Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Flütle çaldığım şarkılar

@Taz Fatih cim alakasız şeyleri koymazsan sevinirim kardeşim. Sadece normal yorum olursa sevinirim. Arzu ettiğin şarkıları vs koyman için oyun var zaten.

Oğluna flüt alamayan babaya çok güldüm😭

Arkadaşlar bu tarz şeyler için konuyu açmadım ben. Rica ediyorum başka yerde konuşursanız konuşun.

Taz, :))))) flüt kaç para 70 lik rakıyı 160 Tl dan açıyorlar yahu, çok güldüm:))) Love Master, başlık flüt çalmaya çalışanlar olarak olsa daha mı iyi olur:)

Arkadaşlar konu dışına çıkmadan emeğe saygılı olarak yorum yapalım lütfen.

Son düzenleme:
Çok iyi çalıyorsun Tebrik ederim,Başarılarının devamını dilerim🙂
Bir de sari gelin çalar mısın Flut olarak
Love Master

Tebrikler emrah

Bende çalardım müziği çok seviyorum hayalim müzisyenlikti

Bende bağlama ork çalıyom

deyişik bir konu ve güzel bi ugraş tebrikler güzel çalıyorsun ...:)istek yapabiliyormuyuz...

@şem_i teşekkür ederim arkadaşım tabi ki istek varda önce @yalniz06 Erdal yaptı :) Hele sarı geline bir çalışalım :) Çalalım :) Yıllar sonra elime aldım tekrar. Rahmetli abim öğretmişti. İstersen bir süper baba çalabilirim :)

:cool::)bekliyoruz öz güveni yüksek arkadaşım...

Erkin Koray dan cemalim türküsü mümkün mü :eek:

şem_i :)

Arkadaşlar önce sarı gelin sonra Cemalim türküsü :) bunun altına devam edin :) :eek:

Rica ederim arkadaşım. İsterseniz gülpembe de gelebilir Barış Manço dan :) şem_i :) Çalışılacak şarkıları müsait zamanda çalışıp çalacağım söz :)

inşaallah EMRAH memnun oluruz başarılar dilerim...:)

Oğlan kenardan bağırıyor , bende öttürecem diye ;)

;)şakası bi yana görsen dorli dünya tatlısı bi çocuk maşallah ...:)

ali.yilmaz teşekkür ediyorum kardeşim :eek: Yıllar sonra elime aldığım için ezberde olmayan şarkılarda zorlanıyorum. Bu akşamlık gülpembe kalsın ritmi tutturamadım tam :( inşallah onu Da yarın akşama çalarım.

gecenin son şarkısı bu olsun :) tam idman olunca istediğinizi çalarım inşallah :)

ilahide varmı çalışmalarında...

geceyi bitirecektim ama çok şükür bunu Da çaldık :eek: :) şem_i ve diğer İzmir li arkadaşlarıma gelsin. İzmir marşı bu gecelik yeter hepinize teşekkür ederim :eek: Biraz daha çalışırsam annem sopayla kovalayacak :D gece vakti deli misin flüt çalışıyorsun diyor :D

Koyunlar gelcek la :)):))

Ezbere çlıyon dimi

İstiklial marşını çal bakalım yarına:Dben ezbere notasını biliyom:))

Evet arkadaşlar ezbere çalıyorum. Netteki videolarda da ezbere çalınıyor. Bakarak çalmak daha zor. Notaları ezberledikten sonra çalarım. 20 sene sonra elime aldım sıkıntı o.

ilahide varmı çalışmalarında...

Notalarını bildikten sonra çalışıp çalarım. @selda* hanım ben bu kadar çalabiliyorum. Siz daha çalabiliyorsanız buyrun koyun memnuniyetle dinleriz. Flüt çalmaya çalışanlar yapalım mı demişsiniz ona ithafen dedim.

Son düzenleme:
Üst Alt