Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS sınavından hangi kategoride kaç puan aldınız? Sıralamadaki yerimiz ne?

*aydın*;

kardeşim niye canını sıkıyorsun ki dur hele bir hayırlısını dile sende dışarda bir yeri tercih edersin belli zaman kalırsın asaletin onaylanana kadar ben öyle yapcam şahsen ankaradayım ama ankarada durmak gibi bir düşüncem yok elbet 1 sene yada 2 sene sonra geleceğimi biliyorum ne olacak sanki Allah can sağlığı versin takma kafaya.

merhaba arkadaşlar ben önlisans bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümü mezunuyum.ömss önlisans puanım 92.541 sıralamam ise 48.Şunu merak ediyorum.ömss önlisansa girmiş bilgisayar bölümü mezunu ve ilk 50 girmiş kaç kişi vardır.çevresinde ömss önlisans sınavında ilk 50 ye girmiş ve bilgisayar bölümü mezunu olan kaç kişi vardır duyan bilen arkadaşlar varsa lütfen bilgi verirmisiniz.

YAKUP SERHAT ER
ORTAÖĞRETİM
GENEL ÖZÜRLÜ
29.04.2012

Adı ve Soyadı
Öğrenim Durumu
Özür Durumu
Sınav Tarihi
10 8
19 10
71.53346
12980
47334

TESTLERDEKİ DOĞRU VE YANLIŞ CEVAP SAYILARI
DoğruYanlış
Genel Yetenek Testi
Genel Kültür Testi
ÖMSSP1 Puanı
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı

Rabbim Azze ve Celle, yar ve yardımcınız olsun.Hakkınızda hayırlısı olsun.Amin

(F) (F) (F)

Sınav sonundaki atamalarda torpille alım olacağını idda eden arkadaşlara sesleniyorum " beyninizi nereye çıkardıysanız lütfen geri yerine takın " görüyorsunuz ki bu şekilde yaşamak zor oluyor.

arkadaşlar, lisans puanım 79,76 sıralamam 650, sizce şansım ne???

Benim puanım 79.5 grubum genel özürlü sizce atanma sansım var mı arkadaslar bu konu hakkında bi bilgisi olaan var mı

Aydın ve diğer arkadaşlar ilk etapta önlisan ve lisansta 80- lisede 85 üstüyseniz ve bakanın açıklamaları gibi alımlar 7000 falan olursa ve kriter falan çok istemezlerse ilk etapta bile atanırsınız umudunuzu yitirmeyin bence... klavuzu bekleyin 2 yıl sonuçlar geçerli 70 üstü alanlar bile 2.-3. tercih halkarında atanacakardır... ve bazı branşlarda 50 alan bile atanacaktır...
birde şöyle bir şey var ben dahil bir çok kamuda memur, işçi ve hizmetli statüsünde olan veya bulunduğu konumda sorunlar yaşayanlar, düz memurlukltan branşlarına atanmak isteyenlerde var onlarıda göz ardı etmeyin bir çoğu düz memurluk kadrolarında tercih yapmayacaktır eminim ki bu yüzden umudunuzu yitirmeyin... Rabbim nasip ederse olacaktır... Sizin şu an yapmanız gereken yolunuza devam etmek, işlerinizde çalışıyorsanız devam etmek, çalışmıyorsanızda çalışmak için özelde olsa bir şeyler yapmak ... kaderinizde varsa hayırlısı ile olur... saygılarımla...

taho;
aynen katılıyorum... lütfe bu tür muhabbetlerle kendinizi yıpratmayın...

Merhaba Derya,
Ben 61.94685 puan almışım ve bende karşı çıkıcam. dilekçe hakkında beraber gönderim yapabiliriz.

saygılar..

valla benimde lisans puan 83,7 sıra 304 ama çokta umutlu değilim. en azından memleketimde kalma yönünde...

Lise 72.13188
aday sırası:47.334
başarı sırası:12.088

ömss

Sinan Taşkıran,Hatay önlisan puan 90,sıralama 109 ...

arkadaşlar lütfen yazdıklarınıza önlisans bölümlerinizide yazınız.tercih yaparken iyi olucak lütfen mezun olduğunuz bölümleride yazınız.

KONYA ÖNLİSANS
91.47939
65
6950

ÖMSSP2 Puanı
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı

sevgi

benim puanım 88 sıralamam ise 1200 inşaallah kazanmışımdır..

Önlisanstan girdiniz sınava sanırım. İnşallah kısmetiniz gelir kapınıza.

ömer kardeş memleket birde adıyaman yazarım ... işyeri oldugndan oranın kontrolunu yapmak zorundayım..

alulu12;

gerçekten 60.000 kişi sınava girmedimi bu bilgiyi nerden aldınız

Bakın Lise Başarı sırasında .. Aday sayısı 47334 KİŞİ
Önlisans bazında Aday sayısı 6950 Kişi
Lisans bazında ise bir arkadaş Aday sayı 5017 kişiolarak yazmıştı...
Toplamda Kişi sayısı 59,301 Kişi Ediyor..

*aydın*;

atanırsınız merak etmeyin bende meslek lisesi mezundenim 2003 yilinda mezun oldum elektronik bölümden 83.587 puanla 2460ci siradayim

bilgisayar serfikasi cok önemli yoksa şimdiden almaya başlayın.

55 puan

arkadaşlar işitme engelliyim lise mezunuyum 55 puan aldım bir umut varmıdır ne yapabilirim

lise puan:84 sıralama:1900 sivas başka sivaslı varmı burda?

lise mezunuyum aldığım puan :89,39 türkiye sıralamam 771 siirt tercih kılavuzu ne <zaman yayınlanacak ya ...?

Üst Alt