Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Omurilik felcinde iyileşme hangi kriterlere bağlı?

yaa yalınayakmısın çıplak ayakmısın saçma saçma şeyler yazmışsın oturanboğa abimin dedikleri en doğrusu arkadaşlar inanmayın bu anlatılanlara

yalinayak, forumda yazılan kaba kelimeler elbette sırıtıyor ve hoş durmuyor. Ancak senin hiç bir bilimsel değeri olmayan "sallamaların" çok tehlikeli.
Değerli dostlarım;
Derdi olan deli olur;denize düşen yılana sarılır; atasözlerimizdeki durumlara düşmemek için "umut pazarlayıp satanlara" karşı uyanık olmalıyız.
"Hayatta en hakiki mürşit ilimdir" gayrısı "sallama"dır. Lütfen dikkat.

inanın yazılarınızı okudukça gülüyorum.. hayırdır ne oluyor size kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz.. sizinle muhattap olmak istemiyorum, bu siteye yazı yazmama kararı almıştım ama kaçtı umduğunu bulamadı gitti deddirtmemek için cevap vermek istedim.. benim kimseye umut dağıtma gibi bir niyetim yok, bunada ihtiyacım yok.. oturan boğa atıp tutuyorsun demişti. eğer gerçekse tedavi yöntemini yaz dediği için bende bir kaç kelime ile anlattım.. ister inanırsınız isterseniz de inanmazsınız.. yanlız beni kırmayın ve haddinizi aşmayın.. inanın size rağmen insanları seviyorummm...

Sizden daha iyilerine çok para kaptırdım zamanın da şimdiki aklım olsa asla bu tip saçmalıklarla ugraşmazdım..

şimdi ise sitede bulunan insanlar hastalıklarını ve nasıl iyileşeceklerini bilen ve bu bilinçde olan insanlar kimseyi umut gibi tehlikeli bir kavramla kandırmaya çalışmayın

bulundugunuz yerdeki insanları etkilemiş olabilirsiniz yılan hikayesi gibi altarnetif tedavi yöntemi burdaki insanların ihtiyacı olan tedavi şekli değil zaten bu tür konularda çok sinirleniyorum yaşadıklarım dan dolayı

ben mi anlatamıyorum yoksa siz kendi pencerenizden bakıyorsunuz.. benim kimseye tedavi uygulayacak sevdasında ve azminde değilim zaten çok başarılı olduğum bir mesleğim var.. ve mesleğimi de çok seviyorum.. ben sadece tedavi yöntemimi yazdım.. onun dışında lütfen beni umutsuzluğunuza alet etmeyinn.. bence siz içinizdekiyle bi barışınn.. herkesi potansiyel suçlu görmekten vazgeçinn lütfennnn..

tabii sen beni tedevi et bende sana 3 değil 5 vereyim ama tedavi sonunda olmadı veya daha sonra tekrar
ya kardeşim bırakın bu ayakları iki hafta önce banada sen gibi biri hatta senden biraz daha okumuş kendi anlatımıyla geldi hepsi boş laf hatta forumada beni tedaviyi kabul etti ve(sözde) para vermedi diye beni burada bulunan kişilere şikayet etti
hiç allah korkusu vicdan yokmu sizde çik kardeşim tv ye göster iyi ettiğin kişileri raporları ile türkiye sana gıpta etsin bırak öğretmen maaşını senede aldığını bi gecede al kariyermi al sana TARKAN gibi ünlü ol

