Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Geçer arkadaşlar üzülmeyin bir bakıyorsunuz gününüz gelmiş emekli olmuşsunuz

hayırlısı ile 16/03/2015 de sgk malülen emeklilik için başvurduk bizi üniversite sevk ettiler ordada işlemimiz bitti şu an için beklemedeyiz ne kadar sürede sonuçlanır bilgisi olan varsa sevinirim ayrıca emekli maaşım.com sitesinin yaptığı hesaplama ne kadar doğru 2005 mart 15 işe giriş asgari ücret 2041 gün hesapladık 813 tl maaş veriyor tşk. şimdiden

Ozan efe malülen emeklilikte normal engelli emeklilerine göre biraz fazla deniliyor
normal engelli emeklisi 600 650 civarı aldığına göre muhtemelen doğrudur.
Emekli olduğunuźda pirim günü sayısı dönemi başlangıç ve kazancinizi yazarsanız
ABO oraninizi ve EMEKLİ MAAŞINIZIDA BİZLEREDE FAYDALI OLUR.HAYIRLI OLSUN.

mayısın ortası veya sonu gibi maaşınız alırsınız

1 18.03.2015 GAZİANTEP SGİM 4/A EMEKLİLİK HAZIRLIK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
2 18.03.2015 GAZİANTEP SGİM 4/A EMEKLİLİK HAZIRLIK SERVİSİNE
3 24.03.2015 GAZİANTEP SGİM GELEN-GİDEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
4 24.03.2015 GAZİANTEP SGİM GELEN-GİDEN EVRAK SERVİSİNE
5 24.03.2015 KURUM DIŞINA Ö.KARGO İLE GÖN. ÜZERE İŞLENDİ

Hazırlık dilekçemi 18.03.2015 tarihinde verdim internet sorguladığımda yukarıda ki sonuç göruküyor
anlamadım
yardımcı olurmusunuz

Evrak takipten değil e devletten kontrol edin 18 nisana kadar çıkar tahsis numaranız eşim başvurudan 47 gün sonra aldı maaşını siz de en geç mayısın ortasında alırsınız

YENER ABİ NERELERDESİN ALDIN MAAŞI SESİN ÇIKMIYOR

Merhaba seçil hanım 636tl maaş bağlandıktan sonra iş aramaya başladım.26.03.2015 yani dün toplam 1893tl aldım.Şimdi iş arıyorum.Eniştenin ek ücreti ne kadar verdiler.Bana 58.41tl verdiler.

45 tl verdiler eşime ek ödeme yener abi sen çalıştığın yerden neden çıktın tazminatını alabildin mi

sclgly Merhaba hayır tazminatı alamadım mayıs, haziran gibi vereceklermiş.Hastahane ve taşeron şirket engelli emekli çalıştırmıyormuş.

Eşimi de işten çıkardılar biz de iş arıyoruz yener abi biz de alamadık daha tazminatı emekli olsan bi dert olmasan 2 dert

E devlette 708 tl emekli maaşı. 100 tl ek ödeme yazıyor.anlamadım maaşım 608 tl 100 tl ek ödeme toplamımı 708 tl.yoksa 708 +100=808 tl.midir.bugün maaşımı ptt aldım.2100 tl.bana gelen kagittada 1300 tl yazıyordu.iyice kafam karıştı.

oge1972

niye kafan kqrisicak sgk1ayliktq fazladan veriyor yani senin maasin 1300 bu 2aylkk maasjn uzerine 700tl kky 2100yapar kardesim

=ALBAYSUSİ;1562128]Merhaba seçil hanım 636tl maaş bağlandıktan sonra iş aramaya başladım.26.03.2015 yani dün toplam 1893tl aldım.Şimdi iş arıyorum.Eniştenin ek ücreti ne kadar verdiler.Bana 58.41tl verdiler.[/QUOTE]

Merhabalar
yener kardeşim
Emekli paranı Rabbim ağız tatıyla yemeni nasıp etsin kardeş

Sağol osman kardeşim ALLAH emekliğini bekleyenlere nasip ersin.

Hayırlısı diyelim seçil hanım inşallah yakın zamanda iş bulur.Bende mobilyacıyım iş arıyorum.

yener kardeşim

bu emekli maaşın dan geçinmek baya zor
mecburen ek iş yapmak gerek hele bir de çocuk var ise baya bir zorlanır insan
bende kısmet olursa dilekçemi verdim hayırlısı olsun inşaallah

Osman kardeşim İki çocuk ve kirada oturuyorum.Bu arada emekliliğin hayırlı uğurlu olsun emeklilik dilekçesini ne zaman verdin.

SSK da 1500 gün
EMEKLİ SANDIĞI 900 gün
ASKERLİK BORÇLANMASI 450 gün

toplam 2850 günüm var. %45 raporum var.

İlk SSK girişim 1 EKIM 2003. 1 EKIM 2023 yılında inşallah primlerimi tamamlayıp emekli oluyorum.
Emekli olmama gün olarak kocaman 3108 GÜN VAR.

Üst Alt