Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzlediğiniz güzel korku gerilim filimlerini ekleyin:)

Kalibre

Çoook güzel, heyecanlı, sürükleyici bir filmdi :)

Eee bu kadarcık mı ? hani nerede öcülü filmler ? :)

[FONT=arial black]Citizen x 1995[/FONT]
[FONT=verdana]
Rus seri katil Andrei romanovich Chikatilu'un gerçek hikayesi. Ben çok beğendim
[/FONT][FONT='inherit'][FONT=palatino linotype]

[/FONT]
[FONT=palatino linotype]
[/FONT][FONT=comic sans ms]​[/FONT]
[/FONT]

tepedeki ev var ama film değil dizi, korku, gerilim sevenlere.

Ölüm uygulaması
[FONT=Arial]Orjinal Adı: App[/FONT]
[FONT=Arial]Yapım Yılı: 2013 - Hollanda[/FONT]
[FONT=Arial]Tür: Gerilim[/FONT]
[FONT=Arial]Süre: 75 Dak.[/FONT]
[FONT=Arial]Yönetmen: Bobby Boermans, Robert Arthur Jansen[/FONT]
[FONT=Arial]Oyuncular: Gigi Ravelli, Matthijs Van De Sande Bakhuyzen, Isis Cabolet, Hannah Hoekstra, Robert De Hoog[/FONT]
[FONT=Arial]Yapımcı: Edvard van 't Wout

Anna'nın telefonuna bir uygulama gelir. Anna bu uygulamayı sildiği halde uygulama tekrar tekrar telefonunda belirmeye devam eder ve Anna'nın hayatını tehdit etmeye başlar. Güzel, sürükleyici bir filmdi

[/FONT]

[FONT=arial black]Trafik[/FONT]
Orijinal adı: Traffic
Yapım Yılı:2018, ABD
Tür: Gerilim, Dram
Süre:89 Dak.
Yönetmen: Deon Taylor
Oyuncular: Roselyn Sanchez, Omar Epps, Claude Duhamel, Lorin Mc.Craley

İnsan ticaretine karşı mücadele eden bir kadını izleyeceğimiz, heyecanlı ve örnek nitelikte bir film

<span style="color:#0000ff;">

Korku filmi izlemem. Gerilmeyi korkmayı sevmiyorum. :D Çocukluğumda bir türk korku filmi olan şeytanı izlemiş çok korkmuştum. Son günlerde sosyal medyada dönüyor şeytan ve ben bundan mı korkmuşum diye çok gülüyorum. Ama tahmini 4/5 yaşlarındaydım. :)) Sonra Chucky filmini izledim ve yine çocuğum. O zamanlar şarkı söyleyen kocaman bir bebeğim vardı. Gece karanlıkta falan yüzüne bakmaktan ödüm kopardı. Odanın ışığını kapatıp koşarak çıkardım oradan. :)) Ben bütün korku filmlerini çocukken izlemişim sanırım çünkü Dracula'yı izlediğimde de küçüktüm. O gece ablam abim ve ben üçümüz aynı yatakta yatmıştık. Sonra zirvede bıraktım. Bir daha korku filmi izlemedim. Çığlık serisini falan izledim ama onlar çok korkunç gelmedi. Biraz gerilim. Şimdi bakıyorum ekranda 13 yazısı var hemen değiştiriyorum. :D

4 yaşında bir çocuk bu sahneden korkmaz mı korkar tabi :(
:D

@Mavidenizim
Cihan Ünal'lı Şeytan filminin Türk versiyonu da güzel olmuş gerçekten. Beğenmiştim :) Ve evet, Çığlık filmi korkutucu olmaktan öte komikti bence. Wes Craven filmleri öyledir genelde :) Ama sana Korkunç bir film serisini öneririm. 'Güya' korku filmlerini alaya alan bir film serisidir :)
Asmalı, kesmeli bol kanlı filmlerden hoşlanlar için, Otel ( Hostel) serisini öneririm.
Terrifier, de bu tür için iyi bir örnektir. 2018 yapımı Cadılar bayramı ve Jack'ın yaptığı ev filmleri de. Ben pek vahşet içerikli film sevmediğim için 'Jack'ın yaptığı ev' filmindeki vahşete fazla tahammül edemeyip izlemeyi bırakmıştım. izleyebileceklere iyi izlemeler dilerim :)
Uzakdoğu yapımı korku filmlerinden birisi olan' Şeytanı Gördüm' de güzel bir filmdi. Tavsiye ederim. Seri katilimiz, emekli komiserin nişanlı ve hamile kızını kaçırıp, vahşice öldürmek gibi büyük bir hata yapınca, Nişanlının tüm öfkesini kendine çekecektir.

Son düzenleme:
seker kiz bu türk:) idare eder işte:))

Bu adamda mankendi adı neydi unuttum

13 hayalet dehşet gemisi hayalet gemi

Jack in yaptığı evi merak ettim şimdi mutlaka seyretmeliyim :) Halka 1 (The Ring) çok güzel korku filmi olarak çok hoşuma gitti tavsiye ederim .

Bugün anabella ve gri kurta baktım çok gzldi

-DORLİON- gri kurta bak harika karda çekilmiş çok korkunç değil:)

Hayatta kalma filmi :))

Ekmek arası döner mi veriyolar kurta da hayat kalma filmi oluyor :cool: Ayran da verin içi serinler hayvanın ;)

Korkudan gittinmi naptın acep 🙌

Üst Alt