omirilik felçlisi olarak bende nacizane görüşlerimi belirtmek istedim ayrıntlı olarak bilmiorum kendi açımdan bakcam lumber 2 kırığı olarak (L2) seviyesinde t8 i bilmiorum tıpbın dediğine göre iylleşme 1,5 veya 2yıl içerisnde oluyormuş omirilkteki iyileşme sinirlein yenilenmsi kemklern kaynaşması tam açıklaymayablirim özür dilerim herkesten ondan sonrası arkaşlar kaslar üst bacaktan itibaren sıfırdı sevgili bülent beyin dediği gibi çeşitli fizik hareketleri ile rehabilitasyon ile gelişmeler oluyor azimle ailesinin dostlarının pozitif elektrkleryle yardımlaryla iyileşme zaten olcak gelişir belli seviye ye kadar diolar çabalıosun durmadan geleceği yere gelior burda yanlış anlaşılma olmuş arkadaş başta derdini anlatamamış bence çok da üzerine gitmeyelim bence oda spor la yapıo anladığıma göre müzikle kasları hareket ettirio ben de spor salonuna gidiorum ama çok yorucu oluo onun için çoğu zaman kaytarıom burda müzikle falan motife edio herhlde yok sa duaykla beyin gücüyle olmaz bana da saçma gelio yaptığı kasları çalıştrmak sa hastalırına devam et duarını alırsın işletilmeyen kas zayıflar ölür.

herkese saygılar...

güzel düşünceleriniz için teşekkür ediyorum ve ben bulunduğum konumdan ve mesleğimden çok çok memnunum ve alanımda türkiyede ilkleri başardım ve sanat çalışmalarında bölgede ilkleri başardım ve medya yeterince beni tanıyor.. ama elimdeki şifai tedavi yöntemini ben para için yapmıyorum, hakkeden ve sevdiğim insanlara yapıyorumm.. ben bu sitede herkese yapacam mesajı gibi algılanmış ve şuan elimde bulunan hastalarımda müthiş ilerlemeler oluyor.. hatta 3 yıllık hastamda bile gelişmeler başladı hemde 10 günde.. neyse bırakın bu sevinci tek ve hastalarımla yaşayayım bu site beni çok rencide etti ve kırdı.. artı benim tedavimde gelişme olmasa tedaviyi durdurup ücretini iade edecem.. belki birileri üzülecek (rencide edenler ve şarlatan diyenler) şuana kadar ücret iadeesi olmadı çünkü başarısız olduğum hastam yokkk..

Devam et Kardeşm doğrularına inandğın yolda sonuçta insan var odağında burda dedğm gibi bence yanlış anlaşılma oldu herkes aynı yolda çırpınıo sağlık için engellilerr için daha rahat yaşmk için burda herkes takdir edio bnce müzik alanında yaptklarınızı bölge de ilkleri yaşamışsnz tprklr başarılarınzn devamını diliyoruz....

3.5 ay önce T6 parpleji bir hastayı alacaktın yalinayak,o hasta noldu,ne durumda?
aslında bunu sormak doğrumu bilmiyorum

kendisi başlamadı daha doğrusu gelecem dedi ve bir türlü onun müsait olmamasından dolayı başlayamadık.. ama c6 dan hasarlı 3 yıllık bir hastayı 15 gün tedavi ettim ve muhteşem bir ilerleme sağladık.. her türlü uyarıda parmaklarını oynatmazken inanmayacaksınız ama 2 saatlık yoğun bir tedaviyle el parmaklarına yapılan basınçta diğer parmakları tepki veriyordu ve en son el baş parmağını isteği dahilinde çok küçük bir kıpırdama ile hareket ediyordu, ayak altından verilen uyarıda sadece ayak bileği hareket ederken yanlız tüm bacak kasılıyordu ve 3 günde dizlerini kullanmasını sağladım ve verilen uyarıda dizlerini çekmeye başladı ve ayak bileği yanlış tedaviden dolayı içe doğru düşmüştü ve kasılma içe doğru oluyordu ama ben yanlış çalıştırılan kaslarını düzelterek ilkbir hafta gibi kısa bir sürede ayak bileği düşmesi düzeldi ve uyarıda ayak bileği değil tüm bacak çalışıyordu. ama hastamın tedaviye başlamadan önce ayak toğuğundan oluşan yaranın enfeksiyon kapması sonucu ameliyat olacağı için şehir dışına çıktı ve tedaviye ara verdik.. yanlız ben bu hastamla 15 gün çalıştım.. ve bu hastamda daha sayamadığım bir sürü gelişmeler oldu. hemde 15 günde..

