Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hobi önerileriniz

rmysklc96

Yasaklı Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Arkadaş bildiğiniz hobileri paylaşırmısınız?

Kitap okumak, flüt çalmak, Play Station oynamak, şiir yazmak.

Spora gtmek koroda olmak piknik seyehat alışveriş sinema:))

bende hobi yok sıfırım abi

Bir ara keçeden işler yapıyordum.şimdilerde tek hobim burada yazmak :) sinemaya gitmeyi de seviyorum.2 senedir yoğun çalışıyorum.hobiye de vaktim olmuyo çok yoruluyorum.en büyük hobim işimle ilgili sürekli yeni şeyler bulup uygulamak

Bende bi ara keçe ile uğraştım. Havlu süsledim. Ebru yaptım. Hayvan bedledim. Şimdi birsürü çiçeğim var.

Koleksiyonculuk güzel bir iş olabilir. :)

gökay yolaçar Uğraşacak bir şeyler bulamıyorum ben Resim desen cin ali falan çizerim herhalde öyle dikiş nakış süsleme tarzı da bizi bozar yani ne bileyim bayan işi gibi geliyor bana.

işten gelince aynı bende bilgisayar başına bir kaç oyun denedim ama olmadı çabuk sıktı açıkçası.

28277092_1967477476628091_7401170397558952847_n.jpg

Keçe bebek tasarımları bu ara çok tutuldu keçe ile ilgilenenlere tavsiye ederim. Güzel bir hobi.

28377503_1963781420331030_2210275768527918827_n.jpg

Bunlar profosyonel ellerde yapılmış diye görüp yapamam demeyin..Küçük püf noktalarını öğrendiğiniz zaman güzel işler çıkarırsınız..

27858154_1947607068615132_7153754730473054185_n.jpg

Mineuy10 ben en altakini yapmak istoyorum nerde var yapilisi

Verstuurd vanaf mijn SM-G935F met Tapatalk
Gördüğünüzün birebir yapılışı paylaşılmamış arkadaşın kendi tasarımı olabilir. Bu videolardan aldığınız fikirle siz de benzerlerini yapabilirsiz..

workshoplarda bir günde bir bebek yapıyorlar haberiniz olursa onlara katılıp öğrenebilirsiniz.. Yün keçe, iğne darbeleri ile sabitleniyor defalarca iğne darbeleri ile şekillenmiş hepsi..

Bende teşekkür ederim..:)

İşyerinde bir arkadaş hobi olarak bu işi yapıyor üstelikte para kazanıyor.Biraz araştırınca bu akvaryum bitkiciliğinin epey de yaygın olduğunu gördüm .Sürekli ilgi istemediği için vaktiniz oldukça uğraşabilirsiniz.

hiç küş beslemeyi düşündunuzmu güverçin 8 yaşimdan bu yanı beslıyorum tirafık kazası sonucu o.f olunca gınede vaz gecmedim bu hobımden aksıne dahada baglandım hem hobı hem ticaretını yapıyorum
hanlız tıcaretını yapmayı dusunursenız bıraz masraflı ola bılır zıra ıyı bır kuşun fıyatı en az 1000-10000 tl arasıdır ve pıyasasıda baya baya vardır

gelelim hobi kısmına cok zevkli bır hobıdır onlarla ugraşmak sabah kumesi ac yemlerıdır sularıdır bakımlarıdır hele brıde boy boy yavrular gelınce deymeyın hevesıne :)

Gözlerim iyice bozulmadan amatörce oymacılık yapıyordum. (baba mesleği) İnce işçilik olunca göz önem arz ediyor. Yaptığım bir maket ev;

turkona, zamanında ben de çok yaptım, meşakkatli bir iştir, kolaylıklar diliyorum.

sleeping beauty,
Teşekkür ediyorum, Sağ olun..
Yarıda bıraktığım bir tane daha var. Onu selda*'nın dediği gibi cumbalı'ya çevirmeyi düşünüyorum. Onu da atarım buraya İnşaallah..
Saygılar

Üst Alt