Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kulak-Burun-Boğaz uzmanı Prof.Dr.Levent Sennaroğlu hakkında bilgisi olan var mı?

visco22

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Levent Sennaroğluna bir türlü ulaşamadım. Başka şehirden geleceğim. İrtibat kurmam için ne yapmam lazım. Hacettepe'yi arıyorum. İnternette verilen numaları arıyorum. Cevab veren yok...

Son düzenleme:
hangi bilgiyi istiyorsunuz? ben ona ameliyat oldum. 1 hafta önce

Randevu almak içindi zorda olsa kendisi ile irtibat kurabildik.

Arkadaslar nasil bi doktor iyi mi 5 senedir gecmeyen alerjik diyorlar ama bi durumum var bogazla ilgili cok ilac verdiler cok doktora gittim fayda görmedim bu iyise bunuda denemek icin ankara gelebilirim tabi iyise bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim

Levent beyin telefon numarasi 0 312 4266800 levent bey en begendigim hayatimi borclu oldugum doktor.
tamgun yasasi doktorlari magdur ettigi kadar biz hastalarida magdur etti. o kadar ustun basarili bir bilim adami universitede muayene ameliyat yapmiyor artik.ozeline gidiyor ameliyatida ozel hastanede oluyorsunuz. tabi buda cok yekun tutuyor,ama can tatli, levent beyde isinin erbabi, helal olsun aldigi paralar.
hic cekinmeden bilgisine maharetine guvenerek gidiyorum kendisine, doktor beyi cok seviyor kendisine hayranlik duyuyorum.

Şukufe arkadaşım haklı. hocamız gerçekten bilgili ve cerrahi tecrübesi var. ben de kolesteatom vardı. hatta söylediğine göre çok ileri düzeyde ltihap. Allah a şükür bitti gibi. Şukufe hocam sizin levent bey hakında yazdıklarınızı okuduktan sonra ben gittim. Allah sizden de razı olsun. size bir sorum olacak. ben de ağrılar kısmen de olsa devam ediyor. sizde de oldu mu?

morfeuse23 arkadaşım hocamız bildiğim ve gördüğüm kadarıyla sadece kulak ile ilgileniyor.

evt sadece kulak la ilgileniyor 15 yıldan beri hastasıyım 4 defa opera oldum konusunda uzmandır

karabye agrilar kismende olsa oluyor tabi. kolestotam tekrarlayinca bas donmeleri denge bozuklugu mide bulantisi basliyor bende ondan anliyorum tekrarladigini, doctor film diyo. alistik ogrendik artik.

ameliyat fiyatları ne kadar tutuyor acaba yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar

shukufe hanım ameliyat fiyatları ne kadar yardımcı olabilir misiniz bana

siz ne ameliyati olacaginiza baglidir. ben doktorun yakini degil 6 yillik hastasiyim. kolestotam takibi, ameliyatlatri oluyorum levent beyde.
doktor hastaneye bagli calismiyor, ozel muayenehanesi var, telefonlada ameliyat fiati alamazsiniz, son gittigimde muayene ucreti 350 lira aldi.tetkikleriniz, ameliyatiniza ozel fiatlari eklersiniz, bide doktora ameliyat ucreti
cebinizden soyle boyle tahmini 5 6 bin hazir edin.gecmis olsun.

Shukufe bana levent beyin senden aldığı 350 tl makbuzu ve sana yazdığı reçeteleri aynı zamanda ona muane olduğunu raporları gösterebilirmisin?

adil12;

napican:confused: yalan soyluyosam kime ne. ben burda benim derdime benzer derdi olanlara yardim ettigimi dusunerek yaziyorum.doktorum levent beye santaj dusunuyorsaniz. bilin karsinizda beni bulursunuz. alan razi satan razi.tamgun yasasini mahkemeye verin biz hastalarini memnun etmek isterseniz.
EN BUYUK DOKTOR BIZIM DOKTOR.
PROFESOR DOKTOR LEVENT SENNAROGLU yu buradan en derin sevgilerim hurmetlerim saygilarimla selamliyorum.

Levent bey adına çalışıyorsun diye şüphelendim hatta mehmet akşi nickli üyele ortak olduğunuzdan şüpheliyim.İkinizde forumda LEVENT BEY adına çalışıyorsunuz sanki bir çıkaranız var gibi geldi bana.

Mehmet Aksit hocamiz odyoloji dunyasinin en taninanlari bakalim. bu forumda yazdiklari bizler icin bulunmaz nimet. isitme cihazlarinin gayesini kotuye kullananlar icinde bizler icin emniyet supabi.
bidaha benim doktorum icin yanlis dusunursen gozunun yasina bakmam:p helede bizim iyiligimiz icin burda klavye basina gecmesi iyi bir sey olan odyolog doktorumuz Mehmet Aksit hocamiza laf edersen kendin dusun. ben burdayim. :p gor bak sana neler diycem.

Tehdit edecek kadar çok güçlüsün galiba bu forumda sanırım insanlar senden korkmalı :) Senin doktoruna ve odyoloji dışında başka doktorlarda var. mesajalrında anlaşıldığı gibi HEP BEN HEP BEN diye bir kişiliğin olduğunu düşünüyorum.

orasini bulent bey patronumuz bilir:eek:ben doktorumdan gordugum iyilikleri takdir ediyor lazim olanlarda faydalansin istiyorum. eger levent beyden para olarak menfaatim olaydi beni bedavaya bakardi.o para cok geliyor ama napican olmek istemiyorum. ya bide agzim burnum carpilirsa ameliyatta saten sagiriz.
bu forumu bu kadar sevmemde acikcasi Mehmet bey HUNSAL GIBILERININ PAYI COK. ASLENDE COK TANIMAK ISTERDIM MEHMET BEYI,ONDAN EGER SATIYOSA ICHAZ BILE ALIRMIYIM DIYE TAKIPTEYDIM. AMA OYLE BISEY YAPMIYIKI.

shukufe arkadaşım bana yardımcı olailir misin levent bey özelini arıyorum da cevap vermiyor.hastahaneyi aradım orda da cıkmadı kimse

Merhaba

Özel muayenesinin Telefonu = [FONT=Tahoma]0 312 4266800[/FONT]

Levent Beyin mail adresi - lsennaroglu@gmail.com

Sekreterinin mail adresi - bilge_olagan@hotmail.com

Hacettepe Üni. Hastanesinin
Tel:312 - 305 17 85
312 - 305 17 86
Belgeç (faks):312 - 311 35 00

adil12

Levent Sennaroğlu'na çalışsada çalışmasada Levent Sennaroğlu dalında en iyi doktorlardan biri , sen kaç paralık adamsında Levent Sennaroğlu'na hakaret ediyorsun? Çalışmasına ihtiyacı yok , adamın kendisi muazzam bir doktor zaten.

dafi58

Benim sözlerimde doktora hakaret yok ama senin Türkçen anlaşılan baya kıt : kıt olanlarla muhatap olmuyorum. kaç paralık adamsın lafınıda sana aynen iade ediyorum.Adam olsaydın zaten Yazılanlardan anlardın ama kıt beynin olduğunu düşünüyorum.

aldirma adilcigim:)adamin insanliktan haberi yok, medel satcam diye yirtinan bi pitrak iste.

shukufe

Pardon da ben Cumhuriyet üniversitesinde Bilgisayar programcılığı okuyorum , insanlık diyorsun ama yaptığın olumsuz "cevapların" haddi hesabı yok! Ayrıca adil adli kullanıcı , Yolladığın cevapları bir araya getirince koca bir "hakaret" cümlesi çıkıyor... Yaratıcılığınızı konuşturuyorsunuz :p Shukufecim iftiralarını aksatma , belki işe yararlar değil mi :p Konu kapansın diyor , yollayacağınız yada yollamakta olduğunuz saçma "cevaplar" da size kalsın diyorum.