isteyen istediği gibi karalayabilir ben kimseyle polemiğe girmeye sevdalı değilim böyleleriyle muhattap olmak istemiyorum,

yine diyorum benim spor merkezimde ilerim çok yoğun bu tedavi yöntemimi extradan yapıyorum ve benim 4 hastam tek var ve daha fazla almak istemiyorum çünkü kendi alanımda ilerlemek istiyorum en azından beni anlayanlar var ve hakkedenler..

yalınayak şu hastam dediğin vatandaşın telefonunu verirsen onu tv ye çıkartayım bakalım ne kadar gelişme olmuş orada anlatsın sende buarada türkiyenin gündemine otur. Ben özel bir tv de çalışıyorum senden buraya telefonunu yazmanı istiyorum....

ahmetdemir evet cok guzel cok dogru buyur yalınayak.

şimdi ben beden eğitimi öğretmeni olduğum için lisansım bu tedavi için elverişli değil daha doğrusu televizyonlara çıkarsam şarlatan diye haber yaparlar bu oyuna gelmem ve şarlatanlığada ihtiyacım yok, dediğim gibi ben bu işii extradan yapıyorum ve hastalarımda müthiş ilerlemeler oluyor, ama ben istediğiniz yere gelirim ve istediğiniz kişi üzerinde tedavi uygularım..ve seve seve sizlere telefon numaramı veririm.. sırf insanlar bana gelsin diye değil yaptığım tedavi belki bir sürü kişiye ışık olur diyee..

ömer HATTAPOĞLU

arkadaşım o zaman tv çıkacak kadar kendine güvenmiyorsan ve senin değil iyileştirdiğin vatandaşın telefonun bile veremiyorsan buradan umut tacirliği yapma yazık günah bizler zaten yemiyoruzda bari yeni engelli vs olmuş pek bu konuları bilmeyen vatandaşları buradan bir maceraya sürükleme sinir hasarının tedavisi yok yumşak dokuda olan sorunlara herkes gibi seninde faydan olabilir ama sinir için iddalı olma derim ben....

beyefendi ben televizyona çıkacak egosal heyecanda değilim zaten bir sürü haberim çıktı hem televizyonda hemde gazetelerde, diyorumya dans ve spor alanında zaten az çok türkiye haberlerden tanıyor beni televizyona çıkma ve meşhur olma sevdasında değilim zaten meşhur olacağım kadar varım.. kendi telefon numaramı yazdım herhalde buranın kurallarına uygun değil bu konuda yönetime hak veriyorum ama ben mesajımda telefon numaramı yazdım..

ve bunu bil kimseye umut satmıyorum sadece uyguladığım tedavide sağlanan başarının haklı gururunu sizle paylaşıyorum.. zaten başımı kaşıyacak vaktim yok 4 tane hastam var bunlar yetiyor bana..

sayın kalem,

o kadar düşünceli ve sağduyulu yaklaşmıssınız ki inanın oturanboğa ile polemiğe girdiğim için kendimden utandım.. ama hocam inan bana kimse anlamıyor beni ve hep bu sitede rencide edildim.. yani yazılarımı okursanız gayet sade bir dil kullanıyorum ve terbiyemi hiçbir zaman bozmuyorum çünkü herşeyden önce ben eğitimciyim.. hocam inanın bana uyguladığım tedavi hem basit hem bi okadar da hassas bir tedavi taklit ederek yapılacak bir tedavi değildir..

