Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli sorunları, hakları ve dernekler..?

abi ne yapalim sen sole sokaga cikacak derman yok cebde para yok biryerlere gidip cirpnalim sen sole ne nasıl yapalım ben ancak evde pc var o benim en yakin dostum benim pc yakinda oda gidecek artik maas yok internette olmicak sole ne yapim sabahtan aksama kadar twitter bakanlara twit atiyorum görmüyorlar bile ben ne yapayım sen sole intaharmi edim arkamda bir yazi birakarak cozum olurmu sence cünkü baska yapacak bişe yok başka türlü ses duyulmaz..

aaa mehmet kardeşim nasıl derneklerimiz bir işe yaramıyor başkanlar devlete yalakalık yapmıyolarmı üyelerden aylık veya yıllık aidat toplayıp eğlenceler oyunlar düzenleyip milleti uyutmuyorlarmı bak işe yarıyorlarmış değilmi ??

dernekler yaptığı tek şey birileri getirip derneğe sandalye bağışlar dernekte o sandalyeyi engelliye verir ben sadece bunu gördüm derneklerde birçok dernekte sandalyede yok ya neyse :) bırakın hak savunmayı bazan insan bi konu hakkında bilgi almak istiyor suratına bön bön bakıyo oda ney yenirmi içilirmi gibisinden :) nediyelim allah bildiği gibi yapsın artık kapı arkasında ne tür bir dolap tezgah dönüyorsa engellilerin sorunlarına çare üretemiyorsa yani savunmuyorsa demek başka tezgahlar kurulu dernek kapıları ardında

Engelli dernekleri ne işe yarar?

arkadaşlar ben vedat erzincanda yaşıyorum sizlere bir sorum olacak bu engelli ve özürlü dernekleri ne işe yarıyor bilen varmı

Benim görüşüm şu şekilde..
Üyelerden aidat alıp yurt dışına gezmeye giderler üyelere de şöyle ufak çaplı bir gezi düzenlerler..
Birde engelliler günün de bir konuşma yaparlar tamam bu kadar...

Üst Alt