Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik için şafak sayanlar

şafak 9
aslında mayısın 1 i itibariyle hak ettim ama ne olur ne olmaz diye bende 15 gün daha çalışayım diyorum .ayrıca bu günü de saymıyorum :))

şafak 9
aslında mayısın 1 i itibariyle hak ettim ama ne olur ne olmaz diye bende 15 gün daha çalışayım diyorum .ayrıca bu günü de saymıyorum :))

Doğum: 29.03.1985
İlk giriş: 2003
Prim: 3850
Ödenmesi gereken prim: 4240
Kalan: 390 gün
Yaklaşık 1 sene sonra Allah izin verirse 32 yaşında prim günleri tamamlıyorum.

984gün kaldı gün itibarı ile 3600 günü tamamlamaya

Şafak 119 mayıs 27 de 100 ü bozuyoruz Allah ın izni ile

Arkadaslar bende bir emekli adayiyim.4 Mayıs itibari ile vergi dairesine vergi indirimi icin başvurdum.3 ayda evraklar gelir dediler.3 ay sonra sgk ya basvurdugumda emekli olucam inşallah.Allah herkese nasip etsin heyecanla bekliyorum.

Şimdi sıra geldi 800 den düşmeye
Ne zaman yani, o da tarih olarak

22 TEMMUZ 2016 CUMA
GÜNÜNE DENK GELIYOR.

Şafak yavaş yavaş bitiyor sanırsam.

2716 SSK + 450 askerlik = [SIZE=5][SIZE=2]3166[/SIZE]

ŞAFAK
872[/SIZE]

Slm arkadaşlar bende vergi indirimi aldım 2 yıl var emekliliğe ama hiç sgkya vergi indirim evragımı götürüp göstermedim vergi indirimim sürekli SGK 18 yaşında başladı 25.06.2003 yaşım 31 şimdi birinci dereceden faydalanmaktayım işgünüm 4311 var. Şimdi ise sorum şu sgkya gitmeme gerek varmı şimdilik.

furkan-) 2 Yıl sonra ne olacak belli olmaz adam sana şimdi bişe söyler 2 yıl sonra o şey olmaz. Memur evrakı alıp okur en fazla diyeceği zamanın dolunca gel bir çoğuda çok ilgisiz insanlar.Vergi indirimi evrakı belli zaten götürmeye gerek yok

Şimdi sıra geldi 800 den düşmeye
Ne zaman yani, o da tarih olarak

22 TEMMUZ 2016 CUMA
GÜNÜNE DENK GELIYOR.

2724 SSK + 450 askerlik = [SIZE=5][SIZE=2]3174[/SIZE]

ŞAFAK
864[/SIZE]

Üst Alt