şimdi benim tedavimin en önemli boyutu beyin üzerinden tedavi edilmesidir. Ve kessinlikle sinirleri yenileyerek çalışan sinir sayısını artırıyor.. yani kas çalışmasından ziyade beyin üzerinden kas çalışması yapılıyor.. sinirleri uyararak beyne uyarı gönderiyorum beyinden de tekrar sinirlerle hareket oluşumu için gerekli tüm işlemler için sinirler aracılığıyla tüm dokularla iletişim sağlanıyor ve aynı zamanda beyin çalıştığı için bağışıklık sistemide devreye giriyor ve sinirler beyne doğru giderken hasarlı olan bölgede problem yaşar ve sinirler problemli bölgeden geçişte zorlandığından beyne o bölgenin hasarı ile ilgili sürekli bilgi verirken beynin yönelimide o bölgeye olunca bağışıklık sisteminde çalışan hücreler o bölgeyi tamir ediyor işte kök hücre espiriside budur. kök hücrede o bölgeye gelen hücrelerle savaşırken o bölgenin gelişimi ve güçlenmesi tamir boyutunu artırıyor ama benim tedavimin kök hücreden avantajı vücut dış etken olmadan direk beyin uyarılarak o bölgenin tamiri sağlanıyor.. ve bağışıklık sistemi başka bir hücre ile değil (kök hücre nakli) kendi hücreleriyle mücadele ederken tedavi ve tamir süresi dahada kısalıyor ve daha sağlıklı oluyor.. şimdi bu konuda tedavimin daha da zenginleştirilmesi için tabiki uzman kişilerinde yorumu ve katkısı gerekiyor. benim nekadar bu alanla bilgim varsada asla bir doktor kadar fizyolojiyi bilemem, haddimi bilirim..

ama bu sitede ben bişeyler paylaşmak istiyorum ve kimse bana gelsinde demiyorum ona rağmen beni çok rencide ettiler çok kırdılar.. tamam haklısın belki kendimi bu tedaviyi geliştirmeye karşı geri planda tutmam yanlıştır ama ben bu tedaviyi bulmak için ne kadar eziyet çektim ve bunu başardım ama şimdi sitedeki hastalar beni sindirmedikten sonra makamlar beni maymuna çevirirler.

ama yine diyorum ben insanların iyileşmesi ve insanlara umut ışığı olmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım hiçbir maddi beklentimde yoktur.. benim gönlüm zengin bu bana yetiyor ve annem babam bir rahmet dilenmesi yeterlidir benim için..

bazen kelimelerim düzgün olmadığı için yazılarımı düzeltiyorum özellikle 43. mesajda ama yazdıklarımdan utanmam ve her zaman düşüncemin, yazdıklarımın ve tedavimin arkasındayım. oluşturulacak bir platform yada zeminde ben tüm tedavimi ve bilgilerimi paylaşmaya hazırım..

Sayın yalınayak,
Bu forumu açıldığından beri takip etmekteyim. Size yazmak ihtiyacını niyeyse bugün hissettim.
Anladığım kadarıyla vücudunuzda diğer insanlara kıyasla daha fazla bioenerji olduğunu keşfetmişsiniz ve bu enerjinin mucizevi sonuçlarına tanık olmak sizin bir yerlerinizi kaldırmış.

Bionerjinizi olumlu ve verimli bir şekilde nasıl kullanacağınızın eğitimini alıp almadığınızı bilmiyorum ancak bu eğitimin sadece Rusya’da akademik düzeyde verildiğini bildiğim için ve sizin de Rusya’da eğitim almış olduğunuza dair herhangi bir bilgiye rastlamadığım için gönül rahatlığıyla yazabileceğimi zannediyorum.

Rusya ‘da akademik düzeyde bioenerji eğitimi almış ve bu eğitimi maksimum düzeyde kullanabilen üç uzmandan aldığım dönütler vesilesiyle, ben de vücudumdaki bioenerjinin, diğer insanlara nazaran daha fazla olduğunu biliyorum. Bu enerjiyi olumlu ve verimli bir şekilde nasıl kullanacağıma dair akademik düzeyde her hangi bir eğitim almadım.

