Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

OturanBoğa'ya ve siteye dair merak edilenler ve doğru bilinen yanlışlar

Site şuanda maliyetlerini nasıl karşılıyor?

Ve üyeler bir araya gelip etkinlik gerçekleştiriyor mu?

Bülent Bey kardeşim bu başlığı ve tabii ki senin 2010 tarihli başlangıç mesajını yeni okudum. İnsanlarla haşır neşir olunarak yapılan her iş maalesef sıkıntılıdır. Ne kadar az insanla muhatap olursan başın o kadar az ağrır, ancak yüz küsur bin kişilik bir platformda ise ağrının şiddetinden ne yazık ki kaçış olamaz. Hele hele bu platform bir sakatlar sitesi olursa karşılaşılması muhtemel sıkıntıyı düşünmek bile iç karartıcı. Boş ver insanların ne dediğini, bildiğin yoldan git muhterem kardeşim. Ben buranın bir üyesi olmaktan son derece mutluyum, bu mutlulukta sizlerin de payının olduğundan emin olabilirsiniz zira serbest kürsü burası. Ahlaksızlık, hakaret yapılmadığı sürece gördüm ki sansür yok, bilakis hürriyet var.

Benim bir çalışmam var, onunla uğraşıyorum, zaman alan meşakkatli bir şey. Ancak özellikle Fransızca lisanından bir tercüme söz konusu olursa vaktim el verdiği takdirde yardımcı olmaya çalışırım. İngilizce de olabilir ama onu tercih etmiyorum, çünkü çok hatam çıkıyor.

Selametle.

Üst Alt