Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

Az önce Alo 170'i Aradım başka Arkadaşlara da yardımcı olabilmek adına buraya yazıyorum ; Prim günü dolduğunda yani benim 4240 gün SGK'dan prim günü dolmuştur Yazısı Alıp tazminatınızı alabiliyorsunuz (kıdem) tabiki yaşı beklemeniz gerekli yani benim 19 yılı doldurmam lazım yani 5 yıl var emekli maaşı bağlanması için ..

an itibariyle iş yerime emeklilik dilekçemi vermiş bulunmaktayım.
hakkımızda hayırlısı

Hayırlı olsun arkadaşım ilgili bölüme dönem abo larınızı pirimlerinizi toplam kazanç ve maaşlarınızı
yazarsanız bizler icinde bilgilendirici olur .Tşkrler.

teşekkür ederim Mehmet bey
özel bir bankadan emekli olacağım hem SSK'ya hemde Banka Sandığı'na primler yattı evraklar elime ulaşsın net bilgileri tabiki sizlerle paylaşırım

Engelli Emeklilik başvurusu yapan arkadaşlar, S.G.K. dan hangi evraklar isteniyor, paylaşabilirlermi ?

az önce anasayfada sayfa yenileye basınca en üstte bu başlığı gördüm ama dikkatlice bakmadım. Ve bunun neticesinde sayfayı EVLİLİK İÇİN ŞAFAK SAYANLAR diye okumuşum! İçmeden kafayı bulmak diye buna diyorlar herhalde.

şafak 1 gün

pazartesi işlemlerimi başlatacam..hayırlısı bakalım

Devrekli hadi hayırlısı olsun İnşallah, Emekli olurken SGK neler isteyecek , daha sonra paylaşırmısın?

devrekli Hayırlısı olsun

nüfus cüzdanı
işyerinden çıkış belgeniz
Ankara dan gelen vergi indirim belgenizden bir nüsha ile başvuru yapıyorsunuz benden istenilen bu 3 belgeydi işlemlerde zaten 15 /20 dakika arası sürüyor rgndmr

Liljan sağol herkes sağolsun ben yinede paylaşırım..yaşım genc diye emekli etmezlerse onu bilmem

Emeklinizi olun çalışmaya devam edersiniz.

bende öyle düşünüyorum ama sağlığımı riske sokuyor şuan daki işim bakalım bişeyler yapcaz.nasip diyelim.cok sağolun

İnşallah hepimiz için hayırlısı olur, başka türlü emekli olmak çok zor, 60 yaşına kim öle kim kala.

Bu şafaklar biter de asıl şafak ondan sonraki günlerde başlıyor, inşsllah Allah herkese gönlünce verir.:eek:

algaNihat

Aynen öyle, (zorunlu durumlar hariç) acele edip 10-20 sene de, erken emekli olunca, genellikle alacağınız 750-1000 TL sizleri mutlu etmeyecektir.

Üst Alt