Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Korku & Bilimkurgu & Fantastik Filmler

STARGATE - YILDIZ GEÇİDİ

stargateui9.jpg

Tür:Bilimkurgu
Yönetmen:Roland Emmerich
Senaryo:Dean Devlin, Roland Emmerich
Görüntü Yönetmeni:Karl Walter Lindenlaub
Müzik:David Arnold
Yapım:1994, ABD-Fransa
Oyuncular:Kurt Russel, James Spader, Mili Avital, Alexis Cruz, Leon Rippy, John Diehl, Viveca Lindfors

IMDB:6,7

Mısır tarihi uzmanı arkeolog Dr. Daniel Jackson, araştırmaları sırasında çok eski bir geçit bulur. Bu geçit, başka bir gezegene açılmaktadır.

Albay O'Neil komutasındaki bir grup askerle birlikte geçitten diğer tarafa geçerler. Eski mısırı andıran bu gezegen, androjen yarı tanrı RA tarafından yönetilmektedir. Acımasız RA'nın eline düşen ekibin, kurtulmak için RA'yı altetmesi gerekecektir.

Sinemalarda büyük ilgi gören film daha sonra bir fenomene dönüşmüş ve çok sayıda dizi filmi çekilmiş, çekilmeye de devam etmektedir...

The Man From Earth (Dünyalı 2007) çok zekice senaryosuyla kendisini izlettiren film. Ancak bu kadar masrafsız çekilebilirdi herhalde bir bilim-kurgu. Çok orijinal bi fikirden yola çıkılmış. Üstüne düşünülmesi gereken yanları var.

Aaaaa evettt... İyi hatırlattın... Mükemmel bir filmdir o... İlgiyle izlemiştim... :)

Tavsiye edilen filmlerden birkaç tanesi hakkında ben de birşeyler yazmak istedim

The Man From Earth

Tek bir odada, sadece karşılıklı diyaloglarla geçen bir film bu kadar mı heyecanla izlenir yahu Filmin sonunda da insanı garip bir hüzün sarıyor...

Underworld serisi

Sevemedim, ne yaptıysam sevedim Underworld'ü... Hatun güzeldi, hakkını yemeyelim ama

Resident Evil

Pc'de ve Ps2'de hemen hemen tüm seriyi bitirdim ve filmide başarılı buldum diyebilirim. Özellikle şu Nemesis'in olduğu film güzeldi.

28 Gün / Hafta Sonra

Koşabilen, akıllı zombileri seviyorum, I am Legend'ta da sevmiştim

Silent Hill

Resident Evil kadar kolay olmadığı için, sadece birinci oyunu PS1'de bitirmiştim. Sırf piyano bilmecesi bile kafayı yedirtmişti bana. Filmi ise pek tutmadım.

Testere

Altı filmide izledim. Favorim 5. film. Belkide sadece 5. filmi sinemada izlediğim için böyle düşünüyorum. Testereyi izlerken, bende pek çok kişi gibi şu soruyu sorarım kendime; Acaba yapabilir miyim? O anda, hayatım için bir gözümü vs. feda edebilir miyim?

Teksas Katliamı serisi

Teksas Katliamı, izlerken en çok gerildiğim filmlerden... Ayrıca bu filmi, ilk kez izlerken kimin öleceği tam olarak kestirilemiyor. Yanlış hatırlamıyorsam, ikinci filmde eleman yakışıklıydı, esas oğlandı filan ama Bubba'ya maske olmaktan kurtulamadı. Ayrıca yine beklemediğiniz güzel kızlar daha önce ölüyordu. Bir de Teksas Katliamı'nın 70 ve 80'lerde çevrilen ilk filmleri var, sene 2010 olunca komedi gibi geliyor insana.

Dehşet Treni

Açıkçası pek tatmin olmadığım filmlerden biri.

