Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.Biz çok zararlı...

Bende şikayetçiyim.. Bu site bağımlılık yapıyor..
Sabah işe geliyorum pc açar açmaz buraya bakıyorum.. Müşteriler bekleyedursun:) Ve sonra işlerde hep daha sonra derken birikmeye başlıyor..
Hadi sonra işlere bakayım diyorum tam işleri hafifletiyorum derken bakıyorum herkes sohbet ediyor dayanamıyor bende giriyorum..
Bu site gerçekten zararlı ve bağımlılık yapıyor.. Ama onsuzda olmuyor.. Ne yapacağım ben şimdi?

evet arkadaş bu bende bir alışkanlık yaptı ki sorma gitsin başından ayrılasım gelmiyor birtürlü annem ve babam bazen bana kızıyorlar çok oturuyorsun bilgisayarın başında diyorlar ne yapcağımı bilmiyorum çok iyi arkadaşlarım var burada hiç olmazsa dertlerimizi paylaşıyoruz tüm arkadaşlarımı çok seviyorum :wink:

bende tesadufen buldum bu sıteyı oyle dolasırken bırde baktım uye olmusum gercekten cok hos bı muhabbet var ıns benıde aranıza cabuk kabul edersınız sızlerle tanısmak ısterım.

yeni üye olmama rağmen bu sorun bendede var ayrılamıyorum işyerinde bile gizli gizli giriyorum birgün başım ağrıyacak ama neyse önemli değil ben sanırım kendimden birşeyler bulduğum için kopamıyorum burdan

ben google da engelliler için bir şey ararken bir baktım aranızdayım.ben çalışırken arada bir göz atıyorum ama çok bağımlı oldum bu siteyi kuran ve diğer tüm arkadaşlara çok teşekkürler, çok faydalı bilgiler veriliyor.benim bir sorunum olduğu zaman ilk aklıma gelen site buraya yazayım cevabı gelir diyorum ve yanılmadığımı gözdüğüm de içim sevinç doluyor.çok sağolun arkadaşlar.kim bu sitesi kurduysa minnettarım kendisine :D

Zaten madde bağımlılığına yatkın bir kişiliğim var, bir de bu site çıktı başıma. Maillerle, fazla vakit kaybetmemeye özen gösteriyordum, MSN ve SKYPE olayından da çabuk sıyırdım amma ve lakin bu sitede takılıp kaldım. Eni konu forumları takip etmeye, yazmaya ve cevap gözlemeye başladım. Olmuyor ama böyle. İşin gücün var kızım, ne halt etmeye burada vakit kaybediyorsun diye kızıyorum kendime, Hooop bir bakmışım yine sitedeyim. :oops: Kapatın kardeşim böyle halk sağlığına, iş gücüne zarar ziyan siteleri dicem, dilim varmıyor. :lol: Demek ki önem atfettiğim bir şeyleri, belki de eksik bir yanımı bulmuşum burada. :!:

ya hakkikaten çok çok zararlı bi site bura :lol:
ortam güzel sohbet güzel herşey iyi daha ne olsun :)
alışknlık yapıyor bağlıyor beni kendine
sonunda engeliler.biz tiryakisi oldum eroinman gibi engelliler.biz'man oldum :)

Bende siteye üye olurken kayıt olurum girmem bir daha demiştim ama kazın ayağı hiçte öyle değilmiş senin benim gibi insanların var olduğunu bildikçe yalnız olmadığını insana hissettiren tek site bizim site...

bu siteden çok şeyler öğrendim bence güzel bir site gündde 4 5 sefer bu siteye giriyorum 15 20 dakka kaldıktan sonra çıkıyorum siteden

hepimiz bağımlıyız ama bu bağımlılığıda çok sevioruzzz iyiki üye olmuşum her gün biraz daha seviyorum.bu siteyi kurandanda,üye olanlardanda allah razı olsun biz çok büyük ve bağımlı bi aileyiz:)

evet benimde sitem var aynı şeyleri yaşıyorum.
bu site bağımlılığından kurtulmak istiyorum.
10 içinde webmaster oldum sitenin tüm inceliklerini öğrendim.
canım sıkıldıkça başka sitelere yardım ediyorum.
anlayacağınız bu site bağımlılığı tehlikeli bişey
biri bana akıl versin.

evet arkadaşlar hepmizde bağımlılık yaptı.düzelsinde biran önce .

her kez siteden şikayet ediyor , yok vaktimi çalıyor yok bağımlı oldum , vs vs vs bu kadar çok siteden şikayetiniz var site sizin için zararlı, ne diye hala siteye geliyorsunuz , ben ne lahana turşusu bu ne perhiz diyorum. kimse bizleri zorla siteye getirmiyor, dileyen pek alada gelmiyebilir, gelenede bu güne kadar kimse gelme demedi.

bende siteyi 2-3 aydır sürekli kullanan bağımlısı olanlardanım. bu durumdan da çok memnunum.çok şey öğrendim, olası bir durumlarda nasıl reaksiyon vermem gerektiğine dair beni yönlendiriyor.ayrıca haklarımla ilgili bilmediğim ne kadar çok şey varmış çok kısa zaman da çok fazla bilgi edindim. arkadaşlar iletişim yönündede çok iyi,sosyalleştirdiğini topluluk içinde diyalogda da insana çok şey kattığını düşünüyorum.

Bende bu sitenin yeni bağımlılarındanım..faydalı bir site insanın aradığı cevabı bulabileceği harika bi site ..Umarım bu bağımlılıktan birzaman sonra kurtulmak istemem..

çok fazla zaman geçirmiyorum ama günaşırı bakıyorum,yanlış hatırlamıyorsam 2004 de üye oldum,şimdi yıl 2009 :)) sitede 2-3 kişiyi tanıyorum.onlarında benim hayatımda önemli bir yeri var..yani beni burada tutan kişi yada kişilerden çok sitenin bana kattıkları...amacım beğendiğim faydalandığım bir yazıyı,söyleşiyi yada fikri paylaşmak,insanların yaşadıkları tecrübelere kulak kabartıp yaşamadan ders almak,ve bilgi sahibi olmak..
teşekkür ediyoruz engelliler.biz yöneticilerine

bir teşekkürde güzel ve anlamlı paylaşımlarda bulunan tüm üyelere gelsin :)

Ben aranızda yeni sayılırım ama sanırım benim gidişatımta sizingibi olacak hergün uğrar oldum.Uğrayıncada dur birde şuna bakıyım derken saatler uçuyor ama hoş vakit geçiriyorum.

Üst Alt