Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

En doğru emekli maaşı hesaplaması yapan web sitesi : http://www.emekli-maasi.com/

Rabbim her isteyen arkadaşıma emekliliğe kavuşmayı nasip etsin ŞAFAK DOĞAN GÜNEŞ :):)
4ryRP0.jpg

bu hesaplamada bağkur u nasıl ekliyoruz ;? bende hem bağkur hemde sigorta var

Şimdi sıra geldi 800 den düşmeye
Ne zaman yani, o da tarih olarak

22 TEMMUZ 2016 CUMA
GÜNÜNE DENK GELIYOR.

Şafak yavaş yavaş bitiyor sanırsam.

2699 SSK + 450 askerlik = 3149[SIZE=5]

ŞAFAK
891[/SIZE]

22 TEMMUZ 2016 CUMA
GÜNÜNE DENK GELIYOR.

2703 SSK + 450 askerlik = [SIZE=5][SIZE=2]3153[/SIZE]

ŞAFAK
885[/SIZE]

Merhaba arkadaşlar ben de bugün dilekçemi verdim...artık emekli sayılırım. 😊 darısı diğer bekleyen tüm arkadaşlara. Bi sorum olacaktı bugün iş yeri muhasebecisin den öğrendiğim 6 yıl erken emekli oluyorum diye düşük maaş alacağım? Böyle bir durum varmıdır.?

emeklılık icin safak sayanlar

arkadaslar herkese selamlar
16 mart itibarıyle prim günlerimi doldurdum ve emekli oldum kısmet olursa yakında maaşmı alacağım
darısı emeklilik bekleyen herkese hayırlısı ile
Emekliliğimde bu sitedeki herkesin cok emeği geçtı
burdan aldığım bilğilerle emekli olabildim
HAKKINIZI HELAL EDİN
ALLAH HERKESTEN RAZI OLSUN

Şafak 120

emekliliğiniz hayırlı olsun. nasip olursa 4 ay sonra bende emekli olacağım. emekli olmak için ne yapmamız lazım bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.

emekliliğiniz hayırlı olsun. nasip olursa 4 ay sonra bende emekli olacağım. emekli olmak için ne yapmamız lazım bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.

brl1970 alakası yok.
KAFKASLI60

Şartları sağladığın zaman priminide 5-10 gün fazla yatır nolur nolmaz diye işyerinden emeklilik olarak çıkışını isteyeceksin. Vergi indiriminle birlikte bağlı bulunduğun sgk müdürlüğüne gidip tahsis talep formunu doldurup teslim edeceksin evrakları teslim ettiğin gün emeklilik hak etmişsen ücretinde o tarih itibariyle başlar.

22 TEMMUZ 2016 CUMA
GÜNÜNE DENK GELIYOR.

2708 SSK + 450 askerlik = [SIZE=5][SIZE=2]3158[/SIZE]

ŞAFAK
880[/SIZE]

şafak -3. 18 yıl ne çabuk da geçti. Ay sonunu bekliyoruz inşallah.

Üst Alt