Sweeney Todd

Tim Burton ve Burton'un fix oyuncuları Depp ve Helena... Müzikal ağırlıklı olduğu için ara ara baysada filme kötü demek ne mümkün. Filmin sunumu sayesinde, berber koltuğundaki bir adamın boğazını ustura ile kesmek gayet sıradan bir işmiş gibi geliyor. Bu arada Alice Harikalar Diyarında'yı pek tutmadığımı söyleyebilirim. Ki Alice'i karanlık bir anlatım ile ele almak, seneler önce American McGee's Alice adlı oyunda yapılmış birşey.

Hayvan Mezarlığı

Çocukken izlediğim bir diğer korku filmide Merdiven Altındakiler'di Ah... Bu filmi ilk izlediğim (yoksa izleyemediğim mi demeliyim) oldukça küçüktüm. Bizimkiler misafirliğe gitmişlerdi ve benimde aslında uyumam gerekiyordu.Ama kader ağlarını örmüştü... Halen daha bu filmi izlediğimde ürperirim, o zamanlardan kalan birşey herhalde. Bu filmi izlerken de baya tırsmıştım. King'in Karanlık Öyküler adlı bir kitabı var, ara ara açar tekrardan okurum, bu adam gerçekten korku ve gerilim üstadı. Daha birçok kitabı var biliyorum ama okumak nasip olmadı.

Rec

El kamerası ile film çekmek (ya da öyle çekilmiş hissi vermek). Pek orijinal değil. Orijinal değil çünkü bunu ilk deneyen film Rec değil. Ama sunumu sayesinde başarılı bir film (İspanyol yapımıydı yanlış hatırlamıyorsam).

İçerde

Kan, vahşet görmek istiyorsanız buyurun izleyin. Hatta bunu izlemeden Martyrs'i izleyin, İçerde'yi de üzerine sos olarak izlersiniz. Bu arada iki filmde Fransız yapımı...

Kehanet

Ah Nicolas..Olmamış.. Filme sadece özel efekt basmakla bitmiyor iş..

District 9

Al sana müthiş bir bilimkurgu. Zaten en iyi film dalında Oscar 2010'a aday gösterilmişti. Herifler ödülü gidip Hurt Locker'a verdiler iyi mi..Oscar'ları ben dağıtsaydım, birinci sırayı Avatar'a, ikinci sırayı da ya Precious'a ya da bu filme verirdim.

The Crow

Yine televizyonda izleyip hayal meyal hatırladığım filmlerden biri. En çok aklımda kalan yeri mezardan çıkma sahnesi... Brendan Lee'de, film setinde gerçek kurşunla ölen ilk ve son aktör herhalde...

Bu arada Lee deyince söylemeden geçemeyeceğim.. Küçükken bir arkadaş Bruce Lee bir hafta daha yaşasaydı kurşun geçirmez olacaktı derdi, bizde inanırdık..

Hostel

Sadece birincisini izledim. Ben bu filmin senaryosunun baya baya gerçek olduğunu düşünüyorum. Yani zengin ve sapkın tiplerin, sırf zevk için insanları işkence yaparak öldürmeleri pek de uyduruk gelmiyor bana.
:):)

Paranormal activity de izlemediysen izle(choko) :D

Donnie Darko (2001)

Çok değişik kurgusuyla insanı içine alan bi film. İçinde pek çok hoş replik var üzerinde düşünülmeye değer. Değişik bi zaman teması var. Filmin soundtrackine bayılıyorum Gary Jules - Mad World. Filmin son sahnesindeki jenerik müzik ve görüntülerden çok etkilenmiştim. Bence izlenmesi gereken bir başyapıt. İzlemeyenler için üzülmüyorum aksine kıskandım şimdi çok orijinal ve güzel bi film seyretcekler. İyi seyirler......

Achates;

Mad World:D. İnanılmaz bir şarkı, Gears of War'un tanıtım video'sunda da çalıyordu. Jake Gyllenhaal'ın (bu adamın soyadı beni öldürüyor) iki tane filmini izlemiştim. Biri Donnie Darko, diğeride The Good Girl'dü (Jennifer Aniston). Birkaç gün önce de Prince of Persia'yı indirdim ama daha izleyemedim (hızlıca baktım:D). Jake fizik ve yüz olarak role uygun (oyundaki karakteri baz alırsak) ama film sanki biraz tırt gibi;).

