Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

OturanBoğa'ya ve siteye dair merak edilenler ve doğru bilinen yanlışlar

Kardeşim adamcağız hem o kadar saat millete cevap yazacak iyilik yapacak bide üstüne para kazanmayacak olurmu öyle şey. Tabiki emeklerinin karşılığını alacak helali hoş olsuna ayrıca ben ne zaman soru sorsam bilgisi dahilin de cevap yazıyor...

"biraz anarşist biraz sosyalist ve bolca demokrat soslu güler yüzlü bir kominist sakat" bayldım heşeyin cevabı bunda bence iyiki varsınız

Ben aranızda çok yeniyim fakat öğrendigim bilgiler o kadar çok ki iyiki böyle bi paylaşım sitesi kurmuş sayın bülent bey emegi geçen herkese çok teşekkür ederim..

sevgili oturan boğa kardeşim kim ne derse desin sen işine bak ve bizim gibi bilgiye aç ve muhtaç insanlara yardım etmeye devam et .(BİZİ ÇEKEMEDİLER HALAT KOPTU )30 bin üye.

2008 den beri takıp ettiğim ve ilgi alanlarımızda iş hayatın da bize yardımcı olan arkasdaş olarak kabul ettim sitteyi çok beyenerek ve severek takip ediyorum arkadaşlarımın başarılarının boyle devam etmesini diliyorum arkadaşımın dediği gibi meyve veren ağaç taşlanır vecizesini ayen sizin için soylenmiş oldugunu kabul ediyorum arkadaşlıgımızın ve sitenin boyle devam etmesini diliyorum

saygılarımla suskun_kralibo

ben kesinlikle oturan boğanın yani bülent beyin engellilerin temsilcisi olarak mecliste milletin vekili olarak görmek istiyorum engellilerin bir temsilcisi olacaksa mecliste o kişi bülent beydir umarım bir gun olur

bu sitede zaman geçirmekten keyif alıyorum
daha önceden de yazmışdım halen faal durumda olan 100 tane derneğin verdiği hizmetten bu site üyelerine daha fazla hizmet veriyor

engelliler için o kadar engel varki ,bunu yaşayan bilir,engelli insanlara yardımcı olmak,bunu paylaşmak,doğru çalışmak,bildiğini doğru yazmak,vicdanlı ve merhametli insanların işidir.Bülent bey teşekkürler...

Biz engelliler için çok çookkk faydalı bir site bu tartışılmaz.
Bülent beye sonsuz teşekkürler Allah razı olsun...

Çok şey öğrendik çoookkkk

Arayın engelliler konusunda bu kadar faydalı bir site bulursanız haber verin. Teşekkürler Oturan Boğa kardeşim.

Bülent bey

Bizlere böyle bir hizmet sunup emek verdiyiniz için sonsuz teşekkürler.Benim hayatım monotonlaşmıştı şimdi H sınıfı ehliyet alıyorum arabayı deyiştiriyorum
arabayıda kullanmaya başladım önceden kullanmıyodum.Engelli kardımı bile çıkarttım arabayı istediyim yere park edebiliyorum önceden ünüversite hastanesine ve park yerlerine dünyanın parasını veriyorduk.şimdi heryer bedava kardı arbanın önüne koyuyorum kimse yaklaşmıyor.Ama bunları bu siteyi tesadüfen bulduğumda oldu.Emeyi geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Ben, daha bugün dahil oldum aranıza ama bu sitenin Türkiye'de olması gereken bir site olduğu kesin.

Bülent abi bir zamanlar hosting firmasında çalışıyordum.
Hak veriyorum giderleri çok hosting sohbete Allah razı olsun ve yardımcın olsun.

forum/blog/haber/tekno vs. benzeri siteler internetteki asıl gerçek nimetlerdir. bunları sağlam kılan saygı sevgi düzen sistemdir. yasaların ve aile yapısı gibi.
saygılar boğa hocam gerekeni yazmışsın...

abi bu siteyi iyiki kurmuşsun sayende birçok arkadaşım oldu düşmanımda ama arkadaşım fazla

allah razı olsun bu site olmasaydı malülen emekli olmamaıştım vergi indirimi ile emekli olabilecegimi buradan ögrendim ve müracat etti şu an sonucu bekliyorum 2 sene malülen emekli olabilmek için ugraştım kimse de bana yahu vergi indirimi ilede olabilirsin semedi ve boşa geçen 2 2,5 sene oldu o yüzden bu siteye üye oldum ve şim di her konu da az da olsa bilgim var en azın dan deneyimleri takip ediyorum
saygılar
sitenin dogum günü kutlu olsun

1. Bu sitenin kurumsal veya ticari bir kimliği var mıdır?Hayır. Bu site Bülent Küçükaslan'ın kişisel sitesidir.

Güncellenmesi gerekiyor artık kurumsal bir çatı olduk.

size sonsuz teşekkür ediyorum. verdiğiniz bilgiler ve yardımlar sayesinde bir engelli olarak emekli oldum. sizi sonuna kadar destekliyorum. kim ne derse desin aldırmayın. başarılarınızın devamını diliyorum.

Teşekkürler OturanBoğa :) Bence Cüneyt Özdemir "Fark Yaratanlar" programına konuk etmeli sizi ve ekibinizi. Biz de sizi daha iyi tanımış ve bir azimli, keyifli bir başarı örneği görmüş oluruz...

Başarılarınızın devamı dileğiyle...

Şeyma

çalişmalarınızın ve başarılarınızın devamini dilerim.dostum iyiki varsın

siteyi kuran bülent beye böyle bilgi ve insan üzerindeki depreşimlerin gitmesine yardım edici bir site kurduğu için tşklerimi bir bor bilir tşk ederim böyle bir sitenin insana pozitif yönde verebilecekleri çok şeylerdir

çok güzel açıklamışsın abi yüreğine sağlık

Yaklaşık 10 yıl önce bu site kurulurken eminim Bülent arkadaşımızda bu kadar aktif,çığ gibi büyüyen bir site olacağını tahmin edemezdi... Sitenin ilk halini hatırlıyorum da şu anda içinde bulunulan durum devrim niteliğinde.Buna benzer birçok forum sayfası yavaş yavaş kaybolurken sitemiz gittikçe büyüyor.Çünkü bu siteye giren bir daha zor çıkıyor... Tuhaf bir atmosferi var.Bağımlılık yapıyor.Misal işyerinde bizim elimize makale verseler bunu yazacaksın deseler yaparız ama isteksiz ama burda öyle değilki... Sabahtan akşama kadar sohbette muhabbet ederiz bir bakmışız zaman akmış geçmiş.Şimdi olduğu gibi :)

Ben bu siteden çok şey öğrendim.Hayatıma ; bilgi açısından,yol göstermek açısından,arkadaşlık açısından büyük değerler kattı.

Bir arkadaşımızın dediği gibi bu sitenin ve sitemiz kurucusunun "FARK YARATANLAR" programında olması gerekiyordu.

Başta sen olmak üzere Bülent,görevli arkadaşlara teşekkür ederim... ;)

BİZ GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ..!

YAŞASIN BİZ..!

Üst Alt