Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Medikalci TAK kateter ve bez için benden fark istiyor. Ne yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
imQ

Çüş! 2000 tl ne yahu? 10 gün önce 450 ödedim iki aylık için. Yeni yılda 600 felan olur tahminim.

Vala büyük çüş, bakalım diğerler arkadaşlarda aynı fiyatı demişlermi

Sonda ve hasta bezi devlet ne kadar ödüyor yenı yılda.

Arkadaşlar hepimizin büyük bir problemi medikalcilerin kafalarına göre malzeme farkı almaları.
2023'te sonda ve bez için ne kadar ödeme yapılıyor arkadaşlar.
Tanıdık medikalcı ama insan olsun varsa önerinizi bekliyorum.
Teşekür ediyorum şimdiden herkese.

idosente

Kimdir neresidir kargo ile gönderim yaparmı acaba ya iletişimini yada özelden yazmanız mümkün mü

Yeni yılda fark ödemeden alicaz malzemeleri inşallah,kurum güncelleme yapacaktır ve fark ortadan kalkacaktır 👍👍👍

İbrahimt5

2 gün önce 2 bin TL istedi medikal, sadece sonda için, bakılırsa yazında siyasi gibi 😊

imQ
Siyasetse evet siyasi kendi siyasetim ,ben razı değilim odenen fark ucretlerine sen razi olabilirsin ,ilk once devletin denetleme kurumlari bu urunleri ureten fabrikayi denetlemesi gerekiyor neden pahalı satılıyor,medikal firmaları denetlemesi gerekiyor,sorun neyse kendi aralarinda çözmeleri gerekiyor, vatandaşa fark ücreti çıkartmaya hakları yok,yeni yilda bu sorunu çözerler diye umut ediyorum bu siyasimi oldu 😄

İhracatda yüz yılın rekorunu kirmisiz ama ben fark oduyorum sgk nin odemesi gereken bedeli sana bana odetiyorlar,her şeyi de alkislamanin bir alemi yok ,burada uretilen mal TL bazında ihracat yapilinca euro usd bazinda işlem görüyor, ne demişler evine lazim olan disariya mübahtır

İbrahimt5

Siyasi konusunda beni yanlış analdın.
Devlet önce kendini denetlesin,
Zamları kafaya göre yapmıyor medikalcılar
Gereken ödeme yapılmayaca, çıkan farktta bize giriyor...

imQ

Sen şimdi medikalcileri savunuyorsun ,senden İki bin tl az istemişler 😄

Bugün medikalcı aradı beni, pazarlık yapmışlar frimayla 650 olarak fark çıkacak artık, yeni bir düzenleme olana kadar 650 TL olacak artık.
Hi Silip kulanan arkadaşlar yılbaşından sonra, çıkan farkı yazabilirlermi.

Yok artık bende bu hafta alacağım cidden okadar fark çıkıyor mu başka alan varmı bu günlerde

idosente
Hi Silip için bu kadar çıkıyor, diğer markalar biraz daha uygun galiba.

MUR37

Çare medikal İstanbul Fındıkzade
tel:0549 744 10 73
Arayıp sorun bir şehirler arası gönderiyorlar mı.

bugün yeni medikal malzemelerimi aldım. 360 Adet hi.slip marka tak kateter için toplam 200 TL, 240 Adet Freshlife marka hasta alt bezi için 1500 tl olmak üzere toplam 1700 tl lik fark ödemesi yaptım.

2 aylık medikal giderim için 250 tl SGK verirken bizlerin 1700 vermemiz... Çok ayıp ediyorlar çok.

bhsahin

200 tl çok çok çok iyi. Yeni yılda iki aylık kateter için 600 tl'nin altında alan bir firma bilmiyordum. Hangi firma?

Ben en son 720 tl ödedim. Halende ayni miktar isteniyor.

Bugün konuştum, 360 adet hi-slip fark ödemesi 450 TL.

bhsahin

İletişim bilgisi verirseniz bizde bir görüşelim zahmet olmazsa,
Şuan sitede en iyi fiyat sizde

Comfort Medikal Fındıkzade şimdilik fark 450TL

imQ

Bu ay daha almadım raporu yenileticem onu bekliyorum en son 300 TL çıkmıştı. Ama piyasaya göre en az farkı çıkartıyorlar hep bana başka medilkallerede soruyorum
Arada hep daha yüksek fiyat veriyorlar.

Arkadaşlar üç aşağı beş yukarı hi-slip plus için fiyat 450-600 arası,
Ben Comfort ve çare medikal ile çalışıyorum, bugün çare ile görüştüm eski müşterim olduğun için 450+kargo dedi.
Comfort da 500+kargo fiyat verdi.

besalti20

Piyasaya göre uygun fiyat vermişler devamlı çalıştıkları hastalara daha da uygun fiyat veriyorlar herhalde, bundan daha düşük verenler ellerinde eski fiyattan aldıkları malzeme olan medikaller. Bu SGK fiyat güncellemesi hangi ayda yapılıyor onu bilen varmı?

Şubat ayında SGK fiyat güncellemesi bekleniyor

Gelsede çok bir işe yaramayacak bez e %100 zam verseler bile aylık 500 TL öder kurum şuan en ucuz 250 TL 1 paket bez aylık gene bize 500 TL fark çıkıyor bunlar sağlıkda sürdürülebilirlik diye bir bahane uydurmuşlar ne kadar şikayet edersek edelim bu cevabı veriyorlar 4 yıl önce böyle bir şey yokmuydu tamamını karşılıyordu SGK enflasyonun bütün yükünü bize yüklediler SGK hiç taşın altına koymadı elini inşallah bu fiyatı belirleyenler bizim durumumuza düşlerde bu ödemeye muhtaç kalır o kadar kul hakkı yediler ki. SGK ya denetim şart.

Tak katater sonda fiyatları

Herkese merhaba..
Hi-Slip marka sonda kullanıyorum. Daha öncesinden sonda alırken sadece idrar torbasına 200 lira ekstradan para verirken, artan döviz kuru nedeniyle SGK’nın karşılamadığını belirttiler ve sadece sonda için 500 TL elden para istiyorlar. TİBOOCATH marka sondada para istemeyeceklerini söylediler. Bu durumu yaşayan arkadaşlarım var mı sizde durumlar nasıl??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt