Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

PTT kurum ödemeleri hesabıma aktar butonu çıkmış

Ben dedim belki oda erken yatırılır, yok beklicez napalım saglık olsun

Ben tıkladığımda aktarılacak para yok diyor neden

2201117TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

e devletten cep telefonu olmadan hesaba aktar sosyal ptt karta aktarıp parayı kartlan çeken varsa bir aydınlatsın

ahmetak
bir bilgisi olan varsa yazsın ben elektrik faturalarını kendi cebimden ödüyorum
3 seferdir birikmiş elektrik desteğini nasıl ptt sosyal karta aktarıp nakit para olaraktan çekicem lütfen biri yardımcı olsun saygılar

ahmetak elektrik tüketim desteği nakit olarak verilmez,ptt den yada e-devlet üzerinden faturanı ödeyebilirsin.3 ay kadar bekletme imkanın var,3 ay kullanılmayan destek ödemeleri hak kaybına uğrar.Birikmiş 3 aylık ödemenle ise ayda sadece 1 fatura ödersin.

Arkadaşlar bu aile destek ödemeleri hesaba aktar butonunu kullanarak ziraat hesabıma aktardım fakat kendi hesabıma değil eşimin hesabına aktardım yanlışlık yaptım şimdi hesapta para yok PTT kurum odemelerinde de sıfırlandı nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilecek olan varmıdır

Sukriye
Ben gece 1 de aktarmıştım ertesi gün gündüz saat 1 gibi hesaba geçti gündüz 2 ye 3 e kadar bekle hesaba geçmezse ptt ye git durumu anlat onlar düzeltirler sanıyorum havaleyi iptal ederler tekrar hesabına geçer para

Ptt kurum ödemelerinde kesintisiz ödeme tutari 0 gözüküyor. Odeme durumu kısmındada kartiniza aktarilmis diyor. Yatmis karta mi aktarılmış yoksa odeme kesildi de yok mu ?

sunnshine
ptt kartına aktarmışlar sanırım bankamatiğe bak e devlet de de yazar alacağın paa oraya da bak

Barda5

Birazdan ptt ye gidicem. E devlette o sekilde gözüküyor zaten kafam karıştı. Cevap için çok teşekkür ederim

Barda5

Barda para yanlış isme gittiği için ziraatte hiç gorunmuyor ama edevlette de baktığımda PTT kurum odemelerinde de 0 gorunuyo yaa kafayı yiyicem ne de bu para

Doğalgaz Yardımı İle Fatura Ödeme ye girdiğimde e devlette ödeme gözüküyor yalnız üstte böyle bi hata var neden acaba Policy Falsified

Barda5

Barda para yanlış isme gittiği için ziraatte hiç gorunmuyor ama edevlette de baktığımda PTT kurum odemelerinde de 0 gorunuyo yaa kafayı yiyicem ne de bu para

PTT kartı olanlar başka ya da kendi hesabına para aktaramıyor. Muhtemelen Sosyal kartınıza aktarılmıştır

@Barda5

Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama en iyisi ptt ye gidin kimliğinizle sosyal kartınızla durumu anlatın bence

Hayırlısıyla 3 ay sonra bu aile destek yardım ödemeleri süresi dolacak,biran önce yardım süresi bitsinde bu sorunlar ortadan kalksın!!

Eree
Değişik bir bakış açısı senin ihtiyacın yok sanırım bir an önce bitsin dediğine göre :) :)

Ptt hesaba aktar kafasına göre takılıyor ben aktardım hesabıma başka arkadaş aktaramıyor şansa kalmış yani

Arkadaşlar bu ay e devlet den elektrik yardımı ile fatura mı yatıramıyorum. Kurum ismi abone numarası giriyorum sorgulatıyorum fatura görünmüyor fatura yı seç demesi lazım sorun ne olabilir? Normalde yardım yatmış fatura da var ama sistem de bir sorun var.

Arkadaşlar bu ay e devlet den elektrik yardımı ile faturasını yatıran var mı. Ben bir türlü işlem yapamıyorum sistemde mi bir sorun var?

bahargözlüm ayın 16 da yatırdım.. bi sorun yaşamadım, kredi kartınızda sıkıntı olabilir, online ödeme kapalı olabilir..

jonjon

Cevap için teşekkürler. Yatan yardım faturayı karşılıyordu hoş öyle olmasada kartım aktiv bir sorun yok. Telefondan uygulama çalışmıyor belkide. Daha önceki dönemlerde işlem yapabilmiştim.

Üst Alt