Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şizoaffektif deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

şizoaffektif bozukluk ile yaşayan var mı?

tecrübelerinize ihtiyacım var 17 yaşındayım şizoaffektif bozukluk tanısı kondu.

ŞAB(Şizo Affektif Bozukluk) tan "SÜREKLİ" ve %65 rapor almam ne anlama gelmektedir?

Daha önceden ŞAB tanısı alan var mı?

ayDÜNYAvazo sizden istenmedikçe bir daha rapor almanıza gerek kalmamış. Başka nesini anlamadınız bilemedim

şizofrenler ve gelecek

akşam bir flim izledim 2016 yapımı anonim adı benim 2013 yılında alevlıyken yaşadıklarımla bırebır intihar girişimimden önce bende bütün insanların beyninin bir bilgisayara baglı oldugunu ve döşunduklerimizi okuyorlar bizim gözlerimizden görüyorlardı ve bunun için hastanede yatarken asla dışarı bakmamıştım yerim belli olmasın diye gözlerim hep tavan veya yere bakıyordum beynime giriyorlardı ama ben bir kısmını gizliyordum beynime dayanılmaz sinyal gönderiyorlardı daha çok şey yaşadım şükür su an normalım ama bize gelecegi gösterdiklerine eminim

Merhaba ben 8 9 senedir depresyonla 2 3 senedir de psikozla yaşıyorum doktorlar tanı koyamıyor hiçbir şekilde depresyon tanısı dahil koyamadilar sizoaffektif olma ihtimalim var mı bilgi almak istiyorum deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.​

Üst Alt