Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hobi önerileriniz

Artık zor ama plak koleksiyonu güzel bir hobi.
Eskiden her pazar günü, bit pazarına, plak avı için giderdim.

..böle patliyosun hani sıkıntıdan ...hangi hobi iyi gelir ...🙃

Arıcılıkla uğraşın tabi ki alerjiniz yok ise, iki koloni arı edinin. Hem bu harika canlıları tanıyın, hem bal polen ihtiyacınızı karşılayın, hem de stres atın. Onları seyretmek bile bütün stresinizi alacaktır. Aynı zamanda arada alacağınız iğnelerde bağışıklık sisteminizi uyaracak ve güçlendirecektir.

hiç küş beslemeyi düşündunuzmu güverçin 8 yaşimdan bu yanı beslıyorum tirafık kazası sonucu o.f olunca gınede vaz gecmedim bu hobımden aksıne dahada baglandım hem hobı hem ticaretını yapıyorum
hanlız tıcaretını yapmayı dusunursenız bıraz masraflı ola bılır zıra ıyı bır kuşun fıyatı en az 1000-10000 tl arasıdır ve pıyasasıda baya baya vardır

gelelim hobi kısmına cok zevkli bır hobıdır onlarla ugraşmak sabah kumesi ac yemlerıdır sularıdır bakımlarıdır hele brıde boy boy yavrular gelınce deymeyın hevesıne :)

aslında cok güzel bir hobi ama apartmada oturnca olmuyor:D birde iş hayatı olunca vs

mecnun dantel örqü yapsin tığ işi...tulbent taqsin birde oyalı falan ...birde aqzini qapatsin yoqq zaaarrr açmam tulbentimi qelen qecen adamlar coq bakiyor qöözeelliqime desin....benüm ayu qizar ağşam evde ellağğaammm desin...😹😹😹
mejnun...

[h=1]Gazete Kağıdından Sepet Yapımı[/h]

Roman,hikaye yaziyorum hobi olarak.Rahatliyor insan,farkli bir yasam yasiyormus gibi oluyor bazen.😊🎢🎪🎠🎬

mecnun okey oynasin kahvehane de çakallar qibi yumurta topuk ayakkabisiynan baqri açık qomleqi tasmali altın zenciri kolyesi arka cebinde ki ince disli cirtlak renkli tarağğii serçe parmaqinda ki koca tasli yuksuğğüü ismi yazılı olan kalın künyesiyle bir taraftan da dedüğodu yapsin...😹😹😹 mejnun...

mejnun...evet ama alışkanlık yapmissin tarak arka cebindeymis aksesuar amaclı ..ben böyle kombin yaptım....😹😹😹

Okey oynuyorum kahvede :) Bir de bez mendil olur onlarda :D

mejnun...evet doqru unutmusum mendili.
.😹😹katlamadan direk ceplerine koyuyolar dimi mendili...😹😹

Üst Alt