Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Sonsuz_Mavi] Seni yüreğime kilitledim

Şimdi sen çok uzaklardasın
Beni düşünüyorsun
Bende seni
Kalbimizi dinliyorum
Evet, evet senin kalbini de diniyorum
Sende kalbimizi diniyorsun
Tıpkı benim gibi.

Biliyorsun ki biz ikimiz aynı kalpte atıyoruz.

ümit...

"yoksun artık

Yokluğun kamçı olmuş nasılda inletiyor kalbimi
Dudağımda kalan son sıcak dokunuşun
Geçen kıştan kalan son mutlu anım
Hüzünlü bir veda busesi

Bir çiy damlası kadar temiz ve berraksın,
İncilerden incisin
Akıyorsun gözlerimden damla damla avuçlarıma
İçsem şifasın

Şafağı olmayan bir gecenin tek sürgünüyüm
Hasretini biriktirip, sol yanıma gömüyorum
Ondan dır sızlıyor virane figan olmuş gecelerde sol yanım
O hüzünlü veda buseni, sonsuz sensizliklerime gömüyorum…….

ümit.."
Her dizedeki imgelere hayran kalmamak elde değil..."yokluğun kamçı olmuş nasılda inletiyor kalbimi,sızlıyor virane figan olmuş gecelerde sol yanım..." Ümit diyorlar sana bende umutken dizelerin sen kendi umudun ümidin olmuşsun...şiirlerinin tanrısı umuduna selam durdum

"yoksun artık

Yokluğun kamçı olmuş nasılda inletiyor kalbimi
Dudağımda kalan son sıcak dokunuşun
Geçen kıştan kalan son mutlu anım
Hüzünlü bir veda busesi

Bir çiy damlası kadar temiz ve berraksın,
İncilerden incisin
Akıyorsun gözlerimden damla damla avuçlarıma
İçsem şifasın

Şafağı olmayan bir gecenin tek sürgünüyüm
Hasretini biriktirip, sol yanıma gömüyorum
Ondan dır sızlıyor virane figan olmuş gecelerde sol yanım
O hüzünlü veda buseni, sonsuz sensizliklerime gömüyorum…….

ümit.."
Her dizedeki imgelere hayran kalmamak elde değil..."yokluğun kamçı olmuş nasılda inletiyor kalbimi,sızlıyor virane figan olmuş gecelerde sol yanım..." Ümit diyorlar sana bende umutken dizelerin sen kendi umudun ümidin olmuşsun...şiirlerinin tanrısı umuduna selam durdum

öyküü arkadaşımm.. bu güzell yorumun için.. çok teşekkürr ederim beni çok mutluu ettin..:)

Değerli arkadaşım, " hemşom.. "

Şiirlerini satır satır okudum. Duygularını öyle güzel, öyle içten dökmüşsün ki mısralara her birinden ayrı bir tad aldım inan.. Yüreğine sağlık, kalemine sağlık ki devamı da gelsin bu güzel şiirlerin..

Ama açık konuşmam gerekirse mutluluğun renginde apayrı bir lezzet vardı..
Bir düş gördüm anne hiç olmayacak hayale uzanan.. Ne güzel yazmışsın ya :) Tebrik ederim hemşom..

teşekkür ederim hemşom.. bu güzell yorumun için..hepsini okuduğun içinde ayrıca mutlu oldumm.. sizlerin yorumları benim için çok değerli ..:)

YİNE SEN...

Altmış dakikada bir seni tamamlıyor saatler..
Bak şimdi seni gösteriyor ,
saatim tam sensin
Yarın Günlerden yine seennnn olacaksın
Aylardan sen hep sen oluyorsun..
Bazen esiyor, bezen narin narin süzülüyorsun her günüme benden habersiz..
Mevsimler yine sen olmuşsun her zamanki gibi
Ne sıcağın belli ne soğun.
Ya Yıllar ahh yıllar,
Nasılda sen gibi gelip geçiyor…

YİNE SEN...

Altmış dakikada bir seni tamamlıyor saatler..
Bak şimdi seni gösteriyor ,
saatim tam sensin
Yarın Günlerden yine seennnn olacaksın
Aylardan sen hep sen oluyorsun..
Bazen esiyor, bezen narin narin süzülüyorsun her günüme benden habersiz..
Mevsimler yine sen olmuşsun her zamanki gibi
Ne sıcağın belli ne soğun.
Ya Yıllar ahh yıllar,
Nasılda sen gibi gelip geçiyor…

KİM BU KİMM SANA BUNLARI YAZDIRAN CAN ARKADAŞIM UMUDUN...şaka bir yana şiirlerinde habersiz sözcüğünü çok güzel yerde kullanıyorsun..sanırım birkaç şiirinde var habersiz sözcüğü...her saniye her salise hımmm kimi düşünüyorsun bakimm:)yüreğine sağlık..kalemin daim olsun

Gönlüne sağlık UMUDUN...

