Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul'da toplu ulaşımdan ücretsiz/indirimli yararlanmak için Beyaz Kart

benim bildiğim bu istanbul büyükşehi belediyesinin uyguladığı bir kart.Ama yanlış bilgilendirmek istemem. Yinede diğer şehirler için belediyelerin yada iett birimlerine başvurursanız daha sağlıklı olur inşallah diğer şehirlerdede bu uygulama mevcuttur.

Slm Benim Özürlü Kimlik Kartım Kayboldu Yenimi Çıkartmam Gerek acaba Yada Yenileme Olurmu ?

beyaz kartı kimler alabilir?benim bir arkadaşım şeker hastası ve özürlü kartı çıkartmış benim rahatsızlığımda nörojen mesane bende çıkartabilirmiyim?

zeynoşum;
Ben 12 senedir istanbulda yaşayan tip 1 şeker hastasıyım ve her ay ulaşıma en az 70 tl ödüyorum.daha şimdi aklım başıma geldi. En kısa sürede bende çıkartmayı düşünüyorum.

Sizde %40 orannıda rapor alabilirseniz rahatsızlığınızdan dolayı engelli kartı alabilirsiniz sanırım.

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum benim downlu bir oglum var.Acaba ona beyaz kart çıkarabilirmiyim oglum daha 3 yaşında tabiki küçük ama ben okula gitmekte zorlanıyorum servis bize gelip alamıyor uzaktayızı diye acaba anne çocuguyla faydalana biliyormu.teşekkürler.......

Üst Alt