Chogo, Donnie Darko'yu mutlaka izlemelisin:D.

Merhaba korku, fantastik ve bilimkurgu sevenler:)...
Donnie Darko' yu izlemeyen kalmasın bence çünkü türün en iyi örneklerindendir...Ben tatilde "İşkence Odası" nı izlemiştim. Dedim bol kanlı bir film olacak (hostel,testere gibi) Tamam bol kanlı ama psikolojik de aynı zamanda. Ben ki kolay kolay etkilenmem kanlı filmlerden bu film başından bi başladı sonuna kadar yeter artık dedirttirdi. Çok gerçekçiydi. Oyunculuklarda çok iyiydi. Sakın şiddet sahnelerine bakamayanlar izlemesin psikolojiniz bozulur. Fransız yapımı bir film Tipik fransız korku sineması öğeleri mevcuut.

Frankenstein (1994)
Robert De Niro'nun yaratığı oynadığı tatmin edici bi Frankenstein uyarlamasıydı. Karanlık atmosferi hoştu. Çekimlerin fantastik bi yanı vardı. İzlediğim zamanki atmosferden de olacak etkilenmiştim.

The Hurt Locker bu yıl oscarları süpüren filmi sonunda izledim. Oscarların cılkının çıktığını, abd yi pofpoflayan filmlerin ödül aldığını zaten biliyorduk. Alın size bir örnek daha. Oscar bu kadar berbat filme verilmemiştir herhalde. Tamamen savaşa özendirici ve abd yi dost görteren bir film olmuş ve haliyle de ödülleri süpürmüş. En iyi yönetmen ödülünü kazanan Bigelow'un " Askerler bizim için varlar, bizim için Afganistan ve Irak'talar ve sağ salim dönerler umarım. Hatta acilen dönmelerinin gerektiğini düşünüyorum". demesi de bir sürü tepki almıştı zaten.
İşte aldığı ödüller:
En İyi Film: The Hurt Locker
En İyi Yönetmen: Kathryn Bigelow (The Hurt Locker)
En iyi özgün senaryo: Mark Boal (The Hurt Locker)
En iyi kurgu: The Hurt Locker (Bob Murawski ve Chris Innis)
En iyi ses kurgusu
En iyi ses miksajı

Herkese merhaba,
Bu 3 günlük tatili sinema açısından verimli geçirdim:cool: 3 güzel film izledim.

Birincisi; Zülfü Livaneli’ den Veda idi. Atatürk’ün yağveri Salih Bozok’ un Atatürk ile ilgili anılarıyla bezenmiş film oyuncuları, ve müzikleri ile oldukça etkileyiciydi. Başından sonuna duygusallık hakimdi. Savaş sahneleri çok olmamakla birlikte estetikti. Çamurun içinde yatan anzakların pantolonlarının hala beyaz olması yönetmenin gözünden kaçmamalıydı. Kazım Karabekir rolünde Sunay Akın’ ını görünce çok şaşırdım ve hoşuma gitti:)Ve kesinlikle apaçık ki Atatürk ile ilgili bir tek belgesel ya da film hiçbir zaman tam olarak yetmeyecektir. Her yönüyle O’ nu anlatabilmek için onlarca film çekmek gerekir.

İkinci film; Orphan. Gerilim filmi. Bilindik sapıtık çocuk filmi bu demeyin izlemeye devam edin:). Küçük oyuncu Isabelle Furhman’ ın büyük oyunculuğu taktire şayan.

Üçüncü film; Kolleksiyoncu. Korku-gerilim. Eve hırsız olarak giren adam ev halkını psikopattan nasıl kurtarır? / Nasıl kurtarmalıdır? :) Kanlı canlı, işkenceli ve aynı zamanda evde tek başına filmindeki tuzakları aratmayan bir sürü tuzaklar…(tabi bunlara yakalanınca hiç de komik olmuyor). “Gerilelim” demek için izleyin…

Orphan ve The Collector'ı yakında izlerim. Veda ya gelince ilk çıktığı zamandan beri uygun bi zamanda izlerim diyodum ama o zaman bi türlü gelmedi. Kısmet ne zaman bakalım.

