Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 24 Nisan: YAZA MERHABA PARTİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir dk kafam karıştı, engelliler.biz üyesi olupta,engelli olmayanlarda gelebiliyor mu? biraz önce sanki engelli olmayanların gelmesi tercih edilmiyor gibi birşeyler anladım ama tam anladım denemez buna. of kafam çorba gibi zaten ders çalışmaktan. :? neyse bende gelmek istiyorum, kısaca onu söyleyecektim :D

sevgilerrr

Yeditepe, kaynaştırma eğitimi uygulayan bir okulla bağlantıya geçecek ve o okulda okuyan 16 engelli çocuğun -refakatçileriyle birlikte- organizasyona katılması için okul yönetimiyle konuşacak :)
Bikaç güne kadar belli olacak :)

Servis için henüz erken. Bugünden yapılan planlar tutmayabilir. Onun için servise binecek kişiler kararları kesinse, buraya yazsınlar, biz de yukarıya ekleyelim. Servis konusunda sayı anlamında bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.

Servislerin merkez noktalarını belirlemenin daha uygun olacağını düşünüyorum.

Avrupa yakası : Mecidiyeköy
Anadolu yakası : Haldun Taner

Not : Servis konusunda şimdilik bir sıkıntımız bulunmamaktadır.

güzel bir organizasyon

gene döktürmüşsün cincin

ben ve oğlum katılıyoruz.... ( ben + 1 )

eğer bir aksilik çıkmazsa ben de gelmeyi düşünüyorum.

katılma

:lol: :lol: :lol: KAÇMAZ BU GÜZEL ORGANİZE. 3.KİŞİDE BENİ YAZ EŞİM KIZIM VE BEN KENDİ ARACIMLA GELİYORUM.GÖRÜŞMEK ÜZERE .HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.

Haden bakem Yaşasıııın Çocuklarda geliyor. ve bir kere daha neşe doluyor insan :)

VE ARKADAŞLAR BİR AKSİLİK ÇIKMAZ İSE EĞER;

YAZA MERHABA PARTİSİNE EKİPMANLARI İLE BERABER DJ ARKADAŞLARIMDA GELECEK.SAĞOLSUNLAR KIRMADILAR.

CLUPPERLAR YAŞADI BE YAAA. :D

DANS DANS DANS 8)

sizlerden ricada bulunuyorum

merhaba sunburn sizden bir ricada bulunuyorum. Eğer mümkün ise ben yaza merhaba gezisine gelmeyi çok istiyorum ama 24 nisanda benim ehliyet sınavım var. O yüzden sizlere katılamıyorum. Bu geziyi 01 mayısa alabilirmisiniz lütfen sizleri görmek ve tanımak istiyorum...Beni kırmayın

Melih Bey, 1 MAYIS 2005 de bu organizasyonu yapmamız hemen hemen imkansız.
Çünkü;Şu anda organizasyon için tüm işlemler hemen hemen yerine getirildi.( Yapılacağı yer,Sistemler,ve Sponsorların durumları )vb.

Ayrıca Organizasyona katılacak yaklaşık 150 kişi için ayarlamalar yapıldı. ve bu 150 kişi kendilerini 24 NİSAN 2005 gününe ayarladılar.

Ehliyet sınavınıza girip öyle gelmenizi tavsiye ederim.

Parti,Sabah 09:30 sıraları itibari ile başlayacak ve takriben 18:30 sıralarına kadar sürecek. Bu zaman zarfında işlerinizi bitirip geleceğinizi umuyorum.

Saygılarımla cem

HAYAT ENGEL TANIMAZ
Anonim.

Ergin Arkadaşım >>>>>

İnan Ki Bu Sitede belkide benden daha çok Şu partiye Rocker arkadaşları getirmeyi isteyen biri olmaz :D

Elimizdeki İmkanların en iyisini sunmaya çalışacağımızdan şüpheniz olmasın.Ancak takdir edersiniz ki Tüm insanların isteklerini yerine getirmek de ayrıca bir problem teşkil eder. 8)

Şu an için Teknik çalışmalar devam etmekte.Kimbilir belkide organizasyonda Rockerları da görürüz. :D

Unutmadan; Organizasyon çerçevesinde Birde Sinevizyon gösterisi yapmayı dşünüyoruz.Çalışmalar son hızı ile devam ediyor. :D

saygılarımla cem

HAYAT İÇERSİNDE ZEVKLERİN SINIRI YOKTUR

Kim dedei bilmiyorum. Anonim gibi sanki :shock:

Bu Organizasyonda olmasını yada olmamasını istediğiniz olayları forma zarsanız organizatörler bu isteklere göre daha demokratik davranır. 8)

saygılarımla cem

24 nisan

Olsun mu tırtılllllll :D

olması için uğraşılıyor merak etmeeee :wink:

Bu organizasyon piknik havasında mı geçecek yani bizler pikniğe gelir gibi böreğimizi, kekimizi vs. getirecek miyiz.
Tamam yemek var deniliyor da 150 kişi az değil, hem sonra unutmayın tırtıl bizi yer :wink:

