Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mutlu bir hayatın çöküşü... [O an]

Sayın Arkadaşım. inanki su an senin için cok üzüldüm senin bu durumları bende hastanede yasadım. RABBiM Dert verdinmi dermanınıda verir bunu hiç unutma. ayakların belki ileride düzelir. Kendini Fazla üzme. Eşinede helal olsun. RABBiM Onada Mükafatını Ahirette Mutlaka verecektir. Geçmiş Olsun. Sen üzülme Yeterki !!

tüm cevap yazan küçüklerime büyüklerime sonsuz teşekkür ediyorum özellikle Oturan Boğa abime ne deyim allah iki cihandada yüzünü ak etsin cümlemizinen ozeix arkadaşımda bir konu sormuş durumu sıfır borç dert aldığı arabada kazada gitti ne yapalım kader o malından ben sağlığımdan oldum

çok geçmiş olsun sayn Yasin kardeşim hikayenizi kelimesi kelimesine duygulnarak okudum acil şifalr diliyorum işallh daha iyi olcaksınz allahdan ümit kesilmez bırakmayınz abisi kendinizi allah sizi eşinize ve oğlunuza bağışlamş kötü şeyler düşünmeyn yine hayellrnz olsun ben de ilk başlar da ölümü düşünmştm keşke ölseydm demştm siz de yavştan kurtulmaya başlamşsnz daha yeni ilerde daha iyi pozitif olcaksınz buna eminim...

...sayın site yötecisi oturan boğa sizi de yardımlarınzdan dolayı ilginzden alakanzdan dolayı kutluyorum bu sitenin saygınlığını önemini tekrar tekrar görüyoruz emiğinize sağlık......

Yasin bey cok duygulandim hepsini okudum yazinizin inanin hayatin sonu degil maddi sorunlarinizi asinca bence daha mutlu olacaksiniz saglik sorunlariniz zamanla düzelecek kimse unutmasin herkes bir engelli adayidir allah engellinin durumundan anlamayanlari islah etsin insallah

Kardeşim geçmiş olsun.Hayat bu;insana her zaman güzel şeyler sunmuyo işte.Selam ve sevgilrimle..........

Gecmis olsun kardesim. Hic bir zaman umudunu kaybetme. Ailenin desteginin olmasi dunyalara bedel. Hayatta oldugun icin sukret ve oglunun buyumesini seyretmenin tadini cikart. Ayrica buradan genel yayin yonetmeni Bulent Bey'e verdigi tavsiyeler ve destek icin tebrik etmek istedigimi soylemek istiyorum.

üzülme kardeşim demek kolay belki ama herşeyin şükredilecek bir tarafı var buna inanıyorum olduğun durumu dahada kötüsü olabilirdi bilincin yerindeki anlaşılır biçimde ifade etmişsin yaşadığı acı olayı seninle sanki o olayı yaşamış gibi yüreğimde hissettim. en önemlisi canının canı olan çocuğunu görebiliyorsun eşin yanında ne mutlu sana:(

mrb kardeşim yasin senin yasadıklarını emin ol hepimiz burda olan herkes yasadı emin ol senden de az deil bu arada sen sakat deil sadece engellisin önemli olan beyinden engelli olmamak en azından eşin oglun var onları üzme diger konular zamanla olaçak seyler bunlar için zaman lazım bilirsin 1 cocuk bile 9 ayda olur dert etme bende c6 c7 boyun kırıgıyım vücudumda 450 dikiş vr 8 amelıyat gecirdim senin gibi arabanın ön camından uctum arabayıda ben kullanmıyordumm hayatım kazadan sonra cok degişdi arkadaslardan hatta sevgilimden oldum bir ton amelıyat kanlar plazmalar dikişler anlayacagın hepimiz 1 sekılde cok çektik yani kelımelere sıgmaz yasayan bilir bunları dert etme bak burda hep beraberiz bak bülent kardeşimde sana ne güzel haber verdi inan onun yazdıklarını kımse bana soylemedi vede bana yapmadı bu bile sana şanstır kendine iyi bak oglunada esinede iyi aksamlar

