Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İlk görüşte aşk...

aşka inmayın yalannn
külleyen yalan

Bende eshat arkadaşımıza katılıyorum özel olan bişey herkesin önünde yaşanırsa özelliği de kalmaz ki.Birde zamanın ne getireceğide belli olmaz bitmez denilen ilişkilerin bile bittiği görülüyor.İnşallah herşeyin en güzeli sizin için olur tüm sevenler kavuşur...

Bende eshat arkadaşımıza katılıyorum özel olan bişey herkesin önünde yaşanırsa özelliği de kalmaz ki.Birde zamanın ne getireceğide belli olmaz bitmez denilen ilişkilerin bile bittiği görülüyor.İnşallah herşeyin en güzeli sizin için olur tüm sevenler kavuşur...
işte bu ya
aynen katılıyorum
bıtmez denılılen her sey bıtıyoooo malesef kı:(

tekrar tekrar sölüyorum öyle böyle şöyle ne şekilde olursa olsun biterse bitsin tektaraflı olursa olsun çift taraflı olursa olsun internetten olursa olsun sahil kenarında barda orda burda tanışırsan tanış ne şekilde tanışırsan tanış dip not esra ceyhan bile internettn tanışmış sonra aşık olmuş şimdi nişanlı AŞK GERÇEKTİRR YALAN DEİLDİR bana göre diğer arkadşlarının yorumuna saygı duyuyorum aşk dolu sevgi dolu yıllar sizinle olsun

arkadaşlar aşk,bilmem belki insanın içini ısıtan bişeydir.ama bende arkadaşlara katılıyorum aşka inanmıyorum.belil bir süre sonra aşk gider izi kalır.

Gerçek aşklar bence bitmez... Sevgi gerçek ise yüreklerden silinmez... Bunu silmeye de kimsenin gücü yetmez...Eğer bir aşk bitiyorsa... Sevgi yüreklerde tükeniyorsa... içindede bir saman alevigibi geçiyorsa... O zaman zaten gerçek aşktan bahsedilemez...

Ilk goruste aşkta bence bır nevı batıl ınanc olsa gerek buda bır ılk goruste aşk dıye sıfatlandırılmıs bır sey olsa gerek...aşk kelımelere cok zorca sıgdırılan bır sey bence ancak yasanılması gereken bır duygu. Ve ılk goruste ask tek gercek aşktır bence..:) unnutmayalım arkdaslar ask guzel oldugu kadarda acıdır:))

ya aslında hewr insanın başına gelebilen bi durum ama süper anlatmışsın bende de var böyle bir yara kardeş tam 12 yıl süren bir yara yazmak isterim ama ben senin kadar güzel yazamam ilkokul 1. sınıftan lise son' a kadar artı 2 yılda cabası ama inanırmısın insana çok şeeyler öğretiyor bu gibi durumlar yüreğine ve parmaklarına sağlık

yasin eğer bana anlatırsan ben olayı yaşamış gibi yazmaya çalışırım senin adına

türkçe yaz baran yaa....
Gerçek aşk yürek ister,cesaret ister,kendini pişirmek,öldürmek ister........
Tek bir aşk var,benim oda,O na uzanan yolda.... haklısınızzzzz

Aşk budur ama acaba boyle bır ask varmı.Ve Neden bır şiir kıtabı yazmıyorsunuz.

şiir kitabı yazmak kim ben kim?o kadar duygusal görmüyorum kendimi zaten..

yazarsın yazar kardeşm ama önce bnce çok oku oku oku oku yazarsın güven kendine herkes etkilenio yazdıklarından

sair aldatan kusu;
öyle düşünme sen yazarsın ya çok güzel yazıyorsun bence yazsan iyi olur sana güveniyorum yazarsan çok güzel olur:D:D:D:D:D:D:D

Aşk:)

Hayatım, Çok güzeldi duyguların paylaştığın için sağol.Aynı anlattığın duyguları bende yaşadım ve evlendim.Ama şimdi ayrıldım en güzeli sadece o duyguları yaşamakmış biliyormusun iyiki görüşmeye gitmemişsin......:)

harıka bı hıkaye cok dıkkatle okudum mutluluklar bundan sonra ıns hep senınle olur:)

umut hamide sizin adınıza çok sevindim hayırlısı ikiniz içinde şimdiden mutluluklar diliyorum.

arkadaşlar yorumlar için ayrı ayrı teşekkür ederim...
bazen aşkla sevgiyi karıştırırz..
aşk tutku dolu bir heyecandır ve karşılıklı yaşanır.
sevgiyse şevkat dolu bir sadakattır ve karşılıksız da yaşanır..
bazende bağlılıkla alışkanlığı karıştırırz.
alışkanlık aynı duyguların yaşanmasını özlemektir...
bağlılıksa nerde nasıl ne zaman olursa olsun onu düşleyip tüm zamanları özlemektir...

aşk diye 1 şey yoktur! aşk yoktur, meşk var 'dır. aşk lazım aşk aşk.......

Aşk insanın karşılık aramadan akıl yada mantıkla değilde o anki duygularla verilen bir karardır. Zaten ilk görüşte aşık olan bir kişi, karşılıklı olır mu diyedüşünmez? Bilmiyorum ilk görüşte aşk olur mu? Ben buna fazla inananlardan değilim. İlk görüşte bir hoşlanma olur daha sonra aşk zamanla olur diye düşünüyorum.

Ama karşılıksız aşk yaşayan birçok insan da vardır.

gercekten zevkle okudum teşekkürler eline saglık arkadaşım

Aşkta karşılık beklemeyenlerden biriyim sanırsam..
Örnek olarak kendimi gösteriyorum inatla ve israrla..
Karşımdaki insanın sevmediğini bilsem bile sevmekten tutkumdan ve hatta aşkımdan vaz geçmedim..
Ve sanırım her kıpırtıdada ateşli bir biçimde devam ediyor bu sevda..
Zaten karşılık beklenmediği zaman güzeldir aşk..Karşılık beklerseniz bu bence karşı taraftan gelmesini istediğiniz beklentiyi arttırır..
Canınız yanar..
Kendinizi kaybedersiniz..
Çıkarlar üzerine kurulmuş bir yol olarak görünür bana bu tarz ilişkiler..
Beklemediğin zamanlarda hiç beklenmeyen güzellikler görmek daha akla ve mantığa yatkın geliyor bana..
Karşılık beklemek saçmalık bence..
Beklemediğin şeylerdir bu olayı özel kılan...
Beklemiyeceksinki kendin rahat edeceksin..Ben kendi adıma bir çıkar bekliyormuş gibi görünmek istemem..
AŞK BEKLENTİLERDEN VAZ GEÇMEKTİR BENCE...

Aşkta karşılık beklemeyenlerden biriyim sanırsam..
Örnek olarak kendimi gösteriyorum inatla ve israrla..
Karşımdaki insanın sevmediğini bilsem bile sevmekten tutkumdan ve hatta aşkımdan vaz geçmedim..
Ve sanırım her kıpırtıdada ateşli bir biçimde devam ediyor bu sevda..
Zaten karşılık beklenmediği zaman güzeldir aşk..Karşılık beklerseniz bu bence karşı taraftan gelmesini istediğiniz beklentiyi arttırır..
Canınız yanar..
Kendinizi kaybedersiniz..
AŞK BEKLENTİLERDEN VAZ GEÇMEKTİR BENCE...
size katılıyorum çok güzel ifade etmişsin aşkı

Üst Alt