Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Nöropatik ağrısı olanlar..?

işimi yapamaz hale düşürdü hep ağrı hep acı rahatsızlık hissi kas gerilmesi , dişlerimi sıkıyorum o da baş ağrısı ...hep gerginim. dışardan normaliz ama devamlı her saat bunlarla içten mücadele ediyoruz. ben de kemoterapi de işe yaramadı olan böyle yanetkilerle ortada kaldık...işitmem de gitti.....çok kötüyüm her ağlayacak gibiyim gergin mutsuz ....Allahım sabrımı ölçüyorsa da artık kalmadı bitti bıktım .

işimi yapamaz hale düşürdü hep ağrı hep acı rahatsızlık hissi kas gerilmesi , dişlerimi sıkıyorum o da baş ağrısı ...hep gerginim. dışardan normaliz ama devamlı her saat bunlarla içten mücadele ediyoruz. ben de kemoterapi de işe yaramadı olan böyle yanetkilerle ortada kaldık...işitmem de gitti.....çok kötüyüm her ağlayacak gibiyim gergin mutsuz ....Allahım sabrımı ölçüyorsa da artık kalmadı bitti bıktım .

dün doktora gittim malum ilacı yeşil reçete ile aldım lakin hiç işe yaramadı ......bakalım yeni başladım 5-6 sene önce içtiğimde kısmen işe yarıyordu bu ilaç.....yani ben ne yapacağım?

Felç kasılma kramp

Merhaba 45 yaşındayım sag tarafımdan felçliyim 2 kere belfitigi ameliyatı oldum 1 kere sol tarafında kalça kırıldı Pilatin takıldı şimdi de sağ tarafım kırıldı ameliyat olucam sorum ve merakim su felçli tarafında aşırı derecede kasılma ve kramp oluyor ayağım taş gibi oluyor layrica ve sirdalud kullanıyorum fayda etmiyor benim gibi ağrısı olan varmı acaba Allah rızası için yardım bekliyorum

Benim el ve ayaklarda şiddetli ağrı batma nöropati var simpra 300 mg ve thoatacid 600 mg kullanıyorum faydası oluyor bana daha önce bir çok ilaç kullandım hiç faydası olmadı bunlar fayda ediyor ama 1 gün yutmayım ağrılar dayanılmaz oluyor

emrullah93

Bunları hangi bölüm yazdı size acaba yeşil reçete dimi bunlar benim agrılarım genelde gece başlıyor sanki saatli gibi belli bir saat başlıyor duruyor ama en çok geçe oliyor

benmde ağrım çok oluyor denemediğim ilaç kalmadı sıcakta oldumu resmen ateşin içinde kalıyorum liyrca 350 lik kullanıyorum her bi dr da yazmak istemiyor diazemin faydasnı görüyormusnz

benmde ağrım çok oluyor denemediğim ilaç kalmadı sıcakta oldumu resmen ateşin içinde kalıyorum liyrca 350 lik kullanıyorum her bi dr da yazmak istemiyor diazemin faydasnı görüyormusnz

Bende depresyon anksiyete var ,yurt dışından geliyorum hangi hastaneyi doktoru tavsiye edersin diazem için,arada bir kullanıyorum, anksiyete seviyem yükseldiği zaman, yardımcı olursan sevinirim teşekkürler

Ağrı için diazem iyi gelmez , Lyrica iyi nöropati ağrım için ,günde 2 tane 225 Lik alıyorum , vericek ler de bu hapları,ağrım varsa, nöroloji den aldım hep ,sonra algolojii dediler ,gittim hemen rapor ve retece Yi verdi sağolsun genç bir doktor du

Gece başlaması normal ,kan basıncı artıyor vücütda akşamları ondan dır bence

Üst Alt