Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS 2014 kadro sayıları açıklanmış!

129 kışı ilkokul ortaokul ve ilköğretim mezunu alınacak ama 61 tane cıkmış yer var demekki beklıcez 27 sine kadar ak mı kara o zaman belli olacak benım anladığım

bu konuyu cozemedım arkadsım 234 kişi kura alımı var bunun 999 nıtelık kodu ıle (ılkokul) talebı kabul olmayan sadece antalya ve bursa var 129 kişi yı nasıl hesapladınız

ortaöğretim = 921
önlisans = 799
lisans = 868
ilköğretim ortaokul = 105
ilköğretim ortaokul ilkokul = 129
toplam =2822 kadro etmekde geri kalan 1329 kadro nerdedir?

su ılkokul ılkogretım ı bıde bana acıklarmısın robot çin malı mıdır nedır 999 nıtlık koduna (ılkokul)229 kişi 1001 (ılkogretım) nıtelık koduna 234 kişi gösterıyor yardımcı olunuz

Lise Düzeyi 49 bin kiş girmiş ve alcağı kadro sayısı 1400 Bu Kada İnsan Boşta Kalcak ayıptır günahtır by 1400 kadronun hepside torpile alınacak beli Hakımı helal etmyrm İnşalla diyer dünyada hesbı sorulur hepnizden

Ya bu robot ne kadar guvenilirdir. ? 1400 lise kadrosu ne kadar dogrudur ? Bu robotu ben cozemedim. Bu veriler kesin midir ?

Adem;
Neye görre torpil olduğunu düşünüyorsun?

Alp;
roboton en üstündeki eğitim durumuna ortaöğretim olanı seç ve sorgula 1428 kişilik kadro olduğunu göreceksin...

Torpil fln bilmem de.. 1400 kadro nedir ? 2000e tamamlasalar ya şunu. Ayiptir ya. Eylem falan yapildi bu kadar sey icin miydi ? Engellileri bu kadar yanama atan.. Önemsiyor gibi gosterip aslijda daha cok oteleyen baska bir devlet var midir ?

meslek lisesi mezunları için hiç kadro yok gibi sadece 2 yada üç bölüm açılmış elektrik elektronik bide sıhhi tesisat var ama 40bin çeşit bölüm var meslek lisesi mezunları mecburen diğer kadrolara saldıracak branşları olmadığı halde

tercih robotu tamamen saçmalık inanmayın asıl gerçek çarşamba günü belli olur

Atamalar ile ilgili görüşler

Arkadaşlar bugün öğrendiğimize göre liseden 1428 kişi alınacakmış. Ben 85 küsür bir puanla 1812. Oldum ve bu durumda büyük ihtimal açıkta kalıyorum.
Eminimki benle birlikte bir çok arkadaş aynı durumda kalıyordur... Atanacağımıza kesin gözüyle bakarken şimdi ihtimal veremiyoruz.

O kadar engelli açığı varken bu kadar az alınmasının sebebini hiç anlamıyorum. Bizleri dikkate niye almıyorlar ? Bu atamaların 2.si 3.sü olur mu olursa tahmini ne zaman olur ? Bu puanlar yanar mı şimdi ?

arkadaşlar elektronik teknikeriyim hiç kadro açmamış bunlar 80 puan aldım tercih yapamıcam alanımda
bunumu bekledik aylardır

tercih robotu tamamen saçmalık inanmayın asıl gerçek çarşamba günü belli olur
safmısn kardeşım bu yazıne o azman kendını kandırıp durma olup olacagı bu.
NOT:Bu bilgi sistemi tercihte bulunacak adaylara yapacakları tercihlerde yardımcı ve bilgilendirmeye yönelik olup, adayların [SIZE=3]27 Ağustos-5 Eylül 2014 tarihinde ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinde yayımlanacak olan 2014/2 EKPSS/Kura ile Engelli [/SIZE]Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzunu dikkatlice okumaları ve tercihlerini bu Kılavuza göre yapmaları gerekmektedir.

bı arkadaş lısenın yuzde 100 artıgını yazmıştı ama resmı açıklma degıl belkıde salladı yuzde 100 artmış halı buysa, bellıkı hızmetlı cogaltmışlar . zaten subat ayında 806 lısans alınmıştı yanı durupduruken lısansa bukadar adam eklemezler. +1000 kadar artırım buyuk cogunlugu hızmetlı olmuştur.
farkettyısenız 2014/2 ılk atamadegıl bu 2.atama olarak gecıyo.ınadına akpcıler neredesınız.boyle dalga gecerler adamla işte. :p

daha ösym de tık yok dpb aradım konuyu actımm ösym böyle bir duyuru yokken dpb nasıl 24 ağustos da boyle bir şey yayınlar anlamıyorum

ayrıca sunu söyleyim bugün akp genel kurul toplantısı var ondan dır herhalde

TERCİH ROBOTU yanlış bana göre ösym cıkınca doğrusunu ögreniriz ama sessiz kalmayın sesimizi duyuralım gerekirse telefon edelim

ömrümüz beklemekle geçiyor ark susmayalım sesimizi cıkaralım

Tercihler ertelendi 28 Agustos - 8 eylül arasıbilginiz olsun

bence sınava giren lise ve önlisanslıların hepsi tercih yapmaz diye düşünüyorum

HATAYLI...;

Önlisans mezunu ve 1369. olmuş biri olarak sorarım size :) Nerden vardınız bu kanıya ? Bende mesela 1009 kişi alınacak önlisans düzeyinde biraz matematiksel istatik yaparak 1009 kişi içine girebilirim umudu kurdum ve ona göre tercihlerimi yaptım.

suskun_selman;

Sorman gerekmiyor hiç bir yerdende varmadım kanıya başta söyledim bu benim düşüncem diye

Üst Alt