Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.Biz çok zararlı...

EVET KESİNLİKLE BAĞIMLILIK YAPIYOR. AMA ÇOK GÜZEL BİR BAĞIMLILIK.
BİZ ENGELLİLER İÇİN NE ARASAM BULUYORUM.BÜLENT BEY VE DİĞER YÖNETİCİLERE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM. :)

bağımlılık

arkadaşlar site çok güzel, hazırlayanların ellerine sağlık benimle aynı fikri taşıyan arkadaşlar adına kendilerine çok tşk. ederiz.
ancak bazı yazılarda bağımlılık gibi insanı amacından uzaklaştıran vede bencillleştiren bir kavram kullanılıyor,doğrusu buna üzüldüm.hayatın gereklerini yapmak lazım kendimizi birşeylere esir etmeden.
saygılarımla

İşyerinde bu siteye girmiyordum aslında. Sadece bazen öğlen aralarında. Akşamları eve gelince de bilgisayarın başına geçip forumu geziyordum. Ancak iki gün internet kesik olunca sinir oldum ve artık işyerinde de zaman buldukça giriyorum. Beni yakında işten atcaklar valla :D

arkadaşlar bu siteyi tanıyalı yaklaşık 15-20 gün falan oldu..gerçekten sanki bağımlısı olmuş bir hal var bende:)..pc'yi açtığım gibi.. :arrow: hemen farecik kendi kendine ...engeliler.biz...'i tıklıyorum bende anlamadım.. :lol: :lol: :lol:

Engelliler biz bağımlıları sizlere bir müjdem var.

Artık üniversitelerde "engelliler.biz bağımlıları" adı altında ana bilimdalı
kurulmuş. Bütün bağımlılar bu bölümlerde tedavi edilmeye çalışılacakmış.

Ayrıca Emniyet Genel md.lüğü de " engelliler.biz bağımlıları" için özel
ekipler kurmaya başlamışlar.

:lol: :lol:

size katılıyorum bu site zararlı

bu siteye ocak ayında üye oldum ve bağımlılık yaptı.hergün girmesem birşeyler eksikmiş gibi hissediyorum...

Evet birşeyler eksik gibi geliyor sanki ailenden ayrı kalmış gibi oluyorsun yani ben kendi adıma öyle oluyorum :)
Çoookkkkk teşekkürler sağolun sayın kurucu ve yöneticiler :?

VALLA BİLGİSAYAR KARŞISINA GEÇTİĞİMDE İLK İŞİM BU SİTEYE GİRMEK.SEVGİLİ BÜLENT MÜKEMMEL BİR İŞ BAŞARMIŞSINIZ.EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Sevgili OTURANBOĞA yazılanları okursan güzelliklere açılan penceredeki emeğinin anlamını daha net görürsün diye düşünüyorum...

Selam ve sevgilerle...

evet Barış burayı açtığım zaman forumlar öyle bir alıp götürüyor ki bir bakıyorum 2 - 2,5 saat hiç kalkmadan sitenin başında oturmuşum ve kalktığımda sırtımın, belimin bana verdiği sinyallerle bu kadar oturmamın bana zararı olduğunu farkediyorum ve her seferinde 1 saatten fazla bakmayacağım desemde yine sözümü tutamıyorum ne yapmalı ki :?:

Evet arkadaşlar bu site bende de çok alışkanlık yaptı. Sabah işe gelince yaptığım ilk iş bu siteye girmek oluyor... Bazen iş yapamıyorum ya.. Bu kadar da olmaz ki.... Gerçekten bu siteyi keşfedeli çok kısa bir süre oldu ancak çok cici arkadaşlar edindim......

Site kurucusu ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

site

Nasıl bir bağımlılıktır anlatamam. Hakikatten bağımlılık yaptı bu site bir felaket :roll:

bencede:(:(kurtuluşu olmayan tatlı bir bağımlılık:):):)
ama ben kendimi unutuyorum ki:):):)bir bakıyorum zaman akıp geçmiş bir bakıyorumki sanki hiç konuşmamızım:):)):

[size=6]evet ya bende bağımlı olacağım herkes gibi sanırım iki gün oldu bu siteyle tanışalı günde 3-4 saatim burda geçiyor hazırlayanların ellerine sağlık....[/size] :wink:

Engelliler.biz'e sabah 8:30 da giriş kartı, akşam 17:00 gibi de çıkış kartı basıyoruz. Hafta sonu fazla mesai yaptığımız da oluyor. İkinci bir işimiz gibi oldu :)
18:00 dan sonra ise bünyemizi bir dinlendirelim diyoruz ama bu alışkanlık "hadi" diyor.