Bugün yazacağım Film Serenity(2005). Öylesine elime geçip izlemiştim bi yorum okumadan. Beklentisiz izlediğimden olcak çok beğenmiştim. Orta bütçeli film ama çoook sürükleyici, bilimkurgu filmlerin sıkça düştüğü görüntü saçmalaması olmamış, tempo hiç düşmüyo. Konusu ise çok tatmin edici. Filmin sonunda bütün bunlar bunun içinmiydi dedirtmiyo. Çok oturmuş bi senaryosu var boşlukta kalan birşey yok. Aslında film 2002 yılında 1 sezon süren Firefly isimli diziye son olarak çekilmiş. Sakın devam filmi bu diziyi izlemedim onun için filmden bişey anlamam demeyin. Tek başına da film çok yeterli. Filmi izledikten sonra Firefly ı izledim dizi ilede bi bütünlük içinde ama diziden bağımsız tek başına bi konusu var. Biraz çizgiromanımsı diyaloglar var, atışmalar falan. Hoşça vakit geçirmek ve tatmin edici film izlemek istiyorsanız sakın kaçırmayın.

Serenity' i bilerek izlemiştim. Sonuçta bilim kurguydu ve yorumlarında da beğenilmişti. Evet gerçekten oldukça hoştu. Sonu klişe olmayan, aksiyon sahneleri ile baymayan bir yapıt.
DrParnassus_film_afis.jpg

Gelelim The Imaginarium of Doctor Parnassus[SIZE=3] [/SIZE]'a...rahmetli Heath Ledger' in son ve tamamlayamadığı filmi. Dr. Parnassus adında bir ilizyonist zihninde yarattığı hayal elemine sizi de bekliyor:)...Korkular, zevkler, zaaflar hepsi onun zihninde gerçek oluyor. Onun zihine giren ya arınarak çıkacak ya da şeytanın olacak...Parnassus ve şeytanın yıllara uzanan iddalaşmaları sonucu işler çığrından çıkmıştır. Artık iddanın yemi Parnassus'un birick kızıdır. Bu arada devreye Heath Ledger girer...Oyunculuğu ile büyüler:)...Hayal sahnelerinin çekimi yapılamamış olmasından dolayı O'nun en yakın arkadaşları Johnny Depp, Jude Law, Colin Farrell bu sanelerde boy göstermişler. Çok da şık olmuş. Filmin akıcılığını bozmamış. Film baştan sona fantastik fakat okadar doğal durmuş ki hiç göze batmıyor. Hiç sıkılmadan, keyifle izledim. Kendince bir felsefesi dahi var:D

Merhaba...bu hafta sonu Soldaki Son Ev (2009) ( The Last House On The Left ) i izledim.

64f9900d0.jpg

Yönetmen:Dennis Iliadis
Oyuncular:Sara Paxton, Monica Potter, Riki Lindhome, Garret Dillahunt

Tipik bir 3 kişilik amerikan ailesi hafta sonu tatili için dağ evlerine giderler. Orada başlarına gelenler. Her şey klişe gibi gözüktü değil mi? Bu sefer sapıklar kaçacak :)...İzlerken özellikle filmin yarısından sonra yüzeğimin yağları eridi...oooh :)). Oyunculuk, gerilim ve atmosfer gayet başarılı. Mutlaka izleyin.

