Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 7 Ocak 2007 Pazar: Eskişehir'de buluşuyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cumaresi akşam pinoya mı cennette mi gidilecek bn eskişehirden katılcağım ismim şenay
ebrucum seninle tanımak istemiştim ama bir türlü olmadı inşallah şimdi tanışırız

Ve Sevgili Emre sabah 5:00'da yola çıkıyor. İyi yolculuklar kardeşim... Takipteyiz! :)

Sabah Emrenin yanında olacağım uğurlayacağım güzel arkadaşımızı:)

İyi yolculuklar Emrecim...

emre iyiyolculuklar... hepimizin yüreği seninle, umarım bu enerji sana güç verir. dikkat et kendine...hepimiz senin için tek yürek olduk...

İyi yolculuklar Emre bu gezinin son ayağında bende sizlerle olacaktım ama olmadı artık gelecek sefere bisikletle katılırız size. Burdan takipteyiz sizi dikkat edin kendinize üşütmeyin.

Emre yi arkadaşı Özer ile beraber uğurladık ...Resimler albümde....

08:22 YALOVA ŞEHİR MERKEZİ

mmsblog_00011_01.jpg

Sanırım şu aralar Orhangazi'Ye varmak üzeredir (?)

13:08 İZNİK'E 17 KM KALMIŞ

mmsblog_00012_01.jpg

Demek ki ORHANGAZİ-BOYALICA arasını bitirmiş. Bu durumda 40 km yol katetti, ve ilk gün etabını bitirip İznik'de konaklayacağı yere varmasına 20 km kaldı.

Not: Şimdi Emre'yi aradım cepten, keyfi yerinde, tın-tın gidiyormuş :) Hava soğuk olmasına karşın, yağış yokmuş. Bu da sürüş için büyük güzellik. Tabii hava soğuk olunca, sık sık durup sıcak çay içiyormuş. Bu O'nun hızını kesse de, bana yolculuğu daha keyifli hale getiriyormuş gibi geldi doğrusu :)

Emre' yi kutluyorum gerçekten büyük bir cesaret ve hız sergiliyor.

Allah canına sağlık versin. Tez zamanda hedefine ulaştırsın.

Emre ye iyi yolculuklar ve kolay gelmesi temennileriyle
organizasyona katılacak olan tüm arkadaşlarada iyi sohbetler...

Emre iyi yolculuklar.

Katılmayı çok istedim ama katılamıyorum:(

[size=6][/size]
GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ ETKİNLİK

bu inanılmaz bir olay bence, keşke basını ayağa kaldırsaydık...sadelikten ödün vermeden gürültü çıkaramazmıyız...

engelleri yıkmak için yollardayız... emre yalnız değil, arkasında büyük bir komvoy var... onunlayız...

Arkadaşlar, katılmayı çok istediğim bu organizasyona katılamıyorum.

Artık fotoğraflarla idare edeceğiz.

Hepinize iyi eğlenceler, inşallah başka organizasyonlarda tanışmak dileği ile.

Emre şu anda Bileciğe varmak üzere. Sanırım 10 km kalmamıştır. Bugün Söğüt'e varma niyetinde...

emre.jpg

Aşırı bir soğuk varmış. Sabah matarasındaki su donmuş! :) Muhtemelen Söğüt daha da soğuk ve belki de kar yağışlıdır. Orada 15 gün askeri eğitim almıştım, çoooook soğuk olur orası çok! :)

sesum geliyor mu !!!!

su an bilecikteyim. zor olucak aa tum rotamı optimum kullanmmak icin bugun hava kararmadan sogute girmeye caliacagım. sitede foto update bolumunde bir orun var. ondan mail atamadım. bilecikte bir internety kafedeyim hem yazıyorum hemde ayaklarımı ısıtıyorum. cok soguk inanılmaz. gecercekten donacak gibi oldum. ayaklarım ozellikle ama ssurekli koyluler cay ısmarlıyorlar. hele sizden gelen mesaj ms ve buraya yazılanlar asıl onlar icimi ısıtıyor...
selamlar
emre

havalı minder projemi tamamlayabilirsem ve yaza kadar keseme göre kılimalı bir araba alabilirsem bir sonraki organizasyonda inşallah

Amanın Emrecim, kardanadam olmuşsundur diye beklerken, buradasın! :)
Bilecik yokuşludur biraz. Küçücük, yeşil bir yerdir. Sahi oradakilere sorsana, neden Bilecik dışında bir şehirde Bilecikli çok az?

