Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS 2014 kadro sayıları açıklanmış!

Hayırlısı olsun herkes için.
Atandığımızda aday memur olarak mı atancaz arkadaşlar ?
Yada bu aday memur dedikleri nedir bilgilendiriseniz sevinirim

ortaöğretim = 921
önlisans = 799
lisans = 868
ilköğretim ortaokul = 105
ilköğretim ortaokul ilkokul = 129
toplam =2822 kadro etmekde geri kalan 1329 kadro nerdedir?

ilköğretim ortaokul ve ilköğretim ortaokul ilkokul arasındaki fark nedir arkadaşlar

Orta Öğretim Toplam : 921 Kadro
2 Yıllık Yüksek Öğretim : 799 Kadro
Lisans ( 4 Yıllık ) : 868
İlkÖğretim / OrtaÖğretim/İlkokul :129 Kadro
İlkÖğretim / OrtaOkul : 105 Kadro

TOPLAM ALINACAK KADRO SAYISI : 2822

Öğrenim Olarak sorgulama Yapıldığında Toplamda 2822 kadro görünüyor Öğrenim belirlemeden sorgulama yapıldığında 4151 Kadro olarak görünüyor.Sıkıntılı bir tercih robotu :)

geri kalan kısımlar müezzin kadrosu olmasın :eek:

bakalım hayırlısı olur inş

evet aday memur olarak atanacaksınız en az 1 en fazla 2 yıl adaylık süreci var

Arkadaşlar kendi sorumun cevabını buldum eğitim durumunuzu yazdıkdan sonra nitelik konu bolumundaki kodu silin. özeliklle orta öğretimde 2001 kodu yazdığımız zaman sadece düz lise için olan kadrolar çıkıyor kodu silersek meslek liseleri ve imam hatip liselerinin kadrolarınıda görebilirz.

Ortaöğretim: 1428
Önlisans: 1009
Lisans: 1480
ilköğretim ortaokul: 105
ilköğretim ortaokul ilkokul: 129
Toplam: 4151

kura ıle sadece 105 kişi alıcaklar bu ne arkadas ya 105 kişi ne demek yaa :(:(:(:(:(:(:(:(

artık hersey bitti sürünmeye devam

Engelli memur kadroları açıklandı

Puan üstünlüğüne ve kuraya göre atama yapılacak kadrolara aşağıda yer verilmiştir.PUAN ÜSTÜNLÜĞÜLise*kadroları(Toplam 1.428 kadro)Önlisans*kadroları Toplam 1009 kadro)Lisans*kadroları (Toplam 1.480 kadro)KUR'Aİlköğretim/Ortaokul/İlkokul kadroları.*(Toplam 129 kadro)İlköğretim/Ortaokul kadroları (Toplam 105 kadro)

Ekpss tercih robutu yayınlanmıştır

2014/2 EKPSS/Kura ile Engelli Memur Yerleştirme Tercih Robotu

Tercih kılavuzunda sol tarafta bulunan Sorgulama Seçenekleri

Eğitim düzeyi burda bitirmiş olduğunuz eğitim düzeyinizi seçecekseniz
Nitelik kodu: buradan mezun olduğunuz okulun (ilk sırada 999-ilkokul) kodu var
Özel Koşullar: burada cinsiyet ve sertifika kodları var ( ilk sırada 1101 cinsiyeti erkek olmak)
Opsiyonel Sorgu Seçenekleri
İl:burda atanmak istediğiniz il listesi var( örnek –istanbul)
Kurum:atanmak istediğiniz kurum (örnek- milli eğitim)
Unvan:bitirdiğiniz mezun olduğunuz bölüme göre unvanlar (örnek –hukuk mezunları için avukat)
Bu kısımları doldurduktan sonra alttaki sorgula yazana tıkladığınız zaman seçtiğiniz il – kurum – unvan’a ait boş kadro varsa (İstanbul’u seçtiğinizi düşünürsek)seçtiğiniz ilde kaç tane boş yer var kaç kişi alınacak çıkar.

Kadrolar iyi mi kötü mü bilemedim :( 83 puanla açıkta mı kalacağım şimdi ben :(

ben 80 puanla tercih ble yapamıcam elektronik bölümü açılmamış hiç ?

Teknisyen olarak yazıyor ama elektrik elektronik mezunları diye ne mezunusunuz?

Nitelik kadrolarını VE derece kısmını belirtmeniz bilmeyen arkadaşlarımız için daha kolay olur

Orta Öğretim düzeyinde 1428 engelli memur,
Ön lisans düzeyinde 1009 engelli memur,
Lisans düzeyinde 1480 engelli memur,
İlköğretim/ilkokul/ortaokul düzeyinde 129 engelli memur,
ilköğretim/ortaokul düzeyinde 105 engelli memur alımı yapılacak.
Bu kadrolar daha çoğaltılıcak ilköğretim 3 sayfa cıkıyor şimdilik daha çok sayfa cıkacak
ama yalnız ösym sitesin den duyuru yok bence dalga geçiyorlar bizimle umarım bu da yalan degildir

( cunku ayın 27 sine daha var neden 24 dünde cıktı anlamadım)

Ilkokulluyu kuraya hiç sokmasalarmış ya 234

gidip şans oyunu oynasak daha şanlı oluruz galiba

129 kışı ilkokul ortaokul ve ilköğretim mezunu alınacak ama 61 tane cıkmış yer var demekki beklıcez 27 sine kadar ak mı kara o zaman belli olacak benım anladığım

arkadaşlar bişey sormak istiyorum M.E.B den onaylı bilgisayar işletme şefliği belgesi şu halkeğitimden aldığımız bilgisayar kursu belgesini mi kastetiyor açıklarmısınız

HATAYLI...;

Üzerinde M.E.B onaylı yazıyor olması lazım. o da geçerlidir.
ben özel kurstan aldım özellikle de sordum aldım M.E.B onaylı mı diye ?
Zaten tek Zonguldak var bunu gerekli gören.

evet M.E.B imzası var bilgisayar işletme şefliği belgesi yerine geçer demi

Transkirpteki bilgisayar dersi almamız yeterli değil mi bilgisayar işletmenlik sertifikası için..

meralmiz;

Valla kardeşim ben önlisans bilgisayar teknolojileri ve programlama mezunuyum ayrıca lisede de bilgisayar bölümü mezunuyum. Ben o bölümden mezun olmak veya
transkriptte olması sertifika gerektirmiyor diye biliyorum. Ama ösymyi aradım az önce almanız gerekli dedi ben bilgisayar mezunuyum deyince de o zaman ona kurum karar verir ister ya da istemez dedi. Bence istenmemesi lazım

Arkadaşlar ben 85,59 gibi bir puan yaptım 1812yim. Hiç mi atanma şansım yok ? Umitlenmiyim mi hiç.

alpingo boşa ümitlenme top kadro 1400 küsür zaten 300 memur var 95 ler anc yani

Benim bu puan gitcekmi simdi yani. Bunun ikinci atamasi vs yok mu ? Ve il önemli degil her yeri yazarim

Arkadaşlar kadrolarının yanında derece var 10.11.12 vs yazıyor bu derecelerin önemi nedir? her teşkilatın derecelendirmesi farklımıdır? bu dereceler maaşları etkilermi? teşekkür ederim

Üst Alt