Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu parmaklarımı kaybettim. Açtığım davayı kazanabilir miyim?

Kardeşim gecmiş olsun tazminat davan nasıl gidiyor,2010 yılında bende sag elden 4 5.parmagimi kaybettim 2011 de başlayan mahkeme sureci şu an yargıtayda ve yargitaya ulasali 4 ay olmasina ragmen arşivde beklemekte..Sıra gelecekte bakılacak derken enaz bi yıldan daha fazla surer
.
Benim kusur 30 isveren70

Maddi 33 manevi 30 kazandim yerel mahkemede ayrica 2012 de surekli işgoremezlik maasi baglandi fakat ne hikmetse hic toplu para verilmedi...

Arkadaşlar benim davam bitti istinaf mahkemesinde ve karşı tarafı ile icralık işlemleri başladı karşı taraf teminat mektubu vermiş ve benim karşı taraf patron ve müdür e dava açmıştık. Ve patron ve müdür e açtığımız davadan dolayı benim tazminat a mahkum etti patron ve müdür tazminat ödeyeceğim sizce burda bir yanlışlık mı var anlamış değilim karşı tarafta bana icralık işlemlerini başlattı bana ne Ömer'e bilirsiniz ne yapmam gerekiyor

Üst Alt