teşekkürr ederim ensar arkadaşım..:)

kim bu kimm sana bunları yazdıran can arkadaşım umudun...şaka bir yana şiirlerinde habersiz sözcüğünü çok güzel yerde kullanıyorsun..sanırım birkaç şiirinde var habersiz sözcüğü...her saniye her salise hımmm kimi düşünüyorsun bakimm:)yüreğine sağlık..kalemin daim olsun

can arkadaşım öykücük çok teşekkür edrim... Bu şiirleri yazdıran hasas duygularım olsa gerek.. :)..habersiz sözcüğü öyle aklıma geldimi ekliyorum.. Tabi yeri önemli ama diğerlerinde var bundada olsun demiyorum tabi:)

geçmiş olaylardan yaşadıklarımdan anılarımdan yola çıkıyorum..düşünüyorum yazıyorum:)..

sözcüklerin bence düşünceden çok sevgi ile örülmüş...kelimelerin canlı...bu çok güzel...takipteyim bak:)

sözcüklerin bence düşünceden çok sevgi ile örülmüş...kelimelerin canlı...bu çok güzel...takipteyim bak:)

takipp ediliyorum yanii izleniyom hehe.. çok teşekkür ederim öykücük.bilmiyorum içimden öyle doğuyo.. senni dediğinde doğrudur... tabi:rolleyes::)

umudun yuregine saglik cok guzel :)

yüreğine sağlık.çok güzel şiirler:)

yüreğine sağlık güzel yürekli arkadaşım..güzel yüreginden gele o mısraları kaleme alıp bizimle paylaştığın için ayrıca tşk ederim:)

umudun yuregine saglik cok guzel :)

teşekkür ederim evacık arkdaşımm.. sağoll:)

canım arkadaşım nede güzel içten yazmışsın her bir satırın her bir harf'in yerleri okadar güzel olmuşki ahenk içinde satırların yürekten kutluyorum duygu yüklü güzel yürekli dostum eline yüreğine kalemine sağlık iyiki varsınn :)

canımm dostum o güzel yorumun için çok teşekkür ederim.. sende iyi ki varssınnn..güzel dostum...içimden gelediğincee yazdım öyle:)

yüreğine sağlık.çok güzel şiirler:)

gurbişcikk.. sağoll güzel arkdaşım teşekkürler....
:)

yüreğine sağlık güzel yürekli arkadaşım..güzel yüreginden gele o mısraları kaleme alıp bizimle paylaştığın için ayrıca tşk ederim:)

şirimi okuma zahmetinde bulunduğun için ayrıca bende sana teşekkür ederim toprağım sağoll..:)

cnm bu yönünü bilmiyordum.yüreğinden gelenleri dökmüşsün çok güzel,beğendim.teşekkürler..gizli cevher:)

İçten yazılmış, duygu yüklü çok güzel bir şiir. Yüreğine sağlık UMUDUN.

cnm bu yönünü bilmiyordum.yüreğinden gelenleri dökmüşsün çok güzel,beğendim.teşekkürler..gizli cevher:)

burcucum çok teşekkür eder4im canım arkadaşım..öğrenmiş oldun yane..gizli yönümü hehe beğendiğine sevindim..:)

İçten yazılmış, duygu yüklü çok güzel bir şiir. Yüreğine sağlık UMUDUN.

prensescim teşekkür ederim canım arkadaşım sağollgüzel yorumun için:)

insanlar birbirini zamanla tanır ama degilmi?daha dur bakalım neler neler öğrenilenecek.:)

anem negüzel şiirler canım yaa bu bidenede ben eklim olarmı heh:)
Yaşamak şanstır, kullanmayı bil,
Yaşamak fırsattır,değerini bil,
Yaşamak hüzündür,aşmayı bil,
Yaşamak şarkıdır,söylemeyi bil,
Yaşamak servettir,korumayı bil,
Yaşamak oyundur,oynamayı bil,
Yaşamak bilmecedir,çözmeyi bil,
Yaşamak mutluluktur,tatmayı bil,
Yaşamak güzelliktir,kıymetini bil,
Yaşamak trajedidir,göğüslemeyi bil,
Yaşamak aşktır,keyfine varmayı bil,
Yaşamak maceradır,göze almayı bil,
Yaşamak rüyadır,gerçekleştirmeyi bil,
Yaşamak verilmiş sözdür,tutmayı bil,
Yaşamak hazinedir ,israf etmemeyi bil,
Yaşamak mücadeledir kabullenmeyi bil,
Yaşamak hakkındır,uğruna savaşmayı bil,
Yaşamak kutsal görevindir,tamamlamayı bil.
__RAVZA54
progress.gif

insanlar birbirini zamanla tanır ama degilmi?daha dur bakalım neler neler öğrenilenecek.:)

çok haklısınn burcu arkdaşımm herşey zamanla değerini bulur. da derler..:)

anem negüzel şiirler canım yaa bu bidenede ben eklim olarmı heh:)
Yaşamak şanstır, kullanmayı bil,
Yaşamak fırsattır,değerini bil,
Yaşamak hüzündür,aşmayı bil,
Yaşamak şarkıdır,söylemeyi bil,
Yaşamak servettir,korumayı bil,
Yaşamak oyundur,oynamayı bil,
Yaşamak bilmecedir,çözmeyi bil,
Yaşamak mutluluktur,tatmayı bil,
Yaşamak güzelliktir,kıymetini bil,
Yaşamak trajedidir,göğüslemeyi bil,
Yaşamak aşktır,keyfine varmayı bil,
Yaşamak maceradır,göze almayı bil,
Yaşamak rüyadır,gerçekleştirmeyi bil,
Yaşamak verilmiş sözdür,tutmayı bil,
Yaşamak hazinedir ,israf etmemeyi bil,
Yaşamak mücadeledir kabullenmeyi bil,
Yaşamak hakkındır,uğruna savaşmayı bil,
Yaşamak kutsal görevindir,tamamlamayı bil.
__RAVZA54
progress.gif

gamzemmm çok teşekkür ederim canım.... bu enfess şirindee çok güzelmişş bende seni tebrik ediyorum.. sanki bir yaşam dersi gibi olmuş harika..:rolleyes::)

önemli olanda,kalıcılık iyi anılıp,güzel bişeyler bırakabilmek sanırım.

begendigine sevindim canım ümidim benimmm.nekadar harika bir insansın seni tanıdıgıma cok sevindim bi senle böle rahat konuşabiliyorum özgürce kötü bişi düşünmücegini bildigim için canım diye biliyorum ümidim diye biliyorum bibibibtanem diye biliyorum :)hee buda senin lüksünn:) hemçinslerine hiç dememde böle sen ve bikaç kişi hariç:)

önemli olanda,kalıcılık iyi anılıp,güzel bişeyler bırakabilmek sanırım.

haklsınn burcu arkadaşım..iyi anılmak çok güzel şey.. :)

begendigine sevindim canım ümidim benimmm.nekadar harika bir insansın seni tanıdıgıma cok sevindim bi senle böle rahat konuşabiliyorum özgürce kötü bişi düşünmücegini bildigim için canım diye biliyorum ümidim diye biliyorum bibibibtanem diye biliyorum :)hee buda senin lüksünn:) hemçinslerine hiç dememde böle sen ve bikaç kişi hariç:)

. öylee düşünmen beni çok mutlu etti. canımm dostumm gamzemm..aynısını bende söylebilirim.. sennile konuşurken çok rahatım.. çekinmiyom. Benim için çok önemli bir dostsun..bu lükse sahip olduğum içinde çok şanslıyım:) layık olabildiysem ne mutlu bana:)

canım benim sağoll çok mutlu oldum...sende layıksın tüm güzelliklere gamzem:)inanki

hı hıı bilim zatenn :) layıkım tabimm:) sendende duymak hoş oldu genede bildihim haldee:)böledebi ukalalık söz konusu işte:)

dettt helebi söle külliyen yalan derim:) sende gelsenee mayır buluşmasına görürsün gıcık şeyy nekadarr gözel ve zayıf oldigimi:)

mersinee gelirsenn görüşüceezz senlee hıhh..;)

YALANCI BAHAR

Sen kalbinin yalancısı
Sen umutlarımın katili.
Aşkın zincirini takmışsın boynuma süs gibi,
Bırak kandırma kendini
Gidiyorsun işte veda etmeden aşka.

Sen de yalancıymışsın
Sen de bıraktın,
Yolun ortasında, yapayalnız, tek başıma.
Yıldızsız bir gecede, temmuzun akşamın da
Kâbuslara yoldaş ettin beni.

Sen kışların yalancı baharı
Sen kuzey dağlarının amansız rüzgârı
Bak poyrazına durmuşum
Çekinme dondur beni.

Bir bahara kandım
Kışla kumar oynadım.
Ne zalim kışmışsın öyle
Yalancı bahar olup beni kandırdın.
Sen kalbinin yalancısı
Sen umutların katili.

baharın acımasızlığını anlatan güzel bir şiir olmuş yüreğine sağlık umut

baharın acımasızlığını anlatan güzel bir şiir olmuş yüreğine sağlık umut

Güzel yorumun için teşekkür ederim esat arkadaşım..:)

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Yüreğine sağlık hemşom.. Çok güzel bir şiir, şarkı tadında.. İlk okuduğumda söylediğim gibi bu şiire bir bestekar bulmalı.. ve şarkıya dönüştürmeli.. :eek:
Şöyle hafif slow bir müzik.. :p Çok güzel olurdu vallahi..

Umutların öldürülmemesi dileğiyle.. Rabbim zalimle karşılaştırmasın kimseyi..

Kalemine sağlık.. : )[/SIZE]
[/FONT]

teşekkür ederim hemşocuğumm.. şiirime öyle bir değerr veridğin için ve güzel yorumun için....:)

sana okadar diyom bi bestekar bul.;). yoksam sana vericem sen bestesini yaparsın. ona göre;)

korkmaa hemşom ben o kargaları bağlarım kaçamazlarr biryere.. e işkence olur ama ne yapalım senin için onuda yaparız..:p

Üst Alt