İyi bir kulak doktoru önerir misiniz? Prof. Dr. Levent Sennaroğlu nasıldır?

İyi günler arkadaşlar KBB doktoru olarak Levent Sennaroğlu diyorlar ama adamın muayee ücreti bile 400 tl :((( Acaba Kronik otit ameliyatını ne kadara yapar bu doktora yakın zamanda ameliyat olan arkadaşlarım ne kadar ücret ödedi bilgi verirmisiniz.

Levent Sennaroğluna ulaşmam lazım ACİL !!!

İyi günler levent hocaya ulaşamam lazım internettekii 03124266800 ı araım ulaşamıyorum ,, yakın zamanda muayene olmuş numarası olan biri verebilirmi muayenehanesinin numarasını lütfen ?

Kulak Doktoru Acill !!

İyi günler arkadaşlar benim sorunum sol kulağımla ilgili,iltihap yüzünden kemikciğin birinin erimesi ve yerine porp takılması fakat başarısız oldu ameliyat şuan çok sıkıntı çekmekteyim..Kulağın içindebişey batıyor sanki,sesler yankılanıyor..Rahatsız ediyor..Benim durumumda olan varmı tanışmak isterim..Ayrıca Levent sennaroğluna ameliyat olan var mı ? Yakın dönemde ?
05412022914 bu benim numaram mesaj atabilirseniz çok sevinirim..Allaha emanet olun

senın durumunda degılde koklear ımplantımı aldırdım ben levent beye ıkı kere amelıyat oldum ona
levent bey dunya capında cok ıyı bır doktordur ama sızın kulagınız zannedersem yanlıs amelıyat genede baska doktorların yapamayacagı ıslerde levent bey cok ustadır prob dedıgınız anlamadım yanı orta kulak kemıkcıgımı
o konulardada sayılı doktorlardandır levent bey ona gıdın sız
yalnız ozel muayenehanesıne gıdıyorsunuz ozel hastanede amelıyat yapıyor doktor

:Levent sennaroğluna muayene oldum porp (ortadaki kemikciğin yerine konulan parça) tutmamış dışarı atmış zarı delmiş düzeltilmesi lazım dedi ameliyat dedi ..
Levent hocanın muayenesi :400 TL
BT isterse :225 TL
İşitme testi 200 TL
Ameliyat olursanız:hekim ücreti 13.000 tl + 1600 hastane ücreti (1 gün kalabiliyorsunuz 7 gün ankarada kalacak yer ayarlamalısınız)+600 (kulağa konulacak parçanın bedeli.. Kısaca bana 15200 TL dedi toplamda..

shukufe

Shukufe hanım sağlığın maddi bir bedeli olamaz fakat hocanın söylediği ücret çok fazla.

Denize düşen yılana sarılır derler de...

Merak ediyorum binlerce devlet hastanesi doktoru varken 3 kuruş paracığımızla neden 3-5 tanınmış doktorun peşinde koşarız?
Ben böbrekle ilgili tedavilerimi,ameliyatımı hepsini devlet hastanesinde yaptırıyorum.Şu an ki nefroloji doktorumdan o kadar memnunumki en tecrübeli en pahalı doktor ücretsiz bana gel dese yeminle gitmem.

Para kolay kazanılmıyor değerini bilin...

Sugaremro

Doğru söylüyorsun kardeşim fakat 2. ameliyatım başarısız oldu...Daha kötü olursam ne olacak bunun endişesi var.çünkü aynı yeri 3. kez kesiyorlar işlem yapıyorlar bu sıkıntılı birşey.işitmeyi kaybetme,yüz felci vs Allah korusun bu riskler mevcut. Varsa tanıdığın KBB'ci buyur söyle

egos66 maalesef KBB cı yok tanıdığım.Başka arkadaşlar önerebilirler belki.Geçmişler olsun.

Üst Alt