Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.Biz yeni tema seçenekleri ve yeni özellikleri ile yayında! :)

Valla şimdi farkettim, çok güzel olmuş, elinize sağlık.

Mrnb6tb.png

Yaşasın devrimci mücadelemiz mi????? :D:D:D Nerden çıktı o yaa?

Abi bi öneri, İlginizi çekebilecekler bölümü her zaman aktif olmalı bence forumun kolay kullanımı için, çünkü herkes oka tıklayıp aktif edecek kadar gözlemci olamayabilir ;)

OturanBoğa guzel olmus cok begendim, emeginize saglik. Facebooktan edindigim aliskanlikla hosumuza giden yorumlari begenme butonumuz da olsun isterdim :)

Bu arada simdi sunu fark ettim. Mobilden girenler noktali harfleri kullanamayanlar adinizi tam olarak etiketliyemiyor...

Son düzenleme:
[FONT=sans-serif]@[/FONT]OturanBoğa[FONT=sans-serif] sağ üst köşede bulunan Bildirim, Profil, Ayarlar ve Çıkış butonlarının olduğu yazılar büyütülüp küçülmüyor bunları daha kalın ve belirgin yapabilir miyiz görme sıkıntısı çeken kişiler zorlanabilir diye düşünüyorum bana biraz ufak geldi.

[/FONT]

Eski tema bana başından beri hep sıkıcı gelmişti.Yeni tema çok güzel daha canlı,renkli ve kullanışlı olmuş.Emeğinize sağlık diyorum.Yalnız ben Engelliler.biz platformu logosunun üstünde herhangi bir ok işareti ve de ''ilginizi çekebilecekler'' seçeneğini göremedim ?

seker kiz resimde görülen oka tıklarsanız [FONT=sans-serif]''ilginizi çekebilecekler'' bölümü açılacaktır.

[/FONT]
LMOP0Rn.png

Teşekkürler Life. Ancak sayfayı çok küçültünce görebildim. Bu sayfa küçültme büyütme sorunu hala düzelmedi bende.
Yeni görünüm eskisinden daha çekici olmuş evet ama yeterli mi ? bence hayır.Daha da renklendirilerek daha cazip bir site olabilir...Görünüş önemli değil diyenlere inanmayın.Önemli :p :)

@ yönetim

ben yeni ayakkabıyı bile bir kaç gün başkasına giydirip öyle kullanırım :)

alışmam lazım diyeceğim ama çok zor.

öncelikle ekranımdan taşıyor, sayfayı küçültmem gerekiyor ki hiç işime gelmiyor.

kimse şikayetci olmamış bu konudan, acaba bendemi sorun var ?

tepe butonu çok işime yarıyordu, şimdi yok.

yelpaze sayfa taşmıyor bende. Sen nasıl bir cihazla bağlanıyorsun? Ekran çözünürlüğün kaç?
Tepe-Alt butonları sağ yanda

Buradaki önerilerde yapılabilecek olanları yapmaya çalışacağız. Ama bazıları teknik nedenlerden dolayı olamayacak...

Spoiler içerikli mesaj yazdım, profilime girilince, gözüküyor, kendimi çıplak hissediyorum.

Sağ menü çok güzel olmuş,

v8QexD3.png

"forum ana sayfa" ve facebook twitter google'dan sonra mümkünse "sohbet odası", Youtube, tumblr, vk, resmi gazete ikonlarini koysak da sağ taraf komple baştan aşağı ikon olsa?

geniş tema yapınca TAŞMA problemi çözüldü.

TEPE butonu eski temada her mesajın sonunda yer alıyordu, şimdi ise sadece SAYFANIN EN ALTINDA yer alıyor

yelpaze

Yukarıdaki mesajda Christian'ın aktardığı ekran görüntüsünde yer alan en sağdaki 4 buton sende görünmüyor mu?

Emeği geçenlerin eline ve yüreğine sağlık diyorum:)

Arkadaşlar ne demek istediniz ney güzel olmuş anlasamda bir de ben yorum yapsam nerden bakıcaz

HANİ ŞU EN ÜSTE EV ŞEKLİ VAR ALTINDA OK LAR EN ALTINDA ALIŞVERİŞ ARABASI VAR ONLARDAN MI BAHSEDİYORSUNUZ ÖYLEYSE GÖZÜKÜYOR

Tamam şimdik anladım çok güzel olmuş sayın editörüm emeğinize sağlık sevgiler sunarım hoşçakalın

selamlar arkadaşlar, güneş gözlüklü avartar resmi bir seçim yapmayanlardamı çıkıyor ? bende diyorumki aynı kişi herşeye yorum yapmış :) kendime çok güldüm...demekki isim misim bakmadan avatar resmine dikkat ediyormuşum :)

ali fikri

Kendisi bir avatar belirlememiş olanlara otomatik olarak o gizemli avatar atanıyor :)

Hoşuma gitti bu gizemli avatar:cool: resmi kaldırsam mı:confused:

mobilden girildiğinde siteye forumlara bakmak sorunlu en son mesaj yazılan konulara ulaşamıyorum

Asık bir surat yerine gülümseyen bir surat atansaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum Sevgili OturanBülent bey Kişi sanki somurtuyor gibi görünüyor :)

OturanBoğa Üst banner kısmına "Twitter,Facebook vb. sosyal medya logoları ile Engelliler.biz hesapları eklene bilinir.

tılafsınlı mobil tema konusunda birkaç gün içinde bayağı bir iyileştirme yapacağız.

Evet CrystaL. Aktif olarak facebook sayfamızı kullandığımız için onu üst menüye taşıyacağız.

Üst Alt