Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikolojik Film Önerisi ?

seker kiz aslında benim de ilgi alanım değil şeytan cin tarzı korku filmleri sen Deccal filmini önerince öylesine yazdım gırgır olsun diye:)Ama Deccal i izleyeceğim. Türkler de çok yaptı bu tarz filmler son zamanlarda bunların da izleyicisi var demek ki yok büyü yok musallat yok bilmem ne :p benim ilgi alanıma psikolojik gerilim hele ki sonu sürprizle biten zeka ögesini barındıran filmler giriyor daha çok mesela Leonardo Di Caprio nun Zindan Adası bilmiyorum izledin mi insan psikolojisi benim de rahatsızlığımdan dolayı belki de özellikle ilgimi çeker .

Yalnız Deccal, öyle ruhlu cinli bir film değil. Biraz ağır gidiyor, bolca psikolojik analiz var. Yani tamamen psikolojik bir film. Sonra hayal kırıklığına uğrama :) Evet Zindan Adasını izledim. Çok iyi bir filmdi.

Bilmiyorum "Makinist"i yazan oldu mu. O da harika bi filmdir.

Evgenia konuyu açan benim ilk mesajda yazdım izlediklerim ve beğendiklerim arasında Makinist i evet harika film varsa bu tip filmler bekliyoruz .

Psikolojik gerilim türü sevenlere,hide and seek ve mr Brooks filmleri güzeldi.

23 Numarayı söylemiştim zaten izledim onu da .

Listede izlediğim filmler de var ama izlemediğim ve en çok merak ettiklerim Parçalanmış,Kimlik ve Guguk Kuşu önce hangisini izlesem acaba:confused:

Parçalanmış ve Guguk Kuşu'nu beğenmedim ben. Ama Kimlik güzeldi.

2012 yapımı Elijah Wood'un oynadığı Manyak'da güzel bir filmdi

00L1PZ.jpg
[/URL][/IMG]

Evet, Aydemir Akbaş da en az diğerleri kadar korkunçtur. Onun filmleri insanın psikolojisini bozar :):)

Guguk Kuşunu beğenmedim sadece Jack Nicholson un oyunculuğu güzeldi filmde başka da bir şey yok hele sonu çok kötü bitti resmen hayal kırıklığına uğradım .:p @*Sevgili* nin önerdiği Manyak eh işte idare eder ama daha önce önerdiği yine bu tarz film Yüksek Tansiyon çok daha güzeldi .

Kuzuların Sessizliği en iyisi .(Bence tabii )

Bugün netfilxten en iyi filmler kategorisinde rastgele açıp seven i izledik. Eski bir filmmiş ama ben izlememişim. Her neyse konu başlığını görünce girip film isimlerine bakayım dedim. İlk mesajda seveni görünce tevafuk oldu. Filmi izlerken Cem Yılmaz'ın av mevsimi geldi aklıma. Dedim acaba av mevsimi burdan mı uyarlandı..? İzledikten sonra konunun öyle olmadığını anladım. Çok sevmedim. Av mevsimi daha güzeldi. :)

-Awake (Anestezi)

-Mirrors(Aynalar)

-Split(Parçalanmış)

Son düzenleme:
Split (Parçalanmış)

Son düzenleme:
Ölümcül Labirent

Benzer konulu bir kaç film var izledim ama bu nedense daha bir hoş geldi.
Konuyu , oyunculukları , içerikleri seversiniz sevmezsiniz ama sıkılmadan izleyeceğinizin garantisini ben veriyorum :)

Ölümcül Labirent, kaçış odasından kurtulmaya çalışan altı yabancının hikayesini konu ediyor. 6 kişinin hayatı, kendilerine gönderilen bir postadan sonra bambaşka bir hal alır. Birbirini tanımayan altı yabancıya, bir kaçış odasının giriş biletleri gelir. Üstelik büyük bir ödül de vardır. Eğer içlerinden kaçış odasından çıkmayı başaranlar olursa, bir milyon dolar ödülün sahibi olacaktır. Kimsenin, kendilerine sunulan bu fırsatı kaçırmaya niyeti yoktur. 6 kişinin kaçış odasında bir araya gelmesi ile büyük oyun başlar. Grubun ilk işi, odadan kaçmalarını sağlayacak olan ipuçlarını aramak olur. Onlar odanın içerisinde araştırma yapmaya devam ederken, odanın içerisi yavaş yavaş ısınmaya başlar. Onları kavurmak üzere olan sıcaktan kurtulmayı başaran ekip, kendilerini başka bir etapta bulur. Her başarının ardından başka bir etap onları beklemektedir ve etaplar giderek daha zor bir hale gelir. Hayatta kalabilmek için akıllarını kullanmak zorunda olan grup, kaçış odasından kurtulmanın yolunu bulabilecek midir? Adam Robitel’ın yönetmen koltuğunda oturduğu korku, gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosunda Tyler Labine, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Taylor Russell McKenzie, Jay Ellis, Nik Dodani gibi isimler yer alıyor.

https://m.imdb.com/video/vi1755167257?playlistId=tt5886046&ref_=m_tt_ov_vi

Contagion - Salgın

psikolojik sayılır mı, sayılır bence.
herkesin sağlığını + psikolojisini bozan bir virüsün ortaya çıkışını konu alan film.
ilginç olan ise;
Yayın tarihi: 2011

-Mr.Brooks "Kevin Costner,Demi Moore"

-Hide and Seek (Saklambaç) "Robert De Niro"

-Yıldızlararası (Interstellar)

Üst Alt