Çok sevdiğim insanların sıradan hastalıklarını ve ağrılarını, fizyolojik şikayetlerini, vücudumdaki bioenerjiyi kullanarak iyileştirebileceğimi biliyorum.

Vücudumdaki bioenerjinin kendi dertlerime, ağrılarıma ve hastalıklarıma çok fazla etkili olmadığını da biliyorum.
Ayrıca omurilik felcinde tam kesi olması durumunda vücudunuzdaki bioenerjinin nöropatik ağrıları iyileştirmek, fizyolojik şikayetleri nispeten gidermek, duyu ve hareket kabiliyetini artırmak dışında bir halta yaramayacağına, tıbbi çaresi olamayan hastalık ve sakatlıklara ve ecele asla çare olmayacağına kalıbımı basarım.

Lütfen uçmayınız. Bioenerjinizi en verimli şekilde kullanmanın yollarını arayınız ancak bu enerjinin her türlü derde çare olacağı yanılgısına kapılıp, insanları ve kendinizi bu yanılgıya alet etmeyiniz.
Aksi takdirde, sahip olduğunuz ve aslında size doğanın ya da yaratanın bir lütfu olan ekstra bioenerjiyi de yitirirsiniz, benden söylemesi.

Arkadaslar bılımsel acıklamaları zaten hepımız bılıyorum spinal cord ıle ılgılı gelısmelerı ıylesmelerı ve hem bız eskı cağda yasamıyoruz oturanboğa bu konu ıle ılgılı cok cok guzel acıklamaları var.ve bırılerın boyle bı sey demesı reklam yapmasına kanmayalım arkdaslar....

sevgili yalınayak arkadaş şu tedavide kullandığın böceğin ismini yazarmısın bukadar kıymetli bir böceği haşarat diye öldürüyoruz belkide.soyunu tüketmiyelim ilerde arayıp bulamayabiliriz.evde boş boş oturacağımıza böcek üretelim hiç değilse.bakarsın ihracatını yaparız.sen bizim bu saçmalıklara inanacağımızımı sanıyorsun.ciddi bişeyler yazacaksan yaz yoksa sacmalayıp durma lütfen.

ya arkadaşlar
neden polimiğe giripde adamı dahada şımartıyorsunuz varsa delili çıksın ortaya yoksa boşverin yazsın dursun cevapda vermeyin kendi kendine yazar yazar sonra bıkıp gider ne bu ya başka konulara odaklanın
o memleketde yokmu engelli bir vatandaş bu yazıları ,veya varsa delilleri (iyi ederim deyipte parasını aldığı kişi)onuda şahit gösterin bulunalım şuç duyurusunda alsınlar dolandırıcıktan içeri
sanayide bile arıza bitince para veriliyor olmazsa usta parada almıyor çünkü adam işine güveniyor ne bu ya yeter artık
ayrıca site yöneticisi bu tür yaklaşanlara bir engelde sen koy ciddiyet felan kalmadı
aynı şey geçenlerde banada oldu inanmadım resmen para tuzağı tecrübeli oflular, okumuş insanlar avukatlar sizlere sesleniyorum inceleyin aslı yoksa atın bunları siteden veya gale almayın

Arkadaslar yalınayagın uzerıne fazla gıtıp duruyorsunuz bız bu arkadasın mardındekı bır hastasının yanına mardınden bır arkadasımısı gonderdık dedıklerı dogru cıktı hastası yureme asamasına gelmıstı bundan 4 ay once t-8 hastası suan bılmıyorum ne durumda...ama bu hasta zaten ıyılesecekmıydıde ayaga kalktı onuna cenabı allah bılır...bız oflular olarak neler denemedıkkı ımkanım olsaydı bende deneyecektım hıc olmazsa ıcımde kalmazdı..