Merhaba,
Bu hafta sonu, son 30 yılın en iyi Cadılar Bayramı filmi seçilmiş filmi olan "Trick'r Treat Filmi – Şeker mi Şaka mı ?" (2008) i izledim...Başından sonuna kadar merakla ve eğlenerek izlediğim nadir korku filmlerindendi. Bir kere konu süper Cadılar bayramııı:D...Ve bu geleneğe oldukça bağlı bir kasaba. Kasabada o gece herkes hortkak, cadı,büyücü,zombi,vampir,iskelet olmak zorunda. Her evin bahçesinde oyulmuş balkabakları olmak zorunda. Yoksaaa ne mi olur? İzleyin ve görün...

trick-r-treat-dvd-art.jpg

Paranormal Activity 2

2ms1nno.jpg

Yapım:
2010 ~ ABD
Tür:
Gerilim, Korku, Psikolojik
Yönetmen:
Tod Williams
Oyuncular:
Katie Featherston, Micah Sloat, Molly Ephraim, Sprague Grayden, Brian Boland, Seth Ginsberg
Senaryo:
Oren Peli, Michael R. Perry
Yapımcı:
Akiva Goldsman, Oren Peli, Brad Grey, Jeanette Brill, Steven Schneider, Jason Blum
Görüntü Yönetmeni:
Michael Simmonds
Filmin Websitesi:
Own it February 8 on Blu-ray Combo Pack and DVD | Paranormal Activity 2 | Official Movie Site & Trailer
Süre:
1 saat 31 dk
Gösterim Tarihi:
22 Ekim 2010 (Türkiye)

Geçen sezonun en fazla konuşulan ve düşük bütçesine rağmen gişede iyi bir başarı sağlayan Paranormal Activity'nin devam filmi 22 Ekim 2010'da ABD'de vizyona girecek.

Genç bir çiftin evinde geçen doğaüstü olayların kameraya kayıt edilmesiyle başlayan ve Blair Cadısını andıran gerçeklik duygusuyla Paranormal Activity devam filmiyle de çok konuşulacak gibi...

Dün akşam "Pandorum" isimli bilimkugu/korku filmini izledim. Uzay gemisinde gözlerini açan 2 mürettebat neler olduğunu anlayamadan korkunç bir kaosun içinde bulurlar kendilerini. Fazla bahsetmek istemiyorum çünkü ilerleyen dakikalarda ard arda gelen bombalarla şaşırmanız lazım. Resident Evil filminin yapımcılarından heyecan dolu bir film.

2009 abd, almanya yapımı filmin yönetmeni Christian Alvart .
Konusu: İki uzay istasyonu görevlisi uyandıklarında dehşete düşerler, uyandıkları istasyon terkedilmiş durumdadır ve kendileri hakkında hiçbir bilgileri yoktur. Görevleri, ne kadar uyudukları ve nerede oldukları hakkında da hiç bir ipuçları yoktur. İstasyonu araştırdıklarında yalnız olmadıklarını öğrenirler ve çok daha ürkütücü olaylar kendilerini beklemektedir.
Geminin içerisinde derin ve korkunç gerçekler ortaya çıkacaktır. Yavaş yavaş ölümcül sırlar açıklanacaktır. Tüm sorular cevap bulacak: Bunlar kim? Görevleri nedir?

Nel, Pandorum'u daha önce tanıtmıştım ben... :)

Ölüm Alfabesi isimli Ouija 2014 filmi güzel bir korku filmiydi. Ölüm Alfabesi – Ouija Full HD 720p izle Tek Parça VK (2014) | Türkçe Dublaj izle, Full HD izle, Filmi Tek Parça izle, 720p Online Film izle
Korku filmi olarak Dabbe 5 filmini izleyemedim sinemada. Ama Dabbe 4 güzeldi. Ya da Türk yapımı başka bir korku filmi Musallat filmini de sinemada 2007 yılında izlemiştim. Korkudan gecelerce uyuyamamıştım. Bilim kurgu filmi olarak da 2014 filmi Galaksinin Koruyucuları filmini önerebilirim. Sinemada izlediğim en iyi filmlerden biriydi.

The sacrament (Ayin), 2014

Konusu: İki araştırmacı muhabir, kayıp bir kız için çok az kişi tarafından bilinen bir yere yolculuk yaparlar. Süreci de belgesel haline getirme niyetinde olan ikili, gittikleri yerde ilginç bir toplulukla karşılaşırlar. Kırsal kesimde köy hayatı yaşayan, modern şartlardan kopuk yaşayan 200 kişilik bu topluluk kendine "Cennet Tarikatı" adını vermiştir. Tarikatın lideri de "Peder" dedikleri bir adamdır. Grup tarafından gayet olumlu karşılanırlar ve belgesel çekimlerine bu tarikat da dahil olmuş olur. Fakat birlikte zaman geçirdikçe, tarikatın karanlık yüzünü keşfetmeye başlarlar. Öyle ki artık yaşadıkları, arkadaşlarının kayıp kız kardeşini bulmanın belgeselinden dehşet verici bir ölüm kalım savaşına dönüşür.