İşim bilgisayar başında olduğunda siteyi de ayarladım, artık otomatik açılıyor. Sabah önce mailler, sonra engelliler.biz, daha sonra da gazeteler, bir alışkanlık oldu.

evet gerçekten sitemiz çok güzel ben yeniyim ama bende de bağımlılık yaptı.herşeyden önce ortam kaynaştırıcı ve şuda var ; damdan düşenin halinden damdan düşen anlar....bundandır herhalde bir kahve içimi muhabbet tadı almamız.iyki de yapmışsınız

bencede belli bi zmandan sonra bağımlılık yapıyo

ney ne oldu sırf meraktan giriyorum valla

bide sizi bensiz bırakmamak için tabi (yoksa girmezdim yani:)

napalım alıştık bi kere ayrılamıyoruz

ah faith abi ahhh nerden öğrettin bana bu siteyii

derslerden kalcam bşey değil:(

shımarık' Alıntı:
ah faith abi ahhh nerden öğrettin bana bu siteyii derslerden kalcam bşey değil:(

o fatih ben değilim valla billa kimse çıksın ortaya. :lol: :lol:

arkadaslar bendende bır ıtıraf sıze bende yenı uye olmama ragmen aklım hep burda bır turlu kalkamıyorum sızın anlıyacanız sınek olusu gıbı ekrana yapışmış vazıyetteyım. :)

Gerçekten zararlı bir site bu. Bağımlılık yapan bu Sitenin girişine Sigarada olduğu gibi Çeşitli Yasal Uyarıların konulması gerekiyor bence:)
Örneğin:
- Bu site sizi tüm işlerinizden alıkoyar.

- Siteyle İlgilenirken Prostat olma ihtimaliniz bulunmaktadır.

- Siteyle ilgilenirken diğer dostlarınızı unutma riskini unutmayın.

- v.s v.s.

:D

Sanal ile gercek dünyayı karıştırmanıza neden olabilir. Sitede olduğunuz sürece engelli olmanızın sürekli bilinç altında var olmasını sağlıyor. Sağlam dediğimiz insanlardan aslında kendimizi ayırıyoruz. Asıl ayrımcılığı site sayesinde farkında olmadan kendimiz yapıyoruz. Ben sitede olduğum her an özürlü olduğumu hissediyorum. Gerçek dünyada ise özürlü olduğumun farkına bile varmıyorum.

Benimde sağlığıma zararlı.Doktorlar sürekli egzersiz ve hareketli bir yaşam öneriyor ama ben eşimin tekerlekli sandalyesindeki özel mindere bile el koydum.Hatta tuvalete de bir bağlantı düşünüyorum.Birde dizüstü mü alsam ne?Çalışıyor olsam kesin kovulurdum.

Benim bütün sıkıntım katıldığım çoğu topluluklarda bir şeyler alamayıp,hep verici olmamdı.Ama bu siteden çok şey öğreniyorum.Hatta ben sizlere hiç bir şey veremiyorum.Siteyi kuran ve yaşatanlara teşekkür ederim. :)

arkadaslar kendınıze dikkat edın herseyın fazlası zarar oldugu gibi sevgınınde fazlası zarar.gecmıs olsun sizlere

ben bu sıteye yenı uye oldum ama bu kadar alışkanlık yapacagını tahmın etmemıstım.dertleşmek sohbet etmek cok guzel arkadaslar.
iyiki varsınız ve iyiki bu site var :)

:D AKŞAMA YEMEK YOK AMA BEN BIRAKAMIYORUM NAPCAZ ŞİMDİ :D

BENDE MUTLAKA SİTEYE UĞRAMADAN KAPATMIYORUM BİLGİSAYARIMI :D GÜZEL BAĞIMLILIK YAPTI BENDE :D

evet kesinlikle kısa zamanda bağımlılık yapıyor

bende siteye bağımlı oldum sabah kalkar kalkmaz forumlara bakmadan gün başlamıyor benim içim :lol: :lol:

Üst Alt