Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzlediğiniz güzel korku gerilim filimlerini ekleyin:)

Kuzularin sessizligi doktor hannibal lecter muhtesem bi seri vazgecemedigim en iyi filmlerden 😃😃

Avengers filmi, Türkiye dahil olmak üzere tüm dünyada aynı anda vizyona girdi. Hollywood'daki sinema sektörü uzmanlarının beklentisine göre film, 1 milyar dolar hasılat yapacak.

Bende sinema bileti hakkı vardır
Geçen İskender yedim AVM de bu hakkı verdi
Avengers yenilmezler flime gidebilir miyim
Lütfen bilgi veriniz

Samara 'nın üstüne tanımam .:cool:

Şeytan Çıkmazı - Angel Heart(1987) IMDB 7.3
Yönetmen: Alan Parker
Oyuncular: Robet De Niro, Mickey Rourke, Lisa Bonet

İlk izlediğimde çok etkilendiğim, kült gerilim filmi.

Poltergeist(1982) IMDB 7.3
Yapımcı ve Senarist: Steven Spielberg

Korku Seansı Serisi cidden çok iyi..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SMİLE

Bir hastayı içeren tuhaf, travmatik bir olaya tanık olan Dr. Rose Cotter, açıklayamadığı korkutucu olaylar yaşamaya başlar. Bu karşı konulmaz derecede bunaltıcı olan dehşet hayatını ele geçirmeye başlarken, Rose hayatta kalmak ve korkunç yeni gerçekliğinden kaçmak için sıkıntılı geçmişiyle yüzleşmek zorundadır.

İşkence Odası 2008(Martyrs)

The Human Centipede(2009)

Iyyyy bu film serisi iğrenç ötesi. İzlediğime pişman olmuştum. İşin kötüsü; gerçek bir olaydan esinlenilmiş. Yanlış hatırlamıyorsam nazi döneminde Alman bir doktor böyle bir deney yapmaya kalkışmış.

İşin kötüsü; gerçek bir olaydan esinlenilmiş. Yanlış hatırlamıyorsam nazi döneminde Alman bir doktor böyle bir deney yapmaya kalkışmış.

Filmdeki doktor hayatımda gördüğüm en kötü adam olarak hafızama kazındı resmen o kadar kötü biri ki izlediğim onca kötü adamlı film arasında aklıma ondan daha kötü birisi gelmedi çok sinir bozucu birde gerçekten alıntıysa artık yuh ! diyorum .

Film değil ama bir korku dizisi önereyim 💯

4b3ew61.jpg

Korku Seansı serisi
Lanet (Sinister) 1 ve 2

Gizli bir kapının keşfedilmesinin ardından birkaç kez çığlık attıran bir film.

Korkudan daha çok "Çığlık kim?" oyunu oynadık. :)

Üst Alt