Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.Biz yeni tema seçenekleri ve yeni özellikleri ile yayında! :)

Merhaba,
çok çok güzel olmuş emeyi gecenlere teşekkürler,
iyi hafta sonlları herkese:) :)

OturanBoğa
Birkaç problemi özel mesaj yolu ile gönderdim örneğin;yazılan bir mesajı “değiştir” işlemi yapılamıyor sayfa numarasını altındakalıyor” gibi.

Yeni Tema için teşekkürler yalnız chat bölümünün androide uyarlanmasıyla ilgili çalışmalarınız da olacak mı¿

Güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık :)

Emeğinize sağlık, güzel bir değişim olmuş.

forumun yeni yüzü

sayın bülent bey;
forumun yeni yüzü biraz karışık gibi olmuş, eskisi daha kullanışlıydı, alttaki twitter isimleride kafa karıştıcı olmuş,twitter adresi olanlar zaten önceden isteyen oradan belirtebiliyordu,

Sonunda , yenilik iyidir zindelik katar hayata :D Ellerinize sağlık ..

Emeği geçenlerin eline sağlık. Yılların vermiş olduğu göz aşinalığı nedeniyle yadırgamakla birlikte buna da alışırız be Bülent :)

Emeği geçenlere teşekkürler etmekle birlikte, ben eski temayı kullanmaya devam ediyorum.

Yeni tasarımı yayına aldıktan sonra bir çok arkadaşımızın geri bildirimi ve desteği sayesinde iletilen tüm düzeltmeleri gerçekleştirdik.
CrystaL sorun giderildi

Ayrıca artık internet explorer'da font sorunu yaşanmıyor.
Christian İngilizce dil seçeneğini özellikle öyle yaptık kardeşim! :) Farkındaysan akıllıc uyarlama yapıyor sistem! :):)

Hala eski temayı kullanan arkadaşlara önerim, yeni temanın GENİŞ versiyonunu kullanmalarıdır. Bu sayede alışmak konusunda sıkıntı yaşamamış olurlar.

Eline sağlık. Yeni tema oldukça güzel tavsiye ederim kullanmayanlara alışılması çok zaman almıyor.

ve konu içi sayfalama şu şekil:
yPzoaN.png

son mesajdaki yazımı düzenleyemedim; çünkü "Değiştir" yazısının üstüne gelince aktif olmuyor. Sayfalama, tıklamamı engelliyor.

Son düzenleme:
OturanBoğa abi forum anasayfada ki güncel içerik yazısıyla şu en üstteki turuncu menüdeki yazıların kalınlığı ve fontu hoş durmuyor.Logoda ki yazılarda öyle. Diğer herşey benim görüşüm on numara.

emeğinize sağlık, hayırlı olsun, teşekkürler...

@OturanBoğa chrome kullanıyorum. tasarım, özellikler, yazı boyutları çok iyi ve site daha hızlı olmuş.

Ellerinize emeklerinize saglik cok guzl olmus

bLaCkRaCe fontlar internet explorer'da sorunluydu (şu anda sorun yok), onu mu diyorsun, yoksa genel anlamda bu fontu mu beğenmedin? Zevk meselesi tabii, ben çoook beğendim.

Logo'daki fonta dair çalışmadık desem yeridir. Alternatif font/logo önerisi olan varsa, değerlendirebiliriz.

Emeğinize sağlık Yeni temanız hayırlı olsun..

OturanBoğa abi Chrome kullanıyorum. Resimde ki yazıları diyorum hiç orjinal değiller. Çok önemli bir bozukluk değil ama sanki boyutu ve fontu emnatemiş gibi duruyor.

agv8dyzl.jpg

Anladım. Bir hata yok orada. Dediğim gibi, zevk meselesi...

Üst Alt