Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

bugün itibarı ile emeklilik dilekçemi sgk verdim...inş hayırlısı olur hepimiz için.

isetnen belgeler raporun fotokopisi
vergi indirimi fotokopisi
kimlik fotokopisi
işten çıkış kağıdı

bukadar e devletten takip edersin dediler.

önemli not..sgk memuruna sordum maaşım ne olur diyeoda dediki
2000 yılına kadar yatan prim çok sa ozman yüksekolur dedi

Merhaba ben emekli olmak için çalışma süremi doldurdm.657sayılı devlet memurları kanununa tabi genel idare hizmetlernde memur olarak çalışıyorm.22.06.1999 yılında engelli memur kadrosunda işe girdm.bir ay sonra 16 hızmet yılımı dodurmuş olup 17.cı yıldan gun alcam.1ekim 2008 yılından önce işe girdgm icin %40 raporla en az 15 yıl hizmeti olan engelli memur kadrosunda çalısan emekli olabilmekte.:)kadro derecem 3 olup derece kademem ise 2/1'dir.tek merakım emekli olursam acaba nekadar emekli maaşı baglanır.

15.05.2015 tarihi itibariyle Pendik Sgk'ya emeklilik işlemleri için başvurum.Gerekli evrakları ( işten çıkış belgesi vergi indirim belgesi dilekçe ve sağlık kurulu raporu )teslim ettim.E-devlet üzerinden herhangi bir hareket görünmüyor.İşten çıkış tarihimde yansımamış normalmidir. Konuya hakim olanlar yardımcı olursanız sevinirim

iyi akşamlar bu gün 27.05.2015 tarih itibarıyla bağcılar ssk ya vergi indirim belgesi nufuscüzdan sureti kimlik fotokopisi siğortanın bi belgesini doldurup sağlık kurul raporunu sigortaya teslim ettim bir ay sonra bilgilendirileceksiniz dendi saygılarımla

evrak takıpe bak ordan gorunmesı gerek edevletten gorunmesı ıçın tahsıs no verılmesı gerekır

haklısın emeklı olmadan once iş ayarlamak lazım

devam edelım de işi nasıl bulucaz ?

arkadaşlar sakatlıkdan emekli oldum . SGK nın sitesinde yaşlılık aylığı diye yazıyor . Sakatlıktan emeklilikle yaşlılıkdan emeklilik aynı katagoridemi ? bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi

Fırat ünsal kardeş, bildiğim kadarıyla sakatlıkla erken şekilde emekli olsanda , bu yaşlılık emekliliğidir, problem yok yani.

ben memurum emelilik için başvuralı 2 ayı gecti hala ses yok ssk lı dönemim için sıhhıye sgk ya yazı yazılmış oaran cevap gelmedi deniyor sıhhıye sgk ya gidiyorum biz yolladık diyorlar bu nasıl iştir anlamadım resmen dosya kayıp ya

dogru yazmışlar ozurlu aylıgı dıye bırşey yokkı 2022 aylıgı var

Arkadaş 2 ay olmuş başvurmuş ses yokmuş ben teeee ocakta başvurdum halen koşturuyorum :)

hata yapmışınız emeklılık ıçın on hazırlık yapıcaktınız emeklı olur yazısı alıp ıstedıgınız zaman işi bırakıcaktınız gunum tamam dıye hemen işi bırakırsanız beklersınız ön hazırlıgı yaptınmı en az 15 gunde tahsıs no verırler buhatayı çok kişi yapıyor forum modernatorlerı şu konuya bır el atsın da bır makele yazsınlar arkadaşlarda hatayı tekraarlamazlar benım web tas hakkında yetkım olmadıgı için sıte yönetıcısıne havale ederım

Ne zaman emekli olabileceğimizi nereden öğreniyoruz arkadaşlar? Yani şafak xxx yazanlar nerden bakıyor?

1994 ssk başlangıcım var 5231 gün pirim 203000 tl vergi indiriminden emekli olursam nekadar emekli maaşı bağlanır

Dun itibariyle safak 0. Darisi tum bekleyenlerin basina...

Kimse bir yere bakmıyor. leventa34 sitede belli kimin ne zaman emekli olacağı ona göre herkes kendi sigorta başlangıcına göre hesap yayıor.

luca77 arkadaşım gelişmelerden bizleri de haberdar edersen seviniriz şimdiden hayırlı olsun...

benle karşılaştır yazmıştım 944 tl alıyorum

ne bılıyon emeklı olur yazısı aldınmı?

Üst Alt