sevgili deruni yalın ayak çıkıp ben oflu bir hastanın fizik tedavi hareketlerini yaptırıyorum ilerleme kaydediyoruz bu işi iyi yapıyorum dese kimse ona bişey demez ama işin içine börtü böcek girince insan aklından zoru olduğunu düşünüyor.

yalınayak ,
ben bir süre ilk kaza yıllarımda azeri bir doktordan bioenerji (5) seansları aldım.
seanslar sonucunda sadece çişim geldi yane.
hatta daha sonra iran lı sizin gibi ,iyileştiremeyeceğim of li yok diyen bir bitki uzmanından sadece 1 seansla doktorumun ölümün eşiğinden dönmüşsün dediği alternatif tedavilere başvurdum .
size hiç mi hiç inanmıyorum sizin gibiler para tuzağı ,dolandırıcılar.
ben dilerim inşllh felç kalırsınız ya da en en en sevdiğiniz felç kalır da bizler gibi insanlarla uğraşacağınıza ya kendinizle ya da en sevdiğinizle uğraşmak sizin için bir insanlık görevi olur.

Herkese gecmıs olsun.İkincibahar ablacım.Kendsde blmıyorkı sonucu ne oldugunu, nereye varacagını bence sızde boyle bedua eder gıbı etmeyın.Hem zaten herkes her seyin bilincindedir.Bunu dusunmeye dert etmeye bıle bence luzumu yok...Evet gecmıste yasanmıs kotu bı seyı sıze anımsatıyordur fakat hoş gormelı ınsan her kotu bı seyı anımsatan bırını veya bır seyı kendımıze sıkıntı eder uzuntu edersek ooo...Saygısızlık ettıysem ozurdılerım.TEKRAR GECMIŞ OLSUN.

kalem ne çok belgelerle,kanıtlarla yalınayak ı adam yerine koydun yahu.
çektirsin gitsin,bence bir daha yazma bile.
zibidinin biri işte değmez sorular sorup cevaplar beklemeye.

ikinci bahar saygı ve terbiye sınırlarını aştığınız için sizi kınıyorum.. ve size son sözüm.. yine beni anlamadınız.. ve yine olan bana değil inanki size olacak zihniyet demekki hiç değişmemiş 90 lı yıllarda 3 genç helikopter projesi çizdi diye hapse atıldı.. walla sizin için hapse atılmaya hiç niyetim yok çünkü bu sitede beni çok kırdınız.. sizin için ben neleri göze alıyorum siz neler yapıyorsunuz.. sizin için çabalayan insanlara bu muamaleyi yakıştıramadım size.. beni böle küstürerek kim kaybedecek bırakta herkes kendi görsün..

ben şerefim ve onurumla yaşamayı en büyük amaç edinen biriyim burda benşi rencide etmenizi asla tasvip etmeyip sizi insanlığa çağırıyorum ve herkes haddini bilsin diyorum.. ve size ihtiyacım yok ve daha bu siteye benim kıymetimi bilmediğiniz için ve gereksiz laf atmalar seviyesiz karalamalar yüzünden bu siteye bi daha yazı yazmama kararı alarak ceza veriyorum beni hazmedemeyenlere SELAMIM OLSUN..

Erol bey güzel teklifiniz beni onurlandırdı ama bu yazıları okuduktan sonra kimin için çabalıyorum diyorum ve ince teklifiniz için tekrar size teşekkür başka bir habere görüşürüz diyorum..

kessinlikle sizle alakası yok, ama görmüyorsunuz ben onlar için neler çabalıyorum onlar ise neler yapıyorlr kessinlikle duygusal bir çıkış olarak algılamayın.. hakkedene hakkını vermektir.. kişiliğime ve şerefime bu kadar laf söylettirmem..

aman da aman küsmüşde gitmiş.
neyse büyük adamsınız bence.
büyük adamlara da büyük palavralar yakışır dimi..
sevgiler öğretmenim.

Üst Alt