Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Flütle çaldığım şarkılar

teşekkürler EMRAH güzel bi ugraş çalışmalarının devamını dilerim ...

Sen ağlama dayanamam ağlama gözbebeğim sana kıyamam ...

:rolleyes:anaaaammm kız fulya cidden senmisin bu inanamayrım...

@yalniz06 teşekkür ediyorum. Senin şarkını da bu akşama çalacağım inşallah.
Daha önce de rica ettim konu dışı paylaşım ve sohbeti burda yapmayalım.Tekrar rica ediyorum.

TEbrilker arkadaşlar çok güzel işler çıakrtmışsınız .Emreh sen bence bian önce bi klarnet dersleri al zaten şiir adamısın klarneti de iyi konuşturursun.

gökhanc Flüt dersleri olabilir brom eyvallah :) 20 sene sonrası için bence şahsi açıdan fena değilim. İlerletmek istiyorum zaten :)

üstteki videoyu kaldırdım bu tam oldu. Sezen Aksu sen ağlama dayanamam ağlama göz bebeğim sana kıyamam. Tüm sevdiklerime gelsin :)

Müzik güzel uğraş, :) Sarı Gelin'i çalabilmen için Si Bemol'ü basarken parmağı yarım aralamalısın. Çünkü Sarı Gelin Uşşak makamında bir eserdir ve makamsal gamında Si Bemol2 isimli komalı (arıza) ses mevcuttur.

Emeğine sağlık. Biraz ritim/tartım çalışırsan daha iyi olabilir. Metronom ile çalmayı deneyebilirsin(metronom almana gerek yok telefonda uygulamaları da var akıllı telefon kullanıyorsan).

Gitaristanbul bir türlü çalamadım hocam onu nette de farklı farklı çalmışlar si bemol fa açık diğerleri kapalı oluyor biliyorum. Desteğiniz için teşekkürler hocam :eek:

Gülo34 teşekkür ediyorum :eek:
Kursa falan gerek Yok. Mühim olan insanın kendisinin çabalayarak başarması.
Yarın akşama inşallah devam ederiz. :)

Love Master rica ediyorum[emoji4] ve senden ricamdır bir dahaki videoda yüzünü tam çek☺

SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neyde fülüt gibi daha gzl öğrenirsin:)

İnşallah. Ben herşeyi kendim başardım kursla değil. Hiçbir şey yolunda gitmese de hiçbir şey yolumdan etmedi çok şükür :) kaybettiğimde değil vazgeçtiğimde yenilirim çalışmaya devam :)

Sabırsızlıkla bekliyorum Love Master [emoji4]

SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Aygül hanım. Sizden başka dinleyen yok. Bir kişide olsa kazanç :) İlginize teşekkürler. Yarına yeni şarkı inşallah :) Gülo34

Buradan takip ediyorum iyi başarılar dilerim☺
bu kazanç nasıl oluyor YouTube'den bilgi verir misiniz lütfen

Üst Alt