Çok başarılı bir buluntu film. Baştan sona hiç sıkmadan merakla izlettiriyor...Sonlara doğru tüm gerçekler ortaya döküldükçe tüylerim diken diken oldu...VE en korkuncu da bu olayın tamamen gerçek olmasıymış....

önereceğim filmler

the griver

the captive

hobbit3- 5 ordu savası

Gone_Girl
divergent.2014 uyumsuzlar

alaycı kuş

THE MAZE RUNNER labirent ölümcül kaçış

Haunt horlak ev (2013)

Revenant An American Ghost Story

The.Quiet.Ones.2014 (sessizler)

Transformers_Age_of_Extinction 4 Kayip Çag

coherence.2013 paralel evren Coherence izle, 720p Trke Altyazl izle - 720p film izle

Gone_Girl kayıp kız

divergent.2014 uyumsuzlar uyumsuz – divergent izle - türkçe dublaj izle, full hd izle, tek parça izle

into.the.storm.2014 fırtınanın içinde Fırtınanın İçinde - Into the Storm 2014 Full izle | Türkçe Dublaj Film izle , Film izle , Hd Film izle, Full Film izle

man.of.steel.2013 Çelik Adam Man Of Steel 2013 türkçe orjinal full hd izle Çelik Adam hd 720p izle

the.kite.runner.2007

sxtape.2013

the.possession.of.michael.king.2014

lucy.2014

guardians.of.the.galaxy.2014

sanatorium 2013

the atticus institute

eliza graves

mindscape

yabancı dizi

ascension
Haven
Homeland
American horry stor
Forever
Supernaturel
The100
Constantine
Continum
Falling skies
Breaking bad
Fring
Begenerek takip ettigim yabanci dizilerdi

Gravity 'İ önerebilirim, güzel bi film.

http://tr.web.img1.acsta.net/r_160_240/b_1_d6d6d6/pictures/210/263/21026346_20130812140044703.jpg

Korku Seansı

Vizyon Tarihi
30 Ağustos 2013 (1s 50dk)

Yönetmen:
James Wan

Oyuncular:
Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston devamı...

Ülke
ABD

Beyazperde
4,0

Basın
3,0 1 kritik

Kullanıcı
4,1 113 oylama 35 kritik,

Özet & detaylar

Konusunu gerçek bir hikayeden alan Korku Seansı, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren'ın karşılaştıkları ürkütücü bir vakayı ele alır. Ed ve Lorraine Warren bir gün Perron ailesinden bir telefon aldıklarında hayatlarının en korkutucu görevine atıldıklarının farkında değildir. Perron ailesinin gözlerden uzak çiftlik evi nedeni bilinmeyen karanlık bir varlık tarafından kuşatılmıştır ve bu nedenle de hayatları tam bir kabusa dönüşmüştür. Bu vakayı çözebileceklerine inanan deneyimli Warren çifti, ne kadar şeytani bir varlıkla karşı karşıya olduklarını çok geç fark edeceklerdir...
Filmin başrollerini Yetimhane filminden tanıdığımız Vera Farmiga ve Prometheus'un yıldızlarından Patrick Wilson paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda Joey King, Ron Livingston ve Lili Taylor'ın da eşlik ettiği filmin yönetmeni ise ilk Testere filmine imza atan James Wan...