çok geçmiş olsun abi inşallah en yakın zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

başına gelen bu olay seni farklı bir hayat tarzı yaşamana sebeb olacaktır.hayatın bir su gibi olduğunu her an bulanabileceğini bir kez daha senin olayınla anladık. kimse ''bana bir şey olmaz ''demesin..eğer sabredersen Allah sana bunun mükafatını en güzel şekilde vercektir.. kapı gibi oğlun,senin obür parçan eşin var..onlara güven ve yalnız olmadığını bil.senin dertdaşın milyonlarca arkadaşın var.
Allah sana tez zamanda şifa versin..

Çok üzüldüm dicek kelime bulamıyorum ALLAH Yardımcın olsun çok zor bazıları daglara elektirk olmayan köylere buz dolabı götürecegini böyle insanlara yardım etsin

Değerli kardeşim öncelikle geçmiş olsun,çok acılar çekmenin malum duygusal çöküntüleri içine girmişsin,bedensel engellerinde kendine yeter olmana izin vermediği için,kendini hiçte hoş olmayan düşüncelere sürüklemişsin.Ben dostum; acı söylersem lütfen bana kırılma,sadece bundan faydalanman için acı söyleyebilirim.Şöyle bir etrafına bak gözüm,yalnızmısın senden başka engelli yokmu?sağlıklı olmak kadar doğal bir gerçektir engellilik,insan bazen başına gelenleri istemedende olsa yüklenmek zorunda kalıyor,senin başına gelenler,benim ve diğer arkadaşlarımızında başına gelenlerin değişik versiyonlarıdır.Kolay olmadığı malum ancak güçlü olmak,hayata asılmak,hatta normalden daha fazla asılmak gerek,çünkü seninde,hepimizinde bunun için sebepleri var.Senin eşin ve çocuğun bunların başında geliyor,can kardeşim ötenazi,vb.diğer olumsuzlukların yerine bu sebepleri yerleştir ki yaşamdan keyif alasın,ayrıca hayatın içinde kötüler,kötülükler olmasa iyinin, iyiliklerin kıymetini bilemezdik.Yasinciğim sana,eşine aslan parçası yavruna huzurlu,uzun ömürler diliyorum..*AĞZINI BURNUNU KAPA,NEFES ALIP VERMENİN KIYMETİNİ ANLA...

çok geçmiş olsun Yasin kardeş. yazdıklarınızı okurken hep ağladım. nedenini sorarsanız benim de geçirdiğim kaza neredeyse sikinkiyle aynı sayılır... yanlız benim sizden farkım arabayı ben kullanıyodum ve o yüzden birazcık olsun rahatım. tekrar olarak geçmiş olsun. cenabi Allah'tan acil şifalar dilerim. yinede herşeye rağmen yaşamak diyorum....

Yüreğini ferah tutmaya çalış abi her zorlukla beraber bir kolaylık var unutma bol dua oku ozeliklede inşirah bunalmsni engeller tabi yanlis anlamassan bunu bir kardesin abidine tavsiyesi olarak aliskanlik edin krndine bu dunyada cektigin sıkıntılar sana ötw dünyada cennet sebebi olacak Allah hepimizin yardimcisi olsun abim

Yalnız değilsin,Hepimiz imtihan dünyasındayız bir nebze olsun seni anlayabiliyor acına ortak olabiliyorum sabret Dua et Kalben duanın gücüne inan hisset ben her gece hastanede dua ettiğimde inan sabah biraz daha iyiye gittiğimi hissettim Allahım yar yardımcın olsun;

"Başına herhangi bir musibet gelen Müslüman, "Biz Allah'a aidiz ve O'na döneceğiz. Allah'ım! Başıma gelen bu musibetin sevabını ver ve bana bunun arkasından hayırlı olan şeyleri ihsan et" derse Allah ona mutlaka daha hayırlı şeyler verir."

Üst Alt