Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'e atananlar isimler ulaştı. Evrakları teslim edebilirsiniz

sanırsam buy sayfada sükütuvaveyla dıye bır kardeş vardı hatırladıgım kadarıyla.ama o bursa meb atanmış ve iş başı yaptıgını yazmıştı .neden onu başalattılarda halen bızı arayanyok çok tuhaf deyılmı...hatırlarmısınız . o kardeşimızı...

pasini

o kişi kendi iline atanmıştı zaten bu yüzden işlemleri kısa sürmüş olabilir bizim dilekçe işlemleri olduğu için biraz uzuyor bence

ben bu gün bakanlığa gittim çarşamba müdürlüğe gidip evraklarınızı teslim edin dediler muhtemelen her il için geçerlidir bu

bende onun gıbı bursadayım ve aynı ile atandım.bursaya ama burda bır kaç arkadaş var bursa içi atanmadı halen beklemekteyız.o kızda bursaydı sanırım başlamış nasıl oldu bılmıyorum.

sükutu vaveyla kardeşim .yanlış anlamışım bursadan samnmıştım ben kusra bakma.bilgin için teşekkürlerayrıca...

evrakları verdikten sonra ne zaman atandığımız yer belli olur ve ne zaman işe başlarız acaba 20 temmuza kadar işe başlanması gerektiği yazıyordu duyuruda ama sizce ne olur millet?

Son düzenleme:
evrakları verdik bursa meb e imzada attık bır kaç kagıt doldurduk .ne zaman başlıycagımızı onlar arıycakmış dedıler...ama gün yok.

pasini

nereye atadığınız belli mi ? atandınız kurum mu sizi arayacak ve ne zaman başlayacağınıza karar verecek ?

kara kartal bursa meb atandım.evrakları verdım onlar arıycakmış görev yerı bellıdeyıl.henuz.

pasini

görev yer tercihinde okul vs mi dediniz yoksa direk şu okul veya şu kurum deme şansınız oldu mu ona göre araştırma yapalım

bugün mersin meb aradım kendi iline ekpss ile ataNanların kararnamesi belli oldumu dedim. pazartesi günü büyük bir ihtimalle kararnameler belli olur biz sizi dilekçeye yazdığınız telefon numarasından ararız dedmişlerdi 1 saat sonra telefona
'' mersin valilik makamının 12/06/2015 cerih ve ....... sayılı onayı ile atanmanız uygun görüşmüştür.Bu nedenle 25/06/2015 tarihine kadar göreve başlamanız geekmektedir. not: Mersin Milli Eğitim müdürlüğünden atama kararnamesi tebliğ edilecektir.Personel atamaya gelmeniz gerekmektedir. '' mesaj geldi.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun darısı başımıza bakalım ORDU'dan Ankara'ya istedim tayini acıkcası olacagından şüphelerim var birçok kişi gerçekleşir sıkıntı olmaz dedi hatta Ankara meb personel dairesi ile görüşmemde bugune kadar atanamayanı görmedım dedı ama ordu aradıgımda onlar atayacak atamanızı yapmazlar ise bız yapacagız dedı ordu nun söylemi kuşkulandırıyor beni

evet kara kartal okul tercıhı yap 5 ttane dedıler olursa ıstek varsa onlara verebılırız dedıler...

Arrest

arrest kardeşim hayırlı olsun yeni görevin.bende orduya atandım mersine tayin için dilekçe verdim sonucunu beklemekteyim halen...

syfttn

seyfettin kardeşim hayırlı olsun öncelikle yeni görevin,sen 1 defaya mahsus olan engelilere yönelik istediği il veya ilçeye atanmak için dilekçemi verdin,yoksa ilk atandığın yermi mersin meb?bende ordu mebe atandım mersin meb için dilekçe faxladım 28 mayısta,02.06.2015 te dilekçemi ankara bakanlığa faxlamışlar ama daha bir sonuç alamadım...

Az önce atanmak istediğim il milli eğitim müdürlüğünü aradım daha bize bilgi gelmedi bakanlığı arayabilirsiniz dediler. Bende milli eğitim bakanlığını aradım. Salı veya çarşamba günü atanmak istediğiniz il milli eğitim müdürlüğü ile irtibata geçin dedi telefondaki görevli.. yarın öğleden sonra atanmak istediğim il müdürlüğünü tekrar arayacağım. Tayin için dilekçe veren arkadaşlar da aynısını yapsınlar. Yarın öğleden sonra arayın atanmak istediğiniz il müdürlüğünü sorun isimler geldi mi diye..

bende maraş meem i aradım
bakanlığı aramışlar
yarın saat 15-16 gibi arayın bizi dediler

Öğleden sonra 3-4 gibi arayacağım ben.. isimler gelmediyse yarın öğlen bir daha arayacağım..

ankiloz;

haber bekliyoruz gardaş sana zahmet? dilekçesi gelen varmı varsa söylesin be kardeşim ne diye saklıyor sunuz anlamıyorum ki?

hadi hayırlı olsun tekrardan beklemek sıkıcı bende işe başlamadan o süreci yaşadım

Peki dilekçe verdiğimiz halde istediğimiz ile atanamaz isek ne yapmamız gerek ?

OttoEmpire

Valla ben ORDU atandım ORDU'dan Ankara'ya tayin istedim ve ORDU aradığımda ORDU nun bana verdiği cevap dilekçeleriniz Ankara'ya gönderılmıstır onlar atamayı gerçekleştircek onlar gerçekleştirmez ise biz gerçekleştirecez dediler yanı bu ıhtımal var

Üst Alt