Şimdilik yemek konusunda gerekli çalışmalar sürüyor. Ama ilerleyen günlerde, "herkes bişeyler yapıp getirsin" de diyebiliriz, diyelim mi TIRTIL? :)

nihahaaa.. söylenti canım hepsiii..

kim gördü çok yediğimi?
tabak tabak yemekleri alıp
kim gördü bir tepsi karpuz yediğimi?
kim gördü ha kim..?
kimle aynı sofrada yemişim ki?
dedikodu canım..inanmayın..
dedikodu........

dedikodu

Süheyla'ya vurulmuşum diye?
Kim görmüş, ama kim,
Eleni'yi öptüğümü,
Yüksek kaldırımda, güpegündüz ?
Melâhat'ı almışım da sonra
Alemdar'a gitmişim, öyle mi ?
Onu sonra anlatırım, fakat
Kimin bacağını sıkmışım tramvayda ?
Güya bir de Galata'ya dadanmışız;
Kafaları çekip çekip
Orada alıyormuşuz soluğu;
Geç bunları, anam babam, geç,
Geç bunları bir kalem;
Bilirim ben yaptığımı.
Ya, o Muallâ'yı sandala atıp,
Ruhumda hicranın'ı söyletme hikayesi ?

Orhan Veli

:roll:

Yemek konusunun netleşmesinde korkunç fayda var. Orada simite talim etme durumu olmasın. Sefer tasımı hazırlatayım mı ? ne dersiniz.

Birde cehaletimi mruz görün. Bir hayır sahibi de tırtılın ağzından düşürmediği

"milşeyk" mi nedir onun ne olduğunu bana bir anlatıversin başka ortamlardsa da rezil olmayayım.

:lol: :lol: :lol:

milk shake
süt+şeker karışımı içecek
kakağolu, vanilyalı vs.. çeştleride mevcuttur

Milk_Shake.jpg

Tarif :)

[size=7]

MUZLU MILK SHAKE
[/size]

Malzemeler :

- İki adet büyük ve olgunlaşmış muz
- Yarım (1/2) su bardağı süt
- Çeyrek (1/4) çay kaşığı vanilla
- Dört adet küp buz
- Krem şanti
- Çikolata sosu

Önce muzlarımızı kabuklarından ayırıyoruz ve hepsini dilimliyoruz. Sonra dilimlediğimiz muzu, sütü, vanillayı, üç adet küp buzu ve bir kaşık krem şantiyi mixerin (blender) içine koyup çırpmaya hazır hale getiriyoruz.

Karıştırmaya başlamadan önce , en sevdiğimiz bardağımıza kalan bir adet buz küpünü koyuyoruz ve hiç beklemeden mixerimizi çalıştırıyoruz. Yaklaşık otuz (30) saniye kadar , koyduğumuz malzeme akışkan olana kadar çırpıyoruz. Ve yine hiç bekletmeden karışımı içinde buz olan bardağımıza koyup üzerini krem şanti ve çikolata sosu ile süsleyip zaman kaybetmeden içmeye başlıyoruz.

Unutmayın Milk Shake'inizin leziz olması için hazırladıktan hemen sonra , köpüğü yok olmadan içmelisiniz.
AFİYET OLSUN !

Çok teşekkür ederim aykan,

İnşallah bir araya geldiğimizde yaparsında içeriz öyle tarif vermekle kurtulamazsın.

(bu ne yüzsüzlük diyeceksiniz değil mi ? :lol: )

ferit abi
sana bi tencere mil shake yapmayan ne olsun
hemide hasli mulis köy sütünden :)

abi bu yaz partisi kafamı kurcalıyor
gelsemmi , kaybolurmuyum, kapkaça uğrarmıyım :)

aman neyse milksahake demişken

bi tarifde kendimden vereyim

nescafe veya viski yi bir karışım kabı mesela kola şişesine boşaltın ve vanilyalı dondurmayı ilave edin çalkala çalkala çalkala

deneyin bakalım nasıl olmuş :)

Aykan sen atla gel (tabi ata binerek değil) ben misafir ederim.

atla gel şaban :)
saol abi eminim edersin
duruma göre bi bakacam
eğer uygun olursa sürpriiiiiizzzz
yanlız işin kötü yanı ssk misafirhaneleri kapandı nerde kalcam ben yaws :)
öğretmenevi polisevi ayarlatmak lazım

hele bi gtelmeye karar vereyimde kalacak yer bulunur :)
değilmi ferit abi
ahıra bi döşek atarsın benim için :)

gezi

bende gelecem ama ben kendi arabamla gelmek istiyorum bir sakıncası yok herhalde :wink:

Ceco, madem ki kendi aracınla gelme durumun söz konusu, bu durumda -tabi arabanda yer olur ve keyfin de isterse-, Ankara'dan başka üyelerle buluşup gelmeyi hiç düşündün mü?
Hem benzin parasını da paylaşırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt