Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şizofren vb. hastalığı olanlar evlenebilir mi?

Arkadaşlar bende psikatri rahatsızlığı olan bir bayanla ileriye dönük arkadaşlık etmek .evlenmek istiyorum

Ben özgürlüğü seviyorum. Şizofrenler evlenebilir.Ben kendimle mutluyum.Eskiden evlenmek istiyordum.Şu anda evlenmek istemiyorum. 45 yaşımdan sonra evlenebilirim ömrüm yeterse.Evleneceğim kişi yoksul veya fakir olsun isterim.Çünki hayatta şu andaki insanların çoğunluğu şehvet peşinde. Şehvet derken mal sevgisi, lüks peşinde.Yaratıcıya teşekkür ediyorum. Maddi olarak kimseye muhtaç değilim. İhtiyacım olan herşeyim var.Parayı da gördüm yoksulluğu da.Çok zengin olmak gibi bir derdimde yok. Özgür olabilecek kadar malım olsun bana yeter. Bunlarda mevcut.

Çünkü az parayla geçinmesini öğrendim.Farkettim ki elimde param çokken bu kadar mutlu değildim. Kişiye göre değişir çok parayla ben mutlu olmuyorum.Yalnızlık yanlış insanla bir arada olmaktan iyidir. Kulu memnun etmek basit değildir. İnsanlar çeşitli egolarda, hepimizde bu ego var.Kimsenin sözünü nazını çekemem. Bu dünyada o kadar çok acı var ki çocuğum olsun istemiyorum. Adil bir dünya da yaşamıyoruz ve çeşitli dertler var. O nedenle çocukta istemiyorum.32 yaşındayım yıllardır beraber olduğum çevremdeki kişiler bile beni yanlış anlayabiliyor.

Hiçbir zararım dokunmamışken.İnsanlar genel olarak kötüdür. Hiçbir insan diyemez ki benim içimde karanlık bir yön yok diye.İnsanlar çeşit çeşit örnek: Narsist sadece kendini düşünür ve öyle yaşar düzelmez. Psikopati, şiddetten zevk alır.Sadist, başkalarının acı çekmesinden zevk alır. Makyavelist, amacına ulaşana kadar her şeyi yapar ve usta yalancıdır. Ve daha niceleri.İnsanları çözmek basit değil yıllar alıyor. Dediğim gibi ben kendimle mutluyum. Kendimi seviyorum.Evleneceğim kişinin beni haketmesi gerek.Ben kendimden eminim. Eğer amacınız mululuksa bunu başka insanlarda aramayın derim. Mutlu olmak sizde saklı.Körler pazarında ayna satmaya gerek yok.

Üst Alt