Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Arkadaşlar allahın izniyle bu ayin 28 inde dilekcemi verecem ama bir tanidik gel dilekceni ben doldurayim aylifin 50 ile100 arasi fark eder diyor tabiki dilekceyi yani tahsis talep formunu doldurmak için para istiyor ne derece dogru söyledikleri yani ona para vereyimmi yoksa ben doldurayimmi

efeegeutku
Bence dandik bir öneri
Ama yinede sen bilirsin bilenlere sor

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2059 ssk + 1125 em.san + 450 askerlık =3634

ş a f a k .........560

2064 ssk + 1125 em.san + 450 askerlık =3639

ş a f a k .........555

emeklilik sürem dolmasına rağmen,çalışmaya devam ediyorum.20 yıl 8 ay 18 gün oldu bugün itibariyle.

Benimde 21 yıl 8 ay olucak nisanda ama her an malulen emeklilik için başvurabilirim artık dayanamıyorum:(

7100 gün üzerinden emekli oldum, yine çalışıyorum...

erkan medeni
Hayırlı olsun. Bu ay bitmeden başvurunu yaparsan nisan ayı heba olmaz

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesekkur ederim Tilemse suan emeklilik servisindeyim :) berkemeteatasoy gerekli evraklar vergi indirimi belgesi isten cikis evragi ve hastaneden alinan saglik raporu (asli girulmustur muhru olandan) isyerinizin bagli oldugu sgk kurumuna gitmek gerekiyor buradada tahsis talep formu doldurup siranin gelmesini bekliyoruz

Cikarttiginiz engelli raporundan 3 4 tane fotokopi cektirip hastanenin bashekimlik bolumune goturuyorsunuz asliyla beraber burda hallediyorlar

amcamın işlemleri hızlansın diye sgk dan evragı elden aldık vergi daireye götürdük tekrar sgk verdik 1 ay oldu hala bişey görünmüyor. Bide hızlı olacaktı sözde ........

Son düzenleme:
2068 ssk + 1125 em.san + 450 askerlık =3643

ş a f a k .........550

Üst Alt