Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS sınavından hangi kategoride kaç puan aldınız? Sıralamadaki yerimiz ne?

Sınava başvuran sayısı 60000 di
47334 kişi sınava girmiş bunların kaçı lisans öls lise olduğu belli mi ?

Adore wallahi helal olsun tebrikler ne diyim 94 puan matematikten 14/14..takdire şayan bir durum...yolun açık olsun..ben 70 puan aldım..ama matematikten tane soru yapmadım...kaybım sadece zaman dı,30 dk daha süre verseler eminim 80 olurdu....neyse...bizden geçti...yüksek puan alanlara hayırlı olsun diyelim...

60 bin genel başvuru.47 bin küsür lise mezunu kardeş.

önce zihinsel engelli olarak para verip çakma rapor alıp sınava girmiş olanları yerleştirirler. ondan sonra sıra sizlere gelirmi bilmiyorum.

254
2010
85.99016
1570
47334

Genel Yetenek Testi
Genel Kültür Testi
Puanı
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı

fena degil gibi ama girebilecegimi düsünmüyorum

Soyer dostum sende giremezsen ben 74 aldım hiç giremem.Büyük ihtimalle girersin umutsuz olma bu kadar.74 puanımla benim umudum yok değil.Ama gitmek isteyeceğin yere ve istenilen özürlülük şartlarına bağlı

önlisans genel özürlü
85.361
sıralama 241

[FONT=Verdana]Puanı 72.90194 [/FONT]
[FONT=Verdana]Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 1902[/FONT]
[FONT=Verdana]Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı 6950[/FONT]
Önlisans Genel ÖZürlü

Kadrolu memurum çalışanım

mtunc52;
umarım önce gerçekten ihtiyacı olanlar girer ama ben yaklasık 2000 kisi alınacak diye duydum o yüzden benim imkaansız gibi birde benim izmir dısını tercih etme şansım yok malesef bu yüzden umutlu değilim açıkçası

80.89173

3854
47334
benim puanımda bu atanabilirmiyim sizce ....

soyer;

İlk etapta giremezsen bidahaki seferlerde büyük ihtimal girersin 2 yıl içinde ama illede istediğin şehir olmayabilir.

TSD Başkanı Şükrü BOYRAZ ın dediğine göre ilk klavuz Temmuz 15 den sonra çıkacakmış atamalar yıl sonunu bulur diyor.Bu durumda kurumlar kriter yayınlayıp şu özürlülük şarlarına uygun en az mesela 70 puan almışlar başvuracak diyebilirler.Bu yüzden Özürlülük durumu uymayıp puanı yüksek olan işe girmeyip özürlülük durumu istenilen şartlarda olup puanı düşük olanlar girebilir gibi bir yorum aklıma geliyor.

Haziran ayı içinde tercihler yapılacak temmuz 15 gibi atananlar iş başı yapacak..

ya tebrikler, nasıl aldınız o puanı gerçekten çok şaşırdım, sorular çok uç sorulardı...1. soru kitapçığımıydı sizin soru kitapçığı??

Puanı 76.65383
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 1138
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı 6950
önlisans genel özürlü grubundayım.
Tokat.Amasya.Sivas.Çorum.Bursa.izmir.istanbul.Tercih hakkım olursa sıralamam aynen budur.

87 puan almısım yasasın brova bana insallah cemre kamu memuru oluruzzz

lisans seviyesinde 69.27529 aldım. sıralama 2289 Eskişehir. Lisans seviyesinde 84 ve 85 alanları tebrik ederim, nasıl aldılarsa???

öğrenim durumundaki aday sayısı:47334 öğrenim durumundaki başarı sırası:16043 puan:69.38 yazmışlar :) ama yerleştirme olurmu bilmiyorum.Benim pek umudum yok.. matematiği boş bıraktım hiç yapmamıştım

Gerçekten sınava 60.000 kişi girmedi mi ben 60.000 kişinin hepsinin bu sınava girdi diye biliyordum bu bilgiyi nerden aldınız

lisans aydın 74.60 puan 1358 sıra

herkes için allah hayırlısını nasip etsin

ömss

arkadaşlar lisans genel 87,2 aldım. sosyal bilgiler öğretmenlği mezunuyum. başarı sıram 141 ne olur bilmiyorum. fikri olan var mı..

serkan13; atanmamanız mucize olur..öğretmen olarak fikrim yok ama düz memurluk garanti diyebilirim..Allah herkesin gönlüne göre versin..

alulu12;

gerçekten 60.000 kişi sınava girmedimi bu bilgiyi nerden aldınız

Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası : 31825
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı : 47334
atanmak ümidi ile ..

ORTAÖĞRETİM
GENEL ÖZÜRLÜ
58.02166 Puan
Başarı Sırası 35896 Ne tercih yapmaya ne atanmaya ümidim kalmadı artık.

genel kategori önlisans 78 almışım 900 sıralamam samsun bakalım ne olacak

Üst Alt