Çok sguk oldu ama vardım. otelden önce terim kurumadan dogruca internet cafeye atıp kendimi size haber vereyim dedim. sabah ertugrul ve osman gazi türbelerini gezip dogru bozüyüğe asker arkadasıma da ugrayıp eşinin mektubunu teslip edip eskişehire kavuşacağım...

Söğüt girişinde ikmal komutanlığındaki askerler zorla çay ısmarladılar çokmemnun oldum. Zaten yolda 50 bardak çay içtiysem bir ya da 2 defa para ödettiler...

Sıcak bir duş sonra da yemek daha sonra ise uyku tabi...

Sen misin "sıcak içecek içmem" diyen! Ahan da 50 bardak çayı böyle içirirler adama! :):):):)

heyecanlıyız emre yarın eskişehire geliyor...

bugün sesini duydum emrenin, konuştuk. öyle enerjik geliyordu ki sesi. ben çoktan donmuş ve birkaçgün konuşamaz halde olurdum herhalde.... sanırım o heyecan onu ısıtıyor. insan bir işe aşkla coşkuyla sarılırsa aşamayacağı engel yoktur mesajını tek başına nasılda verdi emre...

bu bizlerede cesaret olsun. o soğuğa rağmen aşılmaz gözüken dağlar nasılda arkasında kalıverdi emrenin. bu kıssadan hisselerle bu seyehat başkaca konularada temas edip amacına ulaştı sanırım daha şimdiden...
keşke şwhirdışı katılımlarımız da fazla olsaydı. ben onur duyacaktım sizi ağarlamaktan. eminim herkesin matıklı sebepleri vardır, size güveniyoruz tabiki...

cincinlede yarın buluşuyorum... hepinizesevgiler...

not : yerel basına ve radyo kanalınada haber verdim.

Ve bügün bu yörede Emre'nin şansına pırıl pırıl bir güneş ve ılık bir hava var.Dünkü soğuktan eser yok.Akşama kadar nasıl olur bilemem.
Bu arada Emre Bozüyük'te ne zaman olacak?
Bozüyük'te karşılamak isterim.

09:17: Söğüt'ten yola çıkmış
mmsblog_00016_01.jpg
mmsblog_00017_01.jpg

09:19: Bozuyuk'e 17km.
mmsblog_00018_01.jpg

Cok yokus.manzara muhtesem otesi!

12:29: Bozuyuk de bitti!
mmsblog_00019_01.jpg

12:30: Asker Ali Rıza ziyareti de tamam!
mmsblog_00020_01.jpg

12:31: Eskişehir'e 35 km. kaldı.
mmsblog_00021_01.jpg

Emre, bırak kardeşim Eskişehir'i, dön o sapaktan Antalya'ya; yirmi küsur derece hava sıcaklığı varmış Antalya'da, kanın ısınır :)

Eskişehir Buluşması...

Arkadaşlar herkese merhabalar...

Emre biraz erken gelecek galiba süper!!!

Onu kaçta nerede karşılayacağız öğrenebilir miyim?

Emre'nin bu yolculuğundan fikiratolyesi.com dan heberdar oldum ve sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağım.

Ogün...

Bravo Emre az kaldı. Yarın tüm yorgunluğun atarsın. Cıvıl cıvıl bir muabbet ortamında. Bugün yola çıkan yolcularada iyi yolculuklar.

Ve Emre Eskişehir'de! :)

emre2.jpg

15:20 gibi Anadolu Ünivesitesi'nin önünde olacak. Ebru ve diğer arkadaşlarımız orada Emre'yi karşılayacak...

Nihayet Emre ilk etabını başarıyla tamamladı çok güzel. Artık tüm yorgunluğunu ve donmuşluğunu :wink: alır Eskişehirdeki arkadaşlar. Şimdi sıra oradaki muhabetleri yayınlamaya geldi. :wink:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt