yani anlıyacağınız ameliyat kaçınılmaz bir durum.İyi düşünüp doktorlarınıza danışıp en doğru karaları verin.

Sevgili Mother,
Noltrex iğneyi size uygulayan doktorun iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz acaba? Babam izmir'de yaşıyor ve o da kalça protezi ameliyatını geciktirmek istiyor. İlginize şimdiden teşekkürler..

Bizede babamın diz kireçlenmeleri nedeniyle Adana dermancan tıp merkezinden Dr. Volkan bey bize dize uygulanan çeşitli iğnelerden bahsettti sonra kendisininde önerisi ile kan alıp dizlere verme işlemini (PRP tedavisi) yaptırdık. Noltrexten ve dize uygulanan diğer yağlayıcı ilaçlardanda bahsetti ama PRP de karar kıldık. 3. ayın sonunda babam gercekten çok fayda gördü

Mother Adlı Arkadaş 2010 senesinde Noltrex kullanan biri olarak 5 sene de neler değişdi ? Övgüyle bahsettiğiniz ilaç 5 sene sonunda kireçlenmeye karşı nasıl performans sergiledi ? Bu ürünü kullanan diğer arkadaşlardan da yorumlar alabilir miyiz? Kalça Kireçlenmeye PRP iyi geliyor mu? Deneyen arkadaşlardan bu konuda da bilgi alabilir miyiz?

Slm arkadaşlar aşırı derecede kalça kireçlenmesi var ameliyat diyorlar ama ben ameliyat istemiyorum rusyadan noltrex getirtiyorum ayın 18 de gelecek noltrex kullananlara sormak istiyorum acaba ağrılarım gecermi bilgi almak istiyorum

Erdal64

maalesef kimse ilgi göstermiyor ben de aynı soruyu sordum bu ilacı ben de baya araştırdım kullanmadım ama 2-3 sene ağrıları geçiriyormuş ama kireçlenme ilerlemesi devam ediyormuş yani protez sektörü büyüdüğü için türkiyede bulamıyosun bu ürünü ki sende sadece sen de Rusyadan bulmuşsun anladığım kadarıyla çoğu doktor bu ürünü bilmiyormuş bu iğneyi yapan doktor da çok azmış..Bildiğim kadarıyla kireçlenmeden kaynaklı harap olmuş eklemin içine jel dolgu yaparak haraket kabiliyetini artırıp acıları azaltıyormuş... kullanan birileri varsa lütfen paylaşabilir mii ??

Burcse bilmiyorum nasıl işe yararmi ağrılarımı gecermi noltrexle geldiğin zaman deneyeceğim umarım iyilesirim bu ilacı kullandığımda bütün gelişmeleri burda paylaşacağım eğer dedikleri kadar marifetlimiymis görecegiz bu ilaç benim ağrılarımı geçirirse herkezin ağrılarını geçirir çünkü benim kalça baya bir hasarlı ve bu ilaç türkiyede var ama henüz satışı yok sağlık Bakanlığından onay bekleniyor bildiğim sorduğum kadarıyla bende mecburen rusyadan getirtiyorum kim bilir ne zaman çıkacak sağlık Bakanlığından onay !!!

Sağlık bakanlığından onay zor çıkar...bence..dediğim üzere protezde inanılmaz paralar dönüyor..rantı büyük..Erdal64 ben de ileride sipariş verebilirim ben de de sol kalçada Kireçlenme var...umarım size ilaç iyi gelir..ama dediğim gibi bu bir jel..inşallah iyi olursunuz...Bu ürünü kullanmış olsaydım ayrıntı da vermek isterdim forumda çıkar belki kullananlar ...daha önce...

Burcse evet zor izin çıkar sağlık Bakanlığından protez sektörü izin verdirmez dediğiniz gibi rant meselesi ben deneyeyim eğer iyi gelirse sizede tavsiye ederim

Cem bey bu ürün hakkında bilgi yazar mısınız ? Nasıl enjekte ediliyor vs...Yan etkisi var mı ? Protezi kaç sene öteler Ben de sipariş verebilirim.. Yardımlarınız için teşekkürler

Slm burcse ilaçları getirdim noltrex getirttim vuruldum iyi bir ilaç bana 2 tanesi yetti şuanda ağrım çok azaldı iyi bir ilaç 4 tane getirmiştim 2 kullandım 2 tanesi kaldı onları kullanmaya gerek kalmadı burcse istersen sana verebilirim elimde kalan 2 iğneyi veya isteyen olursa verebilirim arkadaşlar özele mj atın

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun. Kendimden sonra bu işin üstüne düştüm Noltrex diyorum başka birşey demiyorum. İhtiyacı olanlar bana ulaşın 05060281617 Suat Özkan. yada mail atabilirsiniz. stozk.73@gmail.com

Herkese merhaba,

NOLTREX Nedir, nasıl uygulanır, Kimlere uygulanır, yan etkileri var mıdır, nasıl temin edebilirim, hangi doktora başvurmalıyım vb. Noltrex hakkında tüm öğrenmek istediklerinizle ilgili bana ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır bu ilaç ile çalışıyorum. Türkiye geneli Doktorundan ilaç teminine kadar her konuda yardımcı oluyorum. Noltrex hakkında tüm merak ettiklerinizi cevaplayabilirim.

Tüm sorularınız için benimle buradan iletişime geçebilirsiniz
Doktorunuzla, ürünü uygularken nelere dikkat etmesi gerektiğini konuşabilirim.

Piyasada bulunan Miyadı geçmiş ve sahte ürünler var, lütfen dikkat edin.
Bilgi almak veya danışmak için bana ulaşabilirsiniz.
Sağlıklı günler...

Saygılarımla...

Noltrex Türkiye ..Fiyatı ne kadar acaba ? Kaç ml ?

Merhaba benimde ayak benimde sorun var bu iğne ayak bileğine uygulanıyormu acaba kemik iliği ödemi var iki yıldır.teşekkürler

Bu ilacı kullanan arkadaşlar lütfen şu anki durumunuzu yazarmısınız.

Bugün sabah kalça eklemime noltrex yapıldı ilerliyen zamanlarda faydası varmı yokmu burdan bilgi vereceğim

Bu noltrex nerden temin edeceğiz birde nerde uygulatacağız

Noltrex uygulanalı 10 gün oldu şuanda iyiyim ağrılarım çok azaldı geceleri ağrı kalmadı

Noltrex iğnesini yaptıracağınız yerde ultrason cihazı olmasına dikkat edin

Israrla fiyat yazılmıyor. Bir bilen söylese ya. Sözüm özellikle size Noltrex Türkiye.

Guncel!!Arkadaslar bu konu benim icin cok onemli:(bu igneden kullanan var mi? Varsa bilgilendirme amacli bir kac not yazabilirmi?simdi devlet hastanesi doktoruna sordum boyle ilac hakkinda bilgisi olmadogini soyledi.ama ben daha cok özel sektoru tercih ediyorum.özel sektordeki dokgorum da bana böyle bir ilactan bahsetmisti.bitkac igne var demisti,ilaclarin adlarini bilmiyorum ama ucreti 500tl gibiymis.bu sitedeki arkadaslar hep ilacin faydasindan bahsetmis, zamanla zarari olmusmu,yada durumlarinda kalici br gelisme olmus mu ? Yoksa sadece protezi vs geciktiriyor mu.

Noltrex iğne (diz ve kalça eklemleri için) ihtiyaç fazlası aldığım fiyattan veririm

Merhabalar bu iğneyi rusyadan getirdim raporludur elimde fazladan var,ihtiyacı olan arkadaşlara aldığım fiyattan verebilirim.

Merhaba elimde iğne var. İhtiyacınız var ise yardımcı olurum.

No 05072333303 fazladan bir kaçtane geldi .ihtiyaç sahibi varsa yardıma hazırım.

bu iğnenin bi zararı varmı anneminde dizinde kireçleme çok ağrı yapıyo

Merhaba arkadaşlar bir tanıdık vasıtasıyla tedavi için Rusya'daki eczaneden alınma bu ilaçtan getirtmiştik. Normalde bu ilacın donma tehlikesi de var etkisini kaybediyor ama sağolsun tanıdık olunca uçakta kabin bagajında getirdi yani ilaç tamamen sağlam orjinal güvenilir kaynaktan güvenilir bi şekilde temin edilmiştir. İhtiyaç fazlası kaldı son kullanma tarihi de 1yıl kadar var ihtiyacı olan varsa benle iletişime geçsin. Noltrex

Merhabalar noltrex iğne hala elinizde varmı acaba duruyormu

Üst Alt