Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB'e atananlar isimler ulaştı. Evrakları teslim edebilirsiniz

bursadayımbursadan arıycaklar tercih bursaydı ama benıde arıyan yok bu gun ıtıbarıyle...

Bugün bende iş başı yaptım.. İl değişikliği için dilekçe vermemiştim.

fatih530 hayırlı olsun kardeşim..
Az önce aradım izmir il müdürlüğünü isimler gelmiş, evraklarınızı bugün getirmeye çalışın dediler. Ben şimdi son kalan birkaç evrağımıda tamamlayıp il müdürlüğüne gideceğim.. hakkımızda hayırlısı arkadaşlar..

Bende şimdi Ankara MEB aradım evrakladı istediler çok şükür Allah a cümlemizin gönlüne göre olsun inşallah

Kocaeli için dilekçe verdim. Az önce aradım personel atamayı. Henüz gelmedi dediler. Ancak şöyle bir durum var. Ben Sakarya'ya atanmıştım. Kocaeli için dilekçe götürdüm. Aynı zamanda evraklarımı da aldılar benden. Diğer arkadaşlar sadece dilekçe vermiş atanacağınız yere verirsiniz demişler. Bir sıkıntı olmaz sanırım. Hoş arayınca evrak isterlerse gider veririm aynılarını.

Bursa MEB ten arandim atamaniz gerçekleşmiştir gün içinde geldiniz dendi

ben de afyon mebe gittim bana şaka gibi haftaya pazartesi salı dediler
sinirden ağlıyacağım şimdi ya kendi ilime atanıp başlamayan tek benim galiba

bursa da aturmaktayım.bu gun aradılar ve gelınd edıler .gıttım.teblıgatı ımzaladım.bır hafta ıçınde iş başı yapmamı söylediler...aynı şehıre bır hafta süre verdıler...ama aldıgım kagıtta 20 temmuza kadar göreve başlayın yazıyordu.

Ben evrakları sabah teslim ettim temmuz'un ilk haftası arayın sorun dediler. Çoğu gitti azı kaldı biraz daha sabır arkadaşlar..

bende kayseri meb e atandım evrekları felan herşeyi teslim ettim 18 gündür bekliyorum gecen aradım hala iş başı yapmadık dilekce verenler bile başladı bizim kendi ilimiz başlatmadı

Başka bir ilden İSTANBUL a tayin dilekçesi verenler,sonuçları bize burda yazsın?,mümkünse haber versin arkadaşlar?

MEB İstanbulda işe başlıyan yok mu arkadaşlar?

bende bugun evrakları teslim ettım ayın sonunda arayın dediler ben hala ozel bir sirkette calısıyorum ne zaman ısı bırakmam gerekıyor

Bursa MEB ataistim kendi şehrim gemlik ilçesini istedim bugün is başı kagiti verdiler 1 hafta içinde başla dediler

fatma20

merak etme ben de aynı durumdayım. aradım ayın 19una kadar evrak topluyoruz çalışmalara sonra başlayacağız aranacaksınız dediler

MEB'te çalışanlara Servis hizmeti varmıdır ?

servis sanmıyorum kardeşim.yemek olayıda cepten sanırım.bu arada maaş kaç olucak oda meçhul gibi

arkadaşlar bende dün evraklarımı eslim ettim. il değiştirmek için dilekçe vermiştim görevli bayana evrakları teslim ettikten sonra işe başlamamız için bilgi nasıl alabilirim diye sordum oda burada yazdığınız ev adresinize tebligat göndereceğiz dedi.

pasini

internette 12/1 hizmetli maaşı 2114 tl yazıyor şubat zammıyla beraber acaba temmuzda da zam olur mu?

o 2114 evli ve 2 çocuk lu olduğun zaman normal hizmetli 1910 lira temmuzla birlikte 2 bin olacak bizim burdayı hizmetli öyle yani

ben de meb personeliyim 5 yıl önce atandım siz evraklarınızı elden takip edin bize de aynı durum oldu yerlerimizi belirlediler 1 hafta içinde arayacaz dediler ses soluk çıkmadı biz kendimiz kurcalayıp evrağımızı alıp aynı gün işe başladık
servis olayına gelince servis olayı yok ilden ile de değişeceğini sanmıyorum sadece 4-5 arkadaş birleşip birinin aracıyla gidip gelebilirsiniz ya da toplu taşıma aracı kullanabilirsiniz

Diyarbakır'a atanan biri var mı?. Atamalarla ilgili bilgisi varsa lütfen paylaşsın. Müdürlüğü arıyorum her ildeki gibi aynı cevap biz sizi arayacağız.

Muhtamelen son güne kadar bekletecekler sonra arayacaklar insanın iki ayağını bir pabuca sokacaklar. Biz engelliyiz arkadaş önceden haber alalım ki ona göre planlama yapalım değil mi. :)

MEB Personeli olan arkadaşlara bir kaç sorum olacak ama okulda görev alan değil il ve ya ilçe bakanlıklarda görev alanlara sormak istiyorum

1. Servis hizmeti var mı ?
2. Kıyafet yönetmeliği nedir ?
3. Saç / Sakal mevzuatı nedir ?

Arrest

1 servis yok
2 serbest gidiyorum
3 sac sakala dikkat dedi müdür

fatih530

Pardon ben okulda görevliyim bu arada
İlce veya il mebde daha sıkı

Üst Alt