Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Nedenini bilmediğim şekilde işitme kaybı oluştu! Ne yapabilirim?

Arkadaşlarınla kafede otur birgün

Şimdi deneme seninki karar verince kulağının kalıbına göre yapcaklar

Evet sesleri anliyorum, dedigim
Gibi arkadan gelen sesler rahatsiz ediyor bakalim phonak kesinlikle denemek istiyorum😊

Dışarda kafedeken anladınmı cnm konuşmayı

Ben çok merak ediyom takmadım kulak arkası

Kizimla bugun gezdik alisveris merkezinde, sag kulagim ztn duydugu icin hep sag kulagimi kapatip test yaptim acaba duyup anliyormuyum diye evet duyuyorum ve anliyorum Allaha sukurler olsun. Sen kulak icimi kullaniyorsun ?

Hmm tek kulağınmo kayup ben ikisi sandım

Kulak içi benimki çift

Kayıp teki sağlam olsaydı keşke:(

Kulak ici kullanmak daha mi rahat ? Sanirim yüksek kayiplar icin pek bi faydasi olmuyor öyle okumustum, evet canim benim sonradan oldu tek tatafli, sag kulagim Allaha sükürler olsun saglam ama tek kulakla öyle sanildigi gibi rahat yasanmiyor cok zorluyor beni 😔

Yok gzl değil kulak içi

Anlama verimi az

Senin kayip kac db ? Neden kulak arkasi denemiyorsun ?

yaseminhanım.cihazınız hayırlı olsun,ilk zamanlarda ufak tefek aksaklıklar oluyor,ses fazla gelir,hışırtı olur,yada yüksek gelir,ama zamanla alışıyorsunuz,normal kulagınız gibi hissediyorsunuz,kulak arkası aldıgınız iyi olmuş,kulakarkası cihazlar daha kaliteli çok geçmiş olsun.

Vakti gelince yenilicez şu an maddi imkanda yok zaten

cok tesekkür ederim, umarim dediginiz gibi zamanla hersey daha güzel olur. Allah kimseyi zor durumda birakmasin.

anladim canim Allah hepimizin yardimcisi olsun

Üst Alt