Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

SGK'dan aylık almadığım halde 2022 aylığım durduruldu ne yapabilirim..?

Ben de aynı durumdayım. Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Ancak anlamadığım bir konu var. Geri ödemede faizden kurtulmak için çabaladım.170 nolu telefonu arayarak işlemin hızlandırılmasını, faiz ödemek istemediğimi bildirdim. Ozaman bana yaşlı ve özürlü maaşı alanların ceza uygulamasında faiz ödemeyeceklerini, süre kısıtlaması plmadığını söylediler. Yakında tekrar aradım.Bu sefer %50 faiz ödeyeceğimi bildirdiler. Konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsın. Teşekkür ederim.

bildiğim kadarı ile eğer geri ödeme kesinleşmiş ve miktar belirtilmişse bunu ödemek gerekiyor.ancak taksitlendirme yapılabiliyor.alo170 den bazı konularda sağlıklı bilgi alınamıyor.bende defalarca aradım.ama bazı sorularıma cevap alamadım.primsiz ödemeler genel müdürlüğü'ndeki memur bize bu konuda şöyle dedi.ya taksitlendirme yapıp ödersiniz yada yeniden başvuru yapıp maaşa bağlanıp ödersiniz.biz başvurumuzu yaptık.bence siz de yeniden bir başvuru yapın.ben birkaç hafta sonra yeniden Ankara'ya gidip bu konu hakkında araştırma yapıp detaylı bilgi isteyeceğim.gerekirse daha önceden de belirttiğim gibi hukuki işlemleri başlatacağım.bu süreç içerisinde edindiğim bilgileri mümkün olduğu kadar paylaşmaya çalışacağım.

Üst Alt