İçinde yaşadığım deri;
19861679.jpg

En son izlediğim ve çok beğendiğim psikolojik gerilim türünde bir film.Psikopatlığın bu derece olanını hiç izlememiştim

YönetmenPedro Almodóvar
YapımcıAgustín Almodóvar
Pedro Almodóvar
UyarlamaTarantula (roman
OyuncularAntonio Banderas
Elena Anaya
Marisa Paredes
Jan Cornet
Roberto Álamo

[FONT=Arial]araba kazasında yanarak ölmekten son anda kurtulan eşini yanıklardan oluşan görüntüden kurtarmak için yeni bir deri yaratmak üzerine çalışmalar yapan estetik cerrahı Dr Robert Ledgard (Antonio Banderas) on iki yıl boyunca evindeki laboratuvarında çalışmaya devam eder ve domuz-insan kanı karışımıyla elde ettiği bir deri üretir. [/FONT]

[FONT=Arial]Eşinin yanmış vücudunu görmesi üzerine intihar etmesi ve küçük kızlarının da buna şahit olmasından sonra büyük depresyon geçiren aile iyice hassaslaşmıştır. Küçük kız büyüdüğünde de psikolojisini bozan bir olay yaşayacak, bu olayın üzerine Dr Ledgard, yaptığı deneyleri büyüterek neredeyse DR Frankenstein haline gelecektir...[/FONT]

[FONT=Arial]Gerilim türündeki film, Fransız polisiye yazarı [/FONT]Thierry Jonquet'in "Tarantula" isimli 2005 tarihli romanından uyarlandı. Yönetmenin 20 yıl sonra Antonio Banderas'la tekrar bir araya geldiği 'The Skin That I Live In', kızına tecavüz eden bir adamdan intikam almaya çalışan psikolojisi bozuk bir plastik cerrahın saplantılarını ve hücrelerle ilgili yaptığı araştırmalar sayesinde yeni bir insan derisi yaratmasını konu alıyor.

[FONT=Arial]
1100-290x405-125x160.jpg
[/FONT]

[FONT=Arial]Emily ‘ annesiyle beraber geçirdiği trafik kazası sonucu annesini kaybeder. Emily kazadan hafif sıyrıklarla kurtulsa da görmeyle ilgili problemleri kalmıştır. Tek başına evde kalan Emily cadılar bayramını da tek geçirecektir.

Tür: 2014 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj
Yapım Yılı: 2014
Ülke: ABD
IMDB Puanı: 5.5
Yönetmen: Travis Baker
Oyuncular: Brooke Anne Smith, Marc Valera, Nikki Limo

İzlediğim Hoş ve enteresan filmlerden bir tanesi daha Sonunda çok şaşırabilirsiniz
[/FONT]

yedinci-ogul-turkce-dublaj-seventh-son-2015-259.jpg

Yedinci Oğul
Seventh Son 2015
18. yüzyılda geçen hikayede, genç Thomas yerel halkın içerisinde olan Spook isimli öğretmeninden eğitim alarak, kötü ruhlara karşı savaşmayı öğrenmesi gerekmektedir. İlk büyük sınavını ise Spook kasabadan uzaktayken güçlü Anne Malki’nin hapsolduğu yerden kaçmasıyla verir.
İzlenmesi gereken bir film.

Bu Dünyanın Dışında - The Space Between Us

Yapımı : 2017 - ABD
Tür : Bilim Kurgu, Dram
Süre: 120 Dak.
Yönetmen : Peter Chelsom
Oyuncular : Asa Butterfield, Britt Robertson, Carla Gugino, Gary Oldman, B.D. Wong
Senaryo : Peter Chelsom, Allan Loeb, Tinker Lindsay

[FONT=tahoma]Mars yörüngesine gönderilmek üzere 6 kişilik bir astronot ekibi kurulur bu ekip uzun yıllar mars' yüzeyini inceleyecek yaşamın varlığını arayacaklardır. Planlanmış bir şekilde fırlatma yapılır mars yörüngesine girilir. Aradan geçen zaman sonrasında astronot kadın çocuk dünyaya getirir. Uzay mekiğinde dünyaya gelen çocuk tam 16 yıl sonra dünyaya dönebilecektir. Dünya'ya geldiğinde buraya alışmak onun için oldukça zor olacaktır.[